Stal II Rzeszów – Świt NDM 0:2 (koniec) | Olimpia Z. – Rozwój 0:3 (koniec) | Karnin – Raków 0:5 (koniec)
Limanovia – Kotwica 0:3 (koniec) | Pogoń Sdl. – Bytovia 2:1 (koniec) | Lechia ZG – Wigry 0:3 (koniec)
Olimpia E. – Kalisz 7:0 (koniec) | Motor – Jarota 5:0 (koniec) | Łowicz – Tomaszów Maz. 1:0 (7:6 po rz. karnych)
Stal Rz. – Concordia 5:0 (koniec) | Biała Podlaska – Górnik W. 1:2 (1:4 po rz. karnych) | Jazgarzew – Stal M. 4:1 (koniec)
Odra O. – Garbarnia 5:0 (koniec) | Trzebinia-Siersza – Legionovia 0:2 (koniec) | Ozimek – Błękitni 1:6 (koniec)
Kleczew – Zagłębie S. 2:1 (5:4 po rz. karnych) | Pawłowice Śl. – Siarka T. 1:2 (koniec) | Radomiak – Ostróda 3:0 (koniec)
Ruch Z. – Ostrów Wlkp. 1:3 (po dogrywce) | Unia S.K. – MKS Kluczbork 2:1 (koniec) | Szczuczyn – Znicz 0:2 (koniec)
Warta – Wisła Pu. 0:3 (koniec) | Polkowice – Stal S. W. 2:3 (po dogrywce) | Polonia B. – Bodzentyn 1:0 (koniec)
Zagłębie II – Chrobry 1:3 (koniec)
Piast Karnin Gorzów Wlkp.
0:5 (0:2)
Raków Częstochowa
Sobota 19.07.2014, 16:00 • Łagodzińska 26, 66-400 Gorzów Wielkopolski • Fortuna Puchar Polski

Raków Częstochowa pewnie wygrywa spotkanie w Gorzowie Wielkopolskim, aż 5:0, a strzelcami bramek byli: dwukrotnie Robert Brzęczak (31 i 49 minuta spotkania), Kural, Kmieć, Pląskowski. Dziękujemy za śledzenie relacji z tego meczu i zapraszam do podglądania wyników na lajfy.com! (17:52:36)

85
    Gol dla Rakowa!
    Strzał ARTURA PLĄSKOWSKIEGO po długim roku i mamy już 5:0 dla Rakowa Częstochowa!

81
    Wpierw na uderzenie zdecydował się Pawlusiński, którego strzał wybronił golkiper gospodarzy! Na dobitke zdecydował się Świerk, którego strzał ponownie obronił bramkarz Piasta, a na dobitke ŁUKASZA KMIECIA już niestety nie miał nic do powiedzenia!

65
    Zmiana w drużynie Piast Karnin Gorzów Wlkp.: z boiska schodzi Płucienniczak, na boisku pojawia się Łuś.

55
    Boisko opuszcza strzelec dwóch bramek dla Rakowa Robert Brzęczek, a na płycie boiska pojawia się Mońka.

55
    Zmiana w drużynie Raków Częstochowa: z boiska schodzi Kural, na boisku pojawia się Pląskowski.

53
    Zmiana w drużynie Piast Karnin Gorzów Wlkp.: z boiska schodzi Kożuchowski, na boisku pojawia się Piasek.

46
    Zmiana w drużynie Raków Częstochowa: z boiska schodzi Baraniak, na boisku pojawia się Świerk.

49
    Druga bramka ROBERTA BRZĘCZAKA w tym spotkaniu. Kolejną asystą w tym spotkaniu popisał Wojciech Reiman!

46

45
    Goście dominują w całym spotkaniu i pewnie prowadzą w tym meczu 2:0 po bramkach w 31 minucie Brzęczaka i 44 minucie Kurala.

45

44
    Dośrodkowanie Wojciecha Reimana w pole karne pewnie wykorzystuje ADRIAN KURAL i podwyższa prowadzenie Rakowa tuż przed przerwą!

31
    Bramkę zdobył ROBERT BRZĘCZAK pewnie wykorzystuje sytuacje sam na sam i wyprowadza swój zespół na prowadzenie. Doskonałym podaniem obsłużył go Buczkowski.

30
    Goście nieustannie atakują na bramke gospodarzy, którzy jak do tej pory nie dopuścili przyjezdnych do 100% okazji do zdobycia bramki.

15
    Po 15 minutach spotkania nadal mamy bezbramkowy remis, jednak, to Raków Częstochowa był bliższy wyjścia na prowadzenie w tym spotkaniu.

1

Jarek Jurkiewicz

Gole: 31. Brzęczak, 44. Kural, 49. Brzęczak, 81. Kmieć, 85. Pląskowski

Piast Karnin Gorzów Wlkp.: Fabiański, Buda, Gilarski, Kaczmarek, Kożuchowski (53.Piasek), Pakuła, Rutkowski, Startek, Świło, Kiwak, Szamotulski
    Zmiany: Gawlik, Łuś, Piasek, Płucienniczak, Wawrzyniak

Raków Częstochowa: Wróbel, Góra, Da Silva, Reiman, Kmieć, Pawlusiński, Brzęczek (55.Mońka), Holik, Kural (55.Pląskowski), Buczkowski, Baraniak (46.Świerk)
    Zmiany: Kos, Stefanowicz, Mońka, Świerk, Pląskowski, Pełka, Porochnicki

Sędziowie: K. Waskowski, Rychły, Pawlicki – M. Waskowski