Stal II Rzeszów – Świt NDM 0:2 (koniec) | Olimpia Z. – Rozwój 0:3 (koniec) | Karnin – Raków 0:5 (koniec)
Limanovia – Kotwica 0:3 (koniec) | Pogoń Sdl. – Bytovia 2:1 (koniec) | Lechia ZG – Wigry 0:3 (koniec)
Olimpia E. – Kalisz 7:0 (koniec) | Motor – Jarota 5:0 (koniec) | Łowicz – Tomaszów Maz. 1:0 (7:6 po rz. karnych)
Stal Rz. – Concordia 5:0 (koniec) | Biała Podlaska – Górnik W. 1:2 (1:4 po rz. karnych) | Jazgarzew – Stal M. 4:1 (koniec)
Odra O. – Garbarnia 5:0 (koniec) | Trzebinia-Siersza – Legionovia 0:2 (koniec) | Ozimek – Błękitni 1:6 (koniec)
Kleczew – Zagłębie S. 2:1 (5:4 po rz. karnych) | Pawłowice Śl. – Siarka T. 1:2 (koniec) | Radomiak – Ostróda 3:0 (koniec)
Ruch Z. – Ostrów Wlkp. 1:3 (po dogrywce) | Unia S.K. – MKS Kluczbork 2:1 (koniec) | Szczuczyn – Znicz 0:2 (koniec)
Warta – Wisła Pu. 0:3 (koniec) | Polkowice – Stal S. W. 2:3 (po dogrywce) | Polonia B. – Bodzentyn 1:0 (koniec)
Zagłębie II – Chrobry 1:3 (koniec)
koniec po dogrywce
Górnik Polkowice
2:3 (1:0)
Stal Stalowa Wola
Sobota 19.07.2014, 18:00 • Stadion KS Polkowice • Fortuna Puchar Polski

Pomimo gry w dziesiątkę od 25. minuty spotkania, Stal Stalowa Wola po bardzo zaciętych 120 minutach wywalczyła awans i w następnej rundzie zmierzą się z zespołem z Jazgarzewa. Ja, w imieniu swoim i portalu lajfy.com dziękuję Państwu za uwagę i życzę miłego sobotniego wieczoru! (20:34:13)

120+2

120+1
    Krótkie rozegranie i piłkarze Stali będą chcieli zatrzymać piłkę w narożniku boiska.

120
    Faulowany Płonka i mamy rzut wolny dla "Stalówki" niedaleko pola karnego gospodarzy.

119
    Ostatnie dwie minuty regulaminowego czasu dogrywki. Czy KS Polkowice stać na wyrównanie?

117
    Argasiński mógł to zakończyć, jednak jego mocny strzał z woleja minął wysoko bramkę gospodarzy.

116
    Wznowili goście. Oczywiście nie zamierzają forsować tempa, szanują piłkę.

115
    Na boisku leży bramkarz gości, wygląda to na zagrywkę dla zyskania kilku cennych sekund.

114
    KS zdecydowanie chce iść za ciosem.

112
    Gol dla KS-u Polkowice!
    Jest kontakt! KRZYSZTOF DRZAZGA fenomenalnym strzałem pokonuje Wołoszyna, zapewniając nam emocje do samego końca.

111
    Chwila przerwy w grze, na boisku leży zawodnik gospodarzy.

109
    Zmiana w drużynie KS Polkowice: z boiska schodzi Bancewicz, na boisku pojawia się Kochman.

107
    Gol dla Stali St. Wola!
    Fenomenalne rozegranie akcji, przeniesienie piłki na lewą stronę i MATEUSZ KANTOR zdobywa bramkę dla swojego zespołu.

106
    Druga połowa dogrywki rozpoczęta.

105+1
    Pierwsza połowa dogrywki skończona.

105+1
    Za faul taktyczny kartkę otrzymuje Zawadzki.

105
    Tym razem z drugiej strony w sytuacji sam na sam fatalnie zachował się Zawadzki.

104
    Tego jeszcze nie było! Fenomenalna indywidualna akcja Argasińskiego, wyłożenie do Płonki na pustą bramkę, a ten trafia w poprzeczkę!

Maciej Cichosz

Gole: 27. Szuszkiewicz (kar.), 112. Drzazga – 68. Płonka, 93. Argasiński (kar.), 107. Kantor

Kartki:   48. Szuszkiewicz (PLK), 58. Stępień (PLK), 67. Bancewicz (PLK), 105+1. Zawadzki (PLK) – 90+2. Kowalski (SSW)   25. Wietecha (SSW)

Górnik Polkowice: Primel – Stępień (95' Rytkowski), Kasiński, Sworacki, Karpiński – Fryzowicz (85' Zawadzki), Jurak (76' Surożyński), Wacławczyk, Bancewicz (109' Kochman) – Drzazga, Szuszkiewicz
    Zmiany: Szymański, Kochman, Rytkowski, Surożyński, Zawadzki, Dybizbański, Nowakowski

Stal Stalowa Wola: Wietecha – Mistrzyk (27' Wołoszyn – na bramkę), Czarny, Wrona (52' Argasiński), Kantor – Kachniarz (80' Żmuda), Michałek, Bartkiewicz, Kowalski – Płonka, Giel
    Zmiany: Wołoszyn, Żmuda, Tur, Argasiński, Kloc, Bogacz

Sędziowie: Tomasz Białek (Lubuski KS), Marcin Czerwiński, Paweł Białek