Błękitni – Puszcza 1:0 (koniec) | Siarka T. – Górnik W. 3:1 (koniec) | Raków – Zagłębie S. 1:1 (koniec)
ROW Rybnik – Stal S. W. 2:0 (koniec)
ROW 1964 Rybnik
2:0 (1:0)
Stal Stalowa Wola
Sobota 30.08.2014, 19:00 • Stadion MOSiR, Rybnik • 2. Liga

Energetyk ROW Rybnik pewnie pokonuje Stal Stalową Wolę 2:0. W drugiej połowię całkowitą kontrolę nad wydarzeniami na boisku mieli gospodarze, goście nie mieli pomysłu jak stworzyć realne zagrożenie pod bramką Rybickiego.

88
    Zmiana w drużynie Energetyk ROW Rybnik: z boiska schodzi Jarka, na boisku pojawia się Musiolik.

83
    Żółta kartka dla Bartkiewicz, który fauluje Sobczaka około 20 metrów od bramki Wietechy.

82
    Zmiana w drużynie Energetyk ROW Rybnik: z boiska schodzi Fonfara, na boisku pojawia się Jary.

78
    Zmiana w drużynie Stal Stalowa Wola: z boiska schodzi Pigan, na boisku pojawia się Tur.

76
    Kowalski faulowany przez wracającego Fonfare i sędzia decyduje się na indywidualną karę dla pomocnika gospodarzy.

73
    Zmiana w drużynie Energetyk ROW Rybnik: z boiska schodzi Gilewicz, na boisku pojawia się Mandrysz.

70
    Zmiana w drużynie Stal Stalowa Wola: z boiska schodzi Mikołajczak, na boisku pojawia się Michałek.

61
    Michał Bogacz fauluje Fonfare około 35 przed bramką Wietechy.

55
    Zmiana w drużynie Stal Stalowa Wola: z boiska schodzi Kałat, na boisku pojawia się Płonka.

54
    Niesportowe zachowania zawodnika gości, który uniemożliwiał wznowienie gry Fonfarze.

53
    Wolniewicz fauluje w okolicach linii środkowej boiska Mikołajczaka i sędzia decyduję się na indywidualną karę dla pomocnika gospodarzy.

50
    Gol dla Energetyka!
    Znakomite wejście w pole karne gości Borovicanina, jego strzał został zablokowany przez jednego z zawodników Stali, ale piłka szczęśliwie trafia pod nogi GRZEGORZA FONFARY i pomocnik Energetyka z kilku metrów pokonuje bezradnie interweniującego Wieteche.

46
    Jedna zmiana w drużynie gości po przerwie, na boisku pojawił się Kamil Samołyk, zastąpił on Mateusza Agasińskiego.

Po 45 minutach Energetyk prowadzi z Stalą 1:0. Obie drużyny postawiły w pierwszej połowie na atak i dzięki temu oglądaliśmy grę prowadzoną w szybkim tempie. Miejmy nadzieję, że druga odsłona tego meczu przyniesie jeszcze więcej bramek!

Kilkanaście minut przerwy i rozpocznie się druga połowa meczu, zostańcie z nami!

45+1
    Prostopadłe podanie na wolne pole do Muszalika. Kapitan gospodarzy w sytuacji "sam na sam" z Wietechą minął zwodem bramkarza gości i mając przed sobą pustą bramkę strzela w słupek!

44
    Strzał Gilewicza zablokowany przez jednego z obrońców Stali, zawodnicy Energetyka domagają się od sędziego rzutu karnego, za rzekome zagranie piłki ręką przez interweniującego Bogacza, ale gwizdek sędziego Jasiny milczy.

42
    Michał Czarny bardzo ostro atakuje Sobczaka na lewym skrzydle i zostaje ukarany żółtą kartą.

23
    Prostopadłe podanie Muszalika w pole karne gości, do piłki dochodzi DAWID JARKA i mocnym strzałem w prawy róg bramki pokonuje bramkarza Stali!

14
    Ależ było blisko! Techniczne dogranie piłki w pole karne gospodarze, klatką piersiową piłkę do partnera zgrywał Sekulski, na bramkę Energetyka uderzał Kałat, jego strzał minimalnie obok lewego słupka bramki strzeżonej przez Rybickiego!

14
    Zmiana w drużynie Energetyk ROW Rybnik: z boiska schodzi Plonka, na boisku pojawia się Sobczak.