Magnitogorsk – HC Slovan 2:3 (koniec) | Niżny Nowogród – Chanty-Mansyjsk 1:3 (koniec)
Torpedo Niżny Nowogród
1:3 (1:0, 0:1, 0:1)
Jugra Chanty-Mansyjsk
Sobota 06.09.2014, 15:00Kontinental Hockey League

Dziękuję za uwagę, zapraszam na pozostałe relacje w serwisie lajfy.com! (17:35:26)

Torpedo przegrywa na własnym lodzie z Jugrą 1:3. W tym meczu obie drużyny nie wypracowały sobie bardzo wiele sytuacji na zdobycie bramek, swoje wykorzystali gości i to oni wygrywają spotkanie!

60:00

59:59
    Gol dla Jugry!
    Rzutem na taśmę trzecia bramkę zdobywają goście! Znakomite podanie Maxwella wykorzystuje LUKASH KASPAR!

59:40
    Torpedo bez bramkarza, czy przyniesie to gospodarzom wyrównującą bramkę?

53:42
    Powtarza się sytuacja z pierwszych dwóch części i niewiele wskazuje na to, że wynik ulegnie zmianie do końca spotkania.

50:03
    Następne wykluczenie w tym meczu, ukarany Ivan Yatsenko (Jugra)

48:44
    Cały czas bardzo wyrównane spotkanie, niewiele szans po obu stronach na zdobycie kolejnej bramki.

45:06
    Przerwa dla gości.

42:48
    Za niebezpieczne uniesienie kija karą ukarany Larsen (Jurga)

42:37
    Jest kolejna bramka dla gości! Autorem drugiej bramki dla gości SERGEJ LESNUCHIN, który trafia do sieci precyzyjnym uderzeniem po znakomitym dograniu Maxwella? Czy Torpedo zdoła odpowiedzieć?

40:01
    Trzecia tercja rozpoczęta.

Druga tercja nie przyniosła nam wielkiej zmiany obrazu gry. Ponownie Torpedo i Jugra skupiały się na grze defensywnej, wyrównującą bramkę zdobyli gości, przed nami decydująca trzecia część spotkania.

40:00
    Druga tercja skończona.

37:08
    Kolejne kary w tym spotkaniu. Dwie minuty spędzi na ławce kar Žarkov( Torpedo), a na cztery minuty wysłany poza taflę Pepeljajev (Jurga).

33:28
    Niestety, powtarza się scenariusz z pierwszej tercji. Obie drużyny skupione są głównie na defensywie, nie chcą za bardzo "odkryć" się, bardzo defensywny hokej obserwujemy jak dotąd w drugiej części meczu.

32:17
    Gospodarze nie stracili gola w osłabieniu, na lód wraca Chomitskij.

30:17
    Bardzo ostra walka o krążek przy bandzie, kolejna już kara w tej tercji dla Chomitskija.

26:34
    Goście wykorzystują przewagę i ANDREJ SERGEJEV dokładnym strzałem kieruje krążek do sieci! Asysta Nikity Guseva!

25:26
    Kolejne wykluczenie w tym meczu. Ukarany hokeista Torpedo, Chomitskij.

21:48
    Nieprzepisowe trzymanie przeciwnika, dwie minuty kary dla Sergey'a Lesnuhin (Jugra).

21:36
    Świetna obrona Kasutina, Maxwell nie wykorzystał rzutu karnego!

21:36
    Szansa na wyrównanie dla gości! Maxwell faulowany przez Babcuka i będzie rzut karny dla Jugry.

20:01
    Druga tercja rozpoczęta.

Po pierwszej tercji Torpedo prowadzi z Jugrą 1:0. Obie drużyny w pierwszej części postawiły przede wszystkim na obronę, ale Torpedo zdołało wyprowadzić skuteczny atak i to goście będą musieli śmielej zaatakować w drugiej tercji.

20:00
    Pierwsza tercja skończona.

19:32
    Kolejna kara dla hokesity Jugry, ukarany Zarkov.

17:06
    Gol dla Torpedo!
    Wreszcie doczekaliśmy składnej akcji Torpedo. Precyzyjnym uderzeniem skończył ją JUUSO HIETATNEN, który otwiera wynik spotkania! Czy goście zdołają odpowiedzieć jeszcze w pierwszej tercji?

14:28
    Obie drużyny próbują przede wszystkim zabezpieczyć swoją bramkę, bardzo to przekłada się na brak wielu dogodnych sytuacji.

11:27
    Pierwsza akcja naszego Wolskiego. Polak przedzierał się prawą stroną, oddał strzał na bramkę Birjukowa, ale to uderzenie nie mogło zaskoczyć bramkarza Jugry.

07:50
    Mocne uderzenie Magogina, ale bramkarz gospodarze pewnie broni.

07:24
    Dużo "pracy" ma w tym meczu Birjukow. Indywidualna akcja Bernatski, ale nie zdołał on oddać strzału na bramkę Torpedo.

06:45
    Nie za dużo dzieje się w ostatnich chwilach na lodowisku Nowogród.

06:32
    Romancev (Jurga) ukarany dwuminutową karą za trzymanie przy bandzie.

03:25
    Gospodarze od początku bardzo agresywnie, ale nie przekłada się to jak na razie na wynik.

Gospodarze w pełnym składzie.

01:02
    Kolejna kara w tym meczu, tym razem ukarany za podcięcie Dmitry Kazionov (Torpedo).

00:30
    Również dwie minuty spędzi na ławce kar hokeista gości Rajala.

00:27
    Dwie minuty kary dla zawodnika gospodarzy Pavla Valentenko.

00:01

Torpedo Niżny Nowogród: Kasutin (Gelašvili) – Grigorjev, Valentenko, Babčuk, Hietanen, Chomitskij, Djakov, Bernatskij – Wolski, Galuzin, Žarkov, Salminen, Immonen, Drugov, Nokelainen, Krasnoslobocev, Dmitrij Kazionov, Denis Kazionov, Potapov, Kuljomin, Rudenko

Jugra Chanty-Mansyjsk: Birjukov (Gorjačevskich) – Larsen, Sergejev, Stalnov, Pepeljajev, Sokolov, Ternavskij, Putilov – Knjažev, Rajala, Magogin, Buljanskij, Kašpar, Sitnikov, Lesnuchin, Maxwell, Jatsenko, Romancev, Medvedev, Gusev

Sędziowie: Drejev, Čerenkov – Morozov, Čubykin.

Jakim wynikiem zakończy się spotkanie Torpedo z Jugrą. Tego dowiecie się Państwo śledząc naszą relację. Początek naszej relacji około godziny 15.00, bądźcie z nami!

Również zwycięstwem rozpoczęli nowy sezon hokeiści Jugry. Po zaciętym spotkaniu pokonali oni na wyjeździe Lade 5:2.

Gospodarze bardzo udanie rozpoczęli nowy sezon. Torpedo wygrało z Severstal 2:0.

W drugiej kolejce KHL sezonu 2014/2015 Torpedo Niżny Nowogród podejmie na własnym lodowisku zespół Jugra Chanty-Mansyjsk.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00.

Piotr Swieczak

Składy i statystyki: 18. Hietanen – 27. Sergejev (Gusev), 43. Lesnuchin (Maxwell), 60. Kaspar (Maxwell)

Sędziowie: Drejev, Čerenkov – Morozov, Čubykin