Okocimski – Garbarnia 4:0 (koniec) | Wisła K. – Zagłębie S. 6:0 (koniec) | Stomil – Znicz 0:1 (koniec)
GKS T. – Termalica 3:3 (koniec) | Korona – Rubin II 2:0 (koniec) | Widzew – Wisła Pł. 0:5 (koniec)
Ruch – Prešov 0:0 (koniec) | Zagłębie L. – Dolcan 1:4 (koniec) | GKS K. – Chrobry 2:1 (koniec)
Lechia – APOEL 1:2 (koniec) | Wigry – Jagiellonia 1:0 (koniec) | Arka – Panathinaikos 0:1 (koniec)
GKS Tychy
3:3 (1:2)
Bruk-Bet Termalica
Środa 09.07.2014, 11:15 • Jaroszowice • Spotkania towarzyskie

Po bardzo ciekawym sparingu i emocjonującej końcówce GKS Tychy zremisował 3:3 z Termalicą Bruk-Bet Nieciecza! Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne piłkarskie relacje w portalu Lajfy.com! (12:59:13)

90+3

90+1
    W doliczonym czasie gry czerwoną kartką został ukarany zawodnik Termalici!

89
    Gol dla GKS-u!
    KAJETAN RUTKOWSKI w samej końcówce tego spotkania doprowadza do wyrównania! Bardzo ambitna postawa piłkarzy GKS-u!

80
    Przed nami końcowe 10 minut tego spotkania, czy Tyszanie zdołają doprowadzić do wyrównania?

70
    Powoli wchodzimy w decydujący fragment spotkania, końcowy rezultat cały czas pozostaje kwestią otwartą.

64
    MATEUSZ BUKOWIEC zdobywa kontaktowego gola! Spotkanie zdecydowanie rozkręciło nam się w drugiej części meczu.

60
    Wynik cały czas nie ulega zmianie, przyjezdni mają to spotkanie pod kontrolą.

53
    Gol dla Termaliki!
    Termalica zdobywa trzecią bramkę, gospodarze muszą wziąć się w garść jeśli nie chcą wysoko przegrać tego spotkania! Kopczyk po zagraniu Plevy trafia do własnej bramki.

48
    Rozpoczęła się druga część meczu! W miarę możliwości będziemy starali się na bieżąco uzupełniać wszystkie brakujące informacje!

46

Po pierwszej części gry Termalica Bruk-Bet Nieciecza prowadzi 2:1 z GKS-em Tychy! Wracamy po krótkiej przerwie.

45+1

42
    Termalica Bruk-Bet Nieciecza tuż przed przerwą zdobywa bramkę, dzięki której obejmuje prowadzenie w tym spotkaniu! Piłkę do siatki kieruje BARTŁOMIEJ SMUCZYŃSKI!

40
    Powoli zbliżamy się do końca pierwszej części spotkania. Wynik remisowy jest jak najbardziej sprawiedliwy.

30
    Termalica zdobywa bramkę wyrównującą! Jej strzelem EMIL DROZDOWICZ!

25
    Obraz gry i wynik meczu się nie zmieniają. Spotkanie nie jest porywającym widowiskiem, ale to dopiero początek przygotowań dla pierwszoligowców.

17
    GKS Tychy otwiera wynik meczu! Bramkę dla swojego zespołu zdobył DAMIAN SZCZĘSNY!
    Gole: 17. Szczęsny, 64. Bukowiec, 89. Rutkowski – 30. Drozdowicz, 42. Smuczyński, 53. Kopczyk (sam.)

GKS Tychy: Misztal – Łęszczak, Kieruzel, Masternak, Mączyński – Szczęsny, Zganiacz, Bocian, Kostov, Radzewicz – Kowalczyk.
    Bruk-Bet Termalica: I połowa: Nowak – Fryc, Sołdecki, Kopacz, Jarecki – Pleva, Foszmańczyk, Kupczak, Biskup, Smuczyński – Drozdowicz

II połowa: Olszewski – Pleva, Kupczak, Sołdecki, Czerwiński – Wróbel, Kaczmarczyk, Janeczko, Kamiński, Kogut – Paluchowski.