Okocimski – Garbarnia 4:0 (koniec) | Wisła K. – Zagłębie S. 6:0 (koniec) | Stomil – Znicz 0:1 (koniec)
GKS T. – Termalica 3:3 (koniec) | Korona – Rubin II 2:0 (koniec) | Widzew – Wisła Pł. 0:5 (koniec)
Ruch – Prešov 0:0 (koniec) | Zagłębie L. – Dolcan 1:4 (koniec) | GKS K. – Chrobry 2:1 (koniec)
Lechia – APOEL 1:2 (koniec) | Wigry – Jagiellonia 1:0 (koniec) | Arka – Panathinaikos 0:1 (koniec)
Korona Kielce
2:0 (1:0)
Rubin II Kazań
Środa 09.07.2014, 11:30 • Stadion Miejski, Kielce • Spotkania towarzyskie

Zapraszam na pozostałe relacje w lajfy.com. (13:17:52)

Korona wygrała mecz sparingowy 2:0 z Rubinem II Kazań. Podopieczni Tarasiewicza byli zespołem o wiele lepszym i zasłużenie dzisiaj dali lekcję młodszym przeciwnikom. Bramki dla Korony zdobyli Korzym oraz Jovanović.

90
    Petrov oddał strzał sprzed pola karnego, jednak prosto w bramkarza gości!

88
    Przerwa, gdyż jeden z zawodników Rubina doznał drobnego urazu. Widać, że zawodnicy czekają już na końcowy gwizdek.

85
    Kontratak gości, ale niestety napastnik podczas biegu potknął się i tym samym akcja szybko spaliła na panewce.

82
    Gospodarze udanie utrzymują się przy piłce. Widać, że Rubin chciałby zaatakować, ale nie bardzo ma ku temu predyspozycje w dzisiejszym pojedynku.

79
    Korona jest lepsza w tym meczu i zdecydowanie zasłużenie prowadzi już 2:0! Gospodarze dalej naciskają, a więc może zobaczymy kolejne bramki.

77
    Gol dla Korony!
    VLASTIMIR JOVANOVIĆ! Kapitalne uderzenie Bośniaka sprzed pola karnego po "wystawce" Jańca.

75
    Kwadrans do zakończenia spotkania, a wynik dalej bez zmian. Spotkanie przypomina nieco mecz sobotni z Termalicą, gdzie Korona na początku pojedynku zdobyła bramkę i jednobramkowy rezultat utrzymała do końca.

72
    Pojawiła się szansa na kontratak dla Korony, ale Kamil Kuzera nie popisał się dobrym dograniem.

70
    Rubin zaatakował, wywalczył rzut rożny, ale z niego wielkiego zagrożenia pod bramką Kosiorowskiego nie było.

68
    Ostatnie minuty nieco nudne, a więc pora na ciekawostkę. Wiedzieliście, że Khizhnichenko gra w kazachskiej reklamie Pepsi? :)

66
    Korona dalej przeważa, utrzymuje się przy piłce i pozostaje tylko czekać nam na bramki. Powtórzę się... druga bramka wisi w powietrzu.

64
    Była szansa na dwubramkowe prowadzenie i tym samym udowodnienie swojej wyższej klasy w tym meczu, ale niestety nie popisał się Gołębiewski z 11. metra. Gramy dalej! Korona przeważa.

62
    Daniel Gołębiewski i... nie ma bramki! Niewiarygodnie przestrzelił napastnik Korony Kielce! Uderzył obok słupka.

61
    Rzut karny dla Korony! Ręką zagrał jeden z defensorów gości!

60
    W Kielcach coraz cieplej, ale dalej jest to temperatura, która pozwala zawodnikom na intensywną grę. Słońce przebija się przez chmury.

Norbert Sinkiewicz

Gole: 14. Korzym, 77. Jovanović

Spudłowany karny!: 62. Gołębiewski (KRN), nietrafiony

Korona Kielce: I połowa: Małecki – Golański, Malarczyk, Ouattara, Leandro – Aankour, Marković, Pylypchuk, Kiełb(26. Cebula) – Trytko, Korzym(28. Khizhnichenko)
    II połowa: Kosiorowski – Kuzera, Kwiecień, Sylwestrzak, Janiec – Sobolewski, Jovanović, Petrov, Cebula – Khizhnichenko, Gołębiewski