Piter – Doi 1:2 (koniec) | Linette – Bacsinszky 1:2 (koniec)
2 6 4
Timea Bacsinszky
2
6 4 6
Poniedziałek 15.09.2014, 10:04 • Court 1 • WTA Guangzhou - Galaxy Holding Group Guangzhou Open (kort twardy)

Za śledzenie relacji w tym ponad dwu i pół godzinnym pojedynku dziękujemy bardzo serdecznie i zapraszamy na kolejne emocjonujące rywalizacje w lajfy.com! (12:54:39)

4:6
    Świetnie Timea Bacsinszky rozegrała akcję po drugim serwisie i ostatecznie to ona awansowała do kolejnej rundy Guangzhou International Women’s Open! Jednak wielkie brawa należą się Magdzie Linette, która naprawdę duże trudności sprawiła o wiele wyżej sklasyfikowanej rywalce i przegrała dopiero w trzech setach!

15-40
    Dwie piłki meczowe dla wyżej rozstawionej tenisistki!

15-30
    Magda Linette nie poddaje się i z wielkim ryzykiem trafia teraz returnem!

0-30
    Drugi również ląduje na koncie Timey! Coraz gorzej wygląda sytuacja naszej zawodniczki!

0-15
    Pierwszy punkt dla Szwajcarki po dobrym ataku forehandem, poprzedzonym niezłym serwisem.

4:5
    Sytuacja zmieniła się diametralnie! Wygrywa tego gema Timea, przełamuje rywalkę i serwuje po awans do kolejnej rundy!

40-A
    Drugi serwis Magdy Linette! Pomimo naprawdę dobrze posłanej piłki, udanie kończy Szwajcarka!

40-40
    Broni się z tego zagrożenia Linette. Jest jeszcze szansa na wygranie tego gema dla naszej rodaczki!

30-40
    Teraz podwójny błąd serwisowy Magdy! W najgorszym z możliwych momentów!

30-30
    Zapowiada się pasjonująca walka o tego gema! Niestety dwie piłki pod rząd skutecznie kończy rywalka Polki!

30-15
    Niestety Szwajcarka skutecznie w ataku forehandem i może być niebezpiecznie w tej partii.

30-0
    Fantastycznie punktuje Polka po dobrze rozegranej akcji! Zbliża się jej szansa na wygranie tego seta!

15-0
    Nie trafiła pierwszego serwisu Magdalena Linette! Z drugim było już o wiele lepiej i pudłuje returnem Szwajcarka!

4:4
    Niestety, pomimo szansy, nie udało się Linette wywalczyć okazji na przełamanie rywalki i mamy w dalszym ciągu sytuację otwartą!

30-40
    Nie trafia pierwszego podania Bacsinszky. Drugi z bardzo dużą boczną rotacją trafia w pole serwisowe i źle uderza kortówkę Magda!

30-30
    Nie potrafiła tym razem nasza rodaczka skutecznie wykończyć ataku i mamy wyrównanie w tym gemie.