Okocimski – Garbarnia 4:0 (koniec) | Wisła K. – Zagłębie S. 6:0 (koniec) | Stomil – Znicz 0:1 (koniec)
GKS T. – Termalica 3:3 (koniec) | Korona – Rubin II 2:0 (koniec) | Widzew – Wisła Pł. 0:5 (koniec)
Ruch – Prešov 0:0 (koniec) | Zagłębie L. – Dolcan 1:4 (koniec) | GKS K. – Chrobry 2:1 (koniec)
Lechia – APOEL 1:2 (koniec) | Wigry – Jagiellonia 1:0 (koniec) | Arka – Panathinaikos 0:1 (koniec)
Korona Kielce
2:0 (1:0)
Rubin II Kazań
Środa 09.07.2014, 11:30 • Stadion Miejski, Kielce • Spotkania towarzyskie

77
    Gol dla Korony!
    VLASTIMIR JOVANOVIĆ! Kapitalne uderzenie Bośniaka sprzed pola karnego po "wystawce" Jańca.

62
    Daniel Gołębiewski i... nie ma bramki! Niewiarygodnie przestrzelił napastnik Korony Kielce! Uderzył obok słupka.

61
    Rzut karny dla Korony! Ręką zagrał jeden z defensorów gości!

28
    Złych wiadomości ciąg dalszy. Uraz Korzyma okazuje bardziej poważny. Musi opuścić murawę, w jego miejsce wszedł Khizhnichenko.

26
    Przykre wieści. Kontuzjowany Kiełb opuszcza boisko, w jego miejsce Cebula.

14
    Mamy pierwszą bramkę w tym spotkaniu. Niezawodny duet! Dośrodkowanie Golańskiego spod linii bocznej, do strzału doszedł MACIEJ KORZYM i posłał piłkę tuż przy słupku. Gospodarze na prowadzeniu.

Norbert Sinkiewicz

Gole: 14. Korzym, 77. Jovanović

Spudłowany karny!: 62. Gołębiewski (KRN), nietrafiony

Korona Kielce: I połowa: Małecki – Golański, Malarczyk, Ouattara, Leandro – Aankour, Marković, Pylypchuk, Kiełb(26. Cebula) – Trytko, Korzym(28. Khizhnichenko)
    II połowa: Kosiorowski – Kuzera, Kwiecień, Sylwestrzak, Janiec – Sobolewski, Jovanović, Petrov, Cebula – Khizhnichenko, Gołębiewski