Real Madryt – RCD Espanyol 3:1 (koniec) | FC Barcelona – Atletico 1:1 (koniec) | Valencia – Celta Vigo 2:1 (koniec)
FC Barcelona
1:1 (1:0)
Atletico Madryt
Sobota 17.05.2014, 18:00 • Camp Nou, Barcelona • Hiszpańska LaLiga

To już koniec walki o prymat mistrzostwa w sezonie 2013/2014 w Hiszpanii! Atletico Madryt zasłużenie sięga po trofeum! Bramkę na wagę mistrzostwa zdobył Diego Godin! Dziękuje za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne emocje w Lajfy.com! (19:54:35)

90+3

90+3
    Korner dla Barcelony! W pole karne Atletico rusza także Pinto!

90+2
    Neymar faulowany w środkowej części boiska, a Garcia ukarany kartką!

90+1
    Alexis nie zdołał dośrodkować piłki spod końcowej linii boiska. Goście grają na czas!

90
    Trzy minuty doliczone do tego spotkania! To będą najdłuższe minuty w tym sezonie dla Atletico!

90
    Indywidualna akcja Sosy i Mascherano ukarany kartką za faul na rywalu.

89
    David Villa wyraźnie jest zmęczony i nie ruszył z indywidualną atakiem na bramkę Pinto. Hiszpan mądrze przytrzymał piłkę.

88
    Zaskakujące dośrodkowanie Adriano, ale piłka mija bramkę Courtois. Wciąż wynik remisowy na Camp Nou, dający mistrzostwo zespołowi z Madrytu!

86
    Sanchez dopuścił się faulu w ataku. Od rzutu wolnego grę wznowi golkiper Atletico. Coraz mniej czasu!

85
    Nieco nerwowa interwencja Filipe Luisa, ale gospodarze nie potrafili wykorzystać prezentu ze strony defensora Atletico!

84
    Miękka wrzutka Adriano, a z piłką w polu karnym mija się Pique! Defensor Blaugrany podpowiadał sędziemu, że był faulowany!

83
    Mascherano perfekcyjnie czyści grę! Znów udana interwencja Argentyńczyka na własnej połowie!

82
    Wielkie zamieszanie pod bramką Pinto po dośrodkowaniu z narożnika! Cało z opresji wychodzą defensorzy Blaugrany, wybijając piłkę!

81
    Mascherano w perfekcyjny sposób odbiera piłkę wślizgiem, przerywając tym samym atak Atletico!

80
    Courtois zaskoczony decyzją Alvesa! Belg sparował piłkę na korner po strzale rywala ze sporej odległości!

79
    Ostro grają obie drużyny! Faul w środku boiska, a poszkodowanym był Mascherano.

77
    Ostatnia zmiana w zespole gospodarzy! Gerardo Martino decyduje się na odważny i ofensywny ruch, wprowadzając Xaviego na boisko!