Okocimski – Garbarnia 4:0 (koniec) | Wisła K. – Zagłębie S. 6:0 (koniec) | Stomil – Znicz 0:1 (koniec)
GKS T. – Termalica 3:3 (koniec) | Korona – Rubin II 2:0 (koniec) | Widzew – Wisła Pł. 0:5 (koniec)
Ruch – Prešov 0:0 (koniec) | Zagłębie L. – Dolcan 1:4 (koniec) | GKS K. – Chrobry 2:1 (koniec)
Lechia – APOEL 1:2 (koniec) | Wigry – Jagiellonia 1:0 (koniec) | Arka – Panathinaikos 0:1 (koniec)
Stomil Olsztyn
0:1 (0:0)
Znicz Pruszków
Środa 09.07.2014, 11:15 • Stadion Miejski, Ostróda • Spotkania towarzyskie

Po bardzo przeciętnym spotkaniu minimalnie zwycięstwo odnosi drużyna Znicza Pruszków, która wygrywa po trafieniu Maksymiliana Banaszewskiego! Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje live w portalu Lajfy.com! (13:10:33)

61
    Gol dla Znicza!
    Znicz Pruszków zdobywa bramkę, dzięki której obejmuje prowadzenie w tym spotkaniu! MAKSYMILIAN BANASZEWSKI z bliskiej odległości pokonuje Przyborowskiego!

51
    Korzeniewski został napomniany przez arbitra żółtym kartonikiem.

48
    Rozpoczęła się druga część meczu! W miarę możliwości będziemy starali się na bieżąco uzupełniać wszystkie brakujące informacje!

Trener Stomilu na drugą część meczu wystawi zupełnie inną "11"! II połowa: Michał Przyborowski – Adrian Korzeniewski, Arkadiusz Czarnecki, Dawid Szymonowicz, Wojciech Dziemidowicz – Tomasz Sedlewski, Paweł Głowacki, Michał Trzeciakiewicz, Irakli Meschia, Piotr Głowacki – Paweł Łukasik.

Po pierwszej bardzo bezbarwnej części meczu Stomil Olsztyn remisuje bezbramkowo ze Zniczem Pruszków. Wracamy po krótkiej przerwie!

10
    Skład Znicza Pruszków na to spotkanie: Oliwer Wienczatek – Michał Kucharski, Arkadiusz Jędrych, Igor Biedrzycki, Kamil Tomas – Zawodnik testowany, Zawodnik testowany, Daniel Kraska, Daniel Nawrocki, Zawodnik testowany – Mateusz Muszyński.

Skład Stomilu na I połowę meczu: Piotr Skiba – Janusz Bucholc, Tomasz Wełna, Naoya Shibamura, Arkadiusz Mroczkowski – Piotr Darmochwał, Łukasz Jegliński, Élton, Paweł Piceluk, Yasuhiro Katō – Saulo Camargo
    Gole: 61. Banaszewski

Kartki:   51. Korzeniewski (OLS)

Stomil Olsztyn: Piotr Skiba – Janusz Bucholc, Tomasz Wełna, Naoya Shibamura, Arkadiusz Mroczkowski – Piotr Darmochwał, Łukasz Jegliński, Élton, Paweł Piceluk, Yasuhiro Katō – Saulo Camargo

Znicz Pruszków: Oliwer Wienczatek (46. Michał Bigajski) – Michał Kucharski, Arkadiusz Jędrych, Igor Biedrzycki (46. Andrzej Niewulis), Kamil Tomas – Michał Glanowski (46. Artur Januszewski), Zawodnik testowany, Daniel Kraska (46. Maksymilian Banaszewski), Daniel Nawrocki, Zawodnik testowany – Mateusz Muszyński (46. Marcin Rackiewicz)