Górnik Ł. – Zawisza | 5:2 (koniec) | | | Piast – Ruch | 0:1 (koniec) | | | Lech P. – Pogoń | 1:1 (koniec) |
Sandecja – Widzew | 2:0 (koniec) | | | Pogoń Sdl. – Wigry | 0:0 (koniec) | | | Olimpia G. – Flota | 0:2 (koniec) |
Dolcan – Miedź | 2:0 (koniec) | | | GKS T. – Arka | 1:2 (koniec) | | | Chrobry – Chojniczanka | 1:2 (koniec) |
Stal S. W. – Rozwój | 1:0 (koniec) | | | Górnik W. – Raków | 0:1 (koniec) | | | MKS Kluczbork – Błękitni | 5:0 (koniec) |
Stal M. – Puszcza | 0:2 (koniec) | | | Wisła Pu. – Limanovia | 0:1 (koniec) | | | Zagłębie S. – Okocimski | 0:2 (koniec) |
Kotwica – Legionovia | 1:3 (koniec) | | | ROW Rybnik – Nadwiślan | 0:0 (koniec) |
Man Utd – Swansea | 1:2 (koniec) | | | Leicester – Everton | 2:2 (koniec) | | | Queens Park – Hull | 0:1 (koniec) |
Stoke – Aston Villa | 0:1 (koniec) | | | West Bromwich – Sunderland | 2:2 (koniec) | | | West Ham – Tottenham | 0:1 (koniec) |
Arsenal – Crystal Palace | 2:1 (koniec) |
Stuttgarter – Borussia D. | 1:4 (koniec) | | | FT Braunschweig – FC Koln | 0:4 (koniec) |
PSG – Bastia | 2:0 (koniec) | | | Lens – Guingamp | 0:1 (koniec) | | | Lorient – Nice | 0:0 (koniec) |
Metz – Nantes | 1:1 (koniec) | | | Rennes – Évian TG | 6:2 (koniec) | | | Toulouse – Lyon | 2:1 (koniec) |
Oława – Gorzów Wlkp. | 1:3 (koniec) | | | Świt NDM – Sokół | 0:0 (koniec) | | | Ruch Z. – Pawłowice Śl. | 1:0 (koniec) |
Gryf – Przodkowo | 3:3 (koniec) | | | Bałtyk K. – Chwaszczyno | 0:0 (koniec) | | | Łowicz – Radomiak | 1:2 (koniec) |
Warta – Kleczew | 1:1 (koniec) | | | Stal Rz. – Karpaty K. | 2:0 (koniec) | | | Olimpia E. – Znicz Biała | 3:1 (koniec) |
Celtic – Dundee Utd. | 6:1 (koniec) |
Real Madryt – Fiorentina | 1:2 (koniec) |
finał
Olimpia Grudziądz
0:2
(0:2)
Flota Świnoujście
Kamil Kazmierczak
Gole:
22. Niewiada, 43. Lisowski
Sędziowie:
Główny: Jacek Małyszek (Lublin).
Asystenci: Jakub Winkler (Lublin), Andrzej Zbytniewski (Olsztyn).
Techniczny: Marcin Szczerbowicz (Olsztyn).
Widownia:
Kartki: 21. Bielawski (OLG) – 70. Opałacz (FLO), 73. Brud (FLO)
Spudłowany karny!:
Olimpia Grudziądz:
Sapela – Bielawski (M), Andelković (45. Łabędzki), Piter-Bućko, Woźniak (75. Suchocki) – Kłus (C), Smoliński, Popović, Kaczmarek, Szczot (46. Cieśliński) – Aleksander.
Rezerwowi: Wróbel – Żołądź, Jaroch (M), Łabędzki, Suchocki, Trzepacz (M), Cieśliński.
Trener: Dariusz Kubicki
Zmiany:
Trener:
Flota Świnoujście: Brljak – Stasiak (C) (65. Cienciała), Opałacz, Sołowiej, Niewiada, Grzelak, Brud, Kamiński, Lisowski, Reca (M), Olszar (90. Erić).
Rezerwowi: Skrzeszewski – Erić, Zieliński (M), Cienciała, Retlewski, Siemko (M), Kort (M).
Trener: Tomasz Kafarski
Zmiany:
Trener:
Rezerwowi: Wróbel – Żołądź, Jaroch (M), Łabędzki, Suchocki, Trzepacz (M), Cieśliński.
Trener: Dariusz Kubicki
Zmiany:
Trener:
Flota Świnoujście: Brljak – Stasiak (C) (65. Cienciała), Opałacz, Sołowiej, Niewiada, Grzelak, Brud, Kamiński, Lisowski, Reca (M), Olszar (90. Erić).
Rezerwowi: Skrzeszewski – Erić, Zieliński (M), Cienciała, Retlewski, Siemko (M), Kort (M).
Trener: Tomasz Kafarski
Zmiany:
Trener:
Sędziowie:
Główny: Jacek Małyszek (Lublin).
Asystenci: Jakub Winkler (Lublin), Andrzej Zbytniewski (Olsztyn).
Techniczny: Marcin Szczerbowicz (Olsztyn).
Widownia:
Górna piłka zagrana w pole karne na głowę Kamińskiego, przedłużył on podanie do nabiegającego PAWŁA LISOWSKIEGO, który przyjął piłkę, uderzył i nie dał szans Sapeli.
Z rzutu wolnego w pole karne wrzuca Grzelak, piłka trafiła do MARKA NIEWIADY, który z około 5 metrów umieścił piłkę nogą w bramce strzeżonej przez Sapelę.