Okocimski – Garbarnia 4:0 (koniec) | Wisła K. – Zagłębie S. 6:0 (koniec) | Stomil – Znicz 0:1 (koniec)
GKS T. – Termalica 3:3 (koniec) | Korona – Rubin II 2:0 (koniec) | Widzew – Wisła Pł. 0:5 (koniec)
Ruch – Prešov 0:0 (koniec) | Zagłębie L. – Dolcan 1:4 (koniec) | GKS K. – Chrobry 2:1 (koniec)
Lechia – APOEL 1:2 (koniec) | Wigry – Jagiellonia 1:0 (koniec) | Arka – Panathinaikos 0:1 (koniec)
Stomil Olsztyn
0:1 (0:0)
Znicz Pruszków
Środa 09.07.2014, 11:15 • Stadion Miejski, Ostróda • Spotkania towarzyskie

Po bardzo przeciętnym spotkaniu minimalnie zwycięstwo odnosi drużyna Znicza Pruszków, która wygrywa po trafieniu Maksymiliana Banaszewskiego! Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje live w portalu Lajfy.com! (13:10:33)

90+2

85
    Przed nami decydujący minuty tego spotkania. Znicz cały czas prowadzi 1:0 i nie zanosi się nie zmianę tego rezultatu.

78
    Stomil prezentuje się naprawdę dobrze, jednak nie potrafi tego udokumentować zdobycie bramki.

70
    Gospodarze po utracie bramki dążą do wyrównania, lecz nie mają ku temu zbyt wielu okazji.

61
    Gol dla Znicza!
    Znicz Pruszków zdobywa bramkę, dzięki której obejmuje prowadzenie w tym spotkaniu! MAKSYMILIAN BANASZEWSKI z bliskiej odległości pokonuje Przyborowskiego!

58
    W drugiej części meczu małą przewagę osiągnęli goście, ale nie potrafią tego udokumentować.

51
    Korzeniewski został napomniany przez arbitra żółtym kartonikiem.

48
    Rozpoczęła się druga część meczu! W miarę możliwości będziemy starali się na bieżąco uzupełniać wszystkie brakujące informacje!

46

Trener Stomilu na drugą część meczu wystawi zupełnie inną "11"! II połowa: Michał Przyborowski – Adrian Korzeniewski, Arkadiusz Czarnecki, Dawid Szymonowicz, Wojciech Dziemidowicz – Tomasz Sedlewski, Paweł Głowacki, Michał Trzeciakiewicz, Irakli Meschia, Piotr Głowacki – Paweł Łukasik.

Po pierwszej bardzo bezbarwnej części meczu Stomil Olsztyn remisuje bezbramkowo ze Zniczem Pruszków. Wracamy po krótkiej przerwie!

45+1

41
    Ostatnie minuty pierwszej części meczu, wynik już raczej nie ulegnie zmianie.

35
    Niewiele dzieje się na boisku, spotkanie nie jest porywającym widowiskiem. Cały czas czekamy na pierwszą bramkę, która nieco ożywi ten mecz.

25
    Mecz jest bardzo wyrównany, oba zespoły stwarzają okazję do zdobycia bramki. Z dobrej strony w barwach Stomilu pokazuje się Saulo Camargo.

20
    20 minut gry za nami, spotkanie jest toczone w sparingowym tempie, obie strony stworzyły niewiele okazji do zdobycia bramki.

10
    Skład Znicza Pruszków na to spotkanie: Oliwer Wienczatek – Michał Kucharski, Arkadiusz Jędrych, Igor Biedrzycki, Kamil Tomas – Zawodnik testowany, Zawodnik testowany, Daniel Kraska, Daniel Nawrocki, Zawodnik testowany – Mateusz Muszyński.
    Gole: 61. Banaszewski

Kartki:   51. Korzeniewski (OLS)

Stomil Olsztyn: Piotr Skiba – Janusz Bucholc, Tomasz Wełna, Naoya Shibamura, Arkadiusz Mroczkowski – Piotr Darmochwał, Łukasz Jegliński, Élton, Paweł Piceluk, Yasuhiro Katō – Saulo Camargo

Znicz Pruszków: Oliwer Wienczatek (46. Michał Bigajski) – Michał Kucharski, Arkadiusz Jędrych, Igor Biedrzycki (46. Andrzej Niewulis), Kamil Tomas – Michał Glanowski (46. Artur Januszewski), Zawodnik testowany, Daniel Kraska (46. Maksymilian Banaszewski), Daniel Nawrocki, Zawodnik testowany – Mateusz Muszyński (46. Marcin Rackiewicz)