Okocimski – Garbarnia 4:0 (koniec) | Wisła K. – Zagłębie S. 6:0 (koniec) | Stomil – Znicz 0:1 (koniec)
GKS T. – Termalica 3:3 (koniec) | Korona – Rubin II 2:0 (koniec) | Widzew – Wisła Pł. 0:5 (koniec)
Ruch – Prešov 0:0 (koniec) | Zagłębie L. – Dolcan 1:4 (koniec) | GKS K. – Chrobry 2:1 (koniec)
Lechia – APOEL 1:2 (koniec) | Wigry – Jagiellonia 1:0 (koniec) | Arka – Panathinaikos 0:1 (koniec)
Korona Kielce
2:0 (1:0)
Rubin II Kazań
Środa 09.07.2014, 11:30 • Stadion Miejski, Kielce • Spotkania towarzyskie

77
    Gol dla Korony!
    VLASTIMIR JOVANOVIĆ! Kapitalne uderzenie Bośniaka sprzed pola karnego po "wystawce" Jańca.

14
    Mamy pierwszą bramkę w tym spotkaniu. Niezawodny duet! Dośrodkowanie Golańskiego spod linii bocznej, do strzału doszedł MACIEJ KORZYM i posłał piłkę tuż przy słupku. Gospodarze na prowadzeniu.

Norbert Sinkiewicz

Gole: 14. Korzym, 77. Jovanović

Spudłowany karny!: 62. Gołębiewski (KRN), nietrafiony

Korona Kielce: I połowa: Małecki – Golański, Malarczyk, Ouattara, Leandro – Aankour, Marković, Pylypchuk, Kiełb(26. Cebula) – Trytko, Korzym(28. Khizhnichenko)
    II połowa: Kosiorowski – Kuzera, Kwiecień, Sylwestrzak, Janiec – Sobolewski, Jovanović, Petrov, Cebula – Khizhnichenko, Gołębiewski