Piter – Doi 1:2 (koniec) | Linette – Bacsinszky 1:2 (koniec)
2 6 4
Timea Bacsinszky
2
6 4 6
Poniedziałek 15.09.2014, 10:04 • Court 1 • WTA Guangzhou - Galaxy Holding Group Guangzhou Open (kort twardy)

Za śledzenie relacji w tym ponad dwu i pół godzinnym pojedynku dziękujemy bardzo serdecznie i zapraszamy na kolejne emocjonujące rywalizacje w lajfy.com! (12:54:39)

4:6
    Świetnie Timea Bacsinszky rozegrała akcję po drugim serwisie i ostatecznie to ona awansowała do kolejnej rundy Guangzhou International Women’s Open! Jednak wielkie brawa należą się Magdzie Linette, która naprawdę duże trudności sprawiła o wiele wyżej sklasyfikowanej rywalce i przegrała dopiero w trzech setach!

15-40
    Dwie piłki meczowe dla wyżej rozstawionej tenisistki!

15-30
    Magda Linette nie poddaje się i z wielkim ryzykiem trafia teraz returnem!

0-30
    Drugi również ląduje na koncie Timey! Coraz gorzej wygląda sytuacja naszej zawodniczki!

0-15
    Pierwszy punkt dla Szwajcarki po dobrym ataku forehandem, poprzedzonym niezłym serwisem.

4:5
    Sytuacja zmieniła się diametralnie! Wygrywa tego gema Timea, przełamuje rywalkę i serwuje po awans do kolejnej rundy!

40-A
    Drugi serwis Magdy Linette! Pomimo naprawdę dobrze posłanej piłki, udanie kończy Szwajcarka!

40-40
    Broni się z tego zagrożenia Linette. Jest jeszcze szansa na wygranie tego gema dla naszej rodaczki!

30-40
    Teraz podwójny błąd serwisowy Magdy! W najgorszym z możliwych momentów!

30-30
    Zapowiada się pasjonująca walka o tego gema! Niestety dwie piłki pod rząd skutecznie kończy rywalka Polki!

30-15
    Niestety Szwajcarka skutecznie w ataku forehandem i może być niebezpiecznie w tej partii.

30-0
    Fantastycznie punktuje Polka po dobrze rozegranej akcji! Zbliża się jej szansa na wygranie tego seta!

15-0
    Nie trafiła pierwszego serwisu Magdalena Linette! Z drugim było już o wiele lepiej i pudłuje returnem Szwajcarka!

4:4
    Niestety, pomimo szansy, nie udało się Linette wywalczyć okazji na przełamanie rywalki i mamy w dalszym ciągu sytuację otwartą!

30-40
    Nie trafia pierwszego podania Bacsinszky. Drugi z bardzo dużą boczną rotacją trafia w pole serwisowe i źle uderza kortówkę Magda!

30-30
    Nie potrafiła tym razem nasza rodaczka skutecznie wykończyć ataku i mamy wyrównanie w tym gemie.

30-15
    Ale wobec jej słabszej dyspozycji serwisowej bardzo dobrze spisuje się Magda Linette!

15-15
    Timea Bacsinszky, jakby świadoma zbliżającej się sensacji, stara się cały czas punktować w dłuższych wymianach.

15-0
    Świetnie rozpoczyna nasza krajanka i skutecznie returnuje słabszy serwis rywalki!

4:3
    Z niesamowicie trudnego położenia wychodzi teraz nasza reprezentantka i wygrywa cztery piłki pod rząd, broniąc przy tym dwie okazje rywalki na przełamanie!

A-40
    Psuje pierwszy serwis Magda Linette! Jednak kolejny wcale nie był prostym podaniem i zdobywa w efekcie tego punkt!

40-40
    Druga również, gdyż Polka bardzo odważnie poczynała sobie w rozgrywaniu akcji i ostatecznie kończy winnerem!

30-40
    Pierwsza z nich przepadła po bardzo skutecznym serwisie naszej rodaczki.

15-40
    Niestety zbyt szybko chyba cieszyła się Polka i dwie okazję na przełamanie rywalki ma Szwajcarka!

15-30
    W końcu udaje się Polce forehandem wykończyć akcję, po wcześniejszym odpowiednim serwisie.

0-30
    Momentalnie trafia bardzo ryzykowny, ale skuteczny drugi atak przy podaniu Magdy.

0-15
    Bardzo dobrze wchodzi w tego gema Timea Bacsinszky i szybko punktuje.

3:3
    Wykorzystuje tą fantastyczną okazję Polka i po zepsutym pierwszym podaniu oraz bardzo słabej jakości drugim dobrze rozgrywa akcję i zmusza rywalkę do błędu!

40-30
    Nie trafia pierwszego serwisu wyżej rozstawiona zawodniczka, a potem już tylko formalności dopełnia nasza rodaczka!

30-30
    Walczy dobrze Szwajcarka i zmusza do błędu naszą zawodniczkę.

30-15
    Kolejny raz świetny return Linette i naprawdę dobra szansa na powrotne przełamanie!

15-15
    Psuje teraz pierwszy serwis Timea (55% skuteczności) i świetnie korzysta z tej okazji Magda!

0-15
    Nie myli się po krótkiej przerwie Szwajcarka i punktuje akcję po skutecznym serwisie.

2:3
    Udało się naszej rodaczce zdobyć tego gema i nadal pozostaje w grze o przejście do kolejnej rundy turnieju w Chinach!

A-40
    Walczy już wyraźnie sama ze sobą teraz Magda! Potrafi skończyć naprawdę dobrą wymianę winnerem, ale czy będzie w stanie powtórzyć to w kolejnej akcji?!

40-40
    Kolejny raz nie udaje się z dobrych sytuacji skończyć piłki i w grze pozostaje Timea Bacsinszky.

A-40
    Mijają dwie godziny tej rywalizacji, a Magda ma kolejny raz przewagę przy swoim podaniu po wygraniu długiej wymiany!

40-40
    Bacsinszky cały czas nie daje za wygraną! Ta partia może być decydująca o dalszych losach tego pojedynku!

A-40
    Przewaga po stronie Polki po błyskotliwym ataku, poprzedzonym niezłym serwisem.

40-40
    Niestety nie było na to większych szans po bardzo dobrze rozprowadzonej akcji przez starszą tenisistkę.

40-30
    Jest dobra riposta naszej zawodniczki i liczymy na szybki koniec tego gema serwisowego Polki!

30-30
    Dłuższa wymiana prowadzona w dobrym tempie zakończona zmyleniem Magdy przez rywalkę i punkt dla Timey.

30-15
    Coraz gorsze statystyki pierwszego podania Polki (48%), ale mimo to punktuje po niezłych drugich serwisach.

15-15
    Szwajcarka zdecydowanie nie chce poprzestać na jednym przełamaniu i z ryzykiem posyła teraz ataki na stronę przeciwniczki.

15-0
    Dobrze serwuje teraz Magda i bez szans na skuteczny odbiór jej rywalka.

1:3
    Tak też się niestety stało! Timea Bacsinszky po naprawdę trudnym własnym podaniu, w końcu zwycięża i teraz do serwisów przymierza się Polka!

40-A
    Momentalnie również posłała świetny wygrywający serwis i to ona za moment może wygrać tego gema.

40-40
    Jeszcze nie tym razem! Starsza tenisistka odpowiednio wykończyła teraz swoją akcję.

A-40
    Kolejna piłka trafia w siatkę po ataku Timey i mamy piłkę na przełamanie Szwajcarki!

40-40
    Magda Linette walczy naprawdę dzielnie i stara się wykorzystać niepewny moment w grze swojej przeciwniczki.

40-A
    Wyraźnie podkręciła tempo wymian wyżej rozstawiona tenisistka i to ona jest teraz bliżej wygrania tego gema.

40-40
    Nie popełniła drugi raz tego samego błędu, co ostatnio i tym razem skutecznie Szwajcarka zaatakowała po pierwszym serwisie.

A-40
    I jest okazja dla Magdaleny Linette na przełamanie swojej rywalki!

40-40
    Nie poddaje się nasza rodaczka i nadal z ryzykiem walczy o tą partię!

30-40
    Z naprawdę trudnej sytuacji wykaraskała się teraz Szwajcarka i wychodzi na prowadzenie w tym gemie.

30-30
    Na niewiele zdały się początkowo zdobyte punkty przez Linette. Teraz w bardzo prosty sposób popełnia niewymuszony błąd.

30-15
    Nie poddaje się Bacsinszky i mimo drugiego serwisu skutecznie powalczyła o zdobycie tego punktu.

30-0
    Skutecznie rozgrywa kolejną wymianę Magda i naprawdę bliska jest już powrotnego przełamania!

15-0
    Polka wygrywa teraz dłuższą wymianę i może będzie w stanie zagrozić swojej wyżej rozstawionej rywalce.

1:2
    Magda Linette bez większych komplikacji wygrywa tą partię, ale nadal musi walczyć ze Szwajcarką o przełamanie powrotne!

40-15
    W porę przyszło z pomocą Magdzie trafione pierwsze podanie i jest bardzo bliska wygrania tego gema przy własnym serwisie.

30-15
    Odpowiednim forehandem wygoniła za obręb kortu teraz Magda swoją rywalkę i uniemożliwiła wygranie jej akcji.

15-15
    W końcu wygrywający serwis Polki. Skuteczność jej pierwszego podania wynosi zaledwie 52%.

0-15
    Zły serwis Magdy Linette i Dobrze rozgrywa kolejną akcję jej przeciwniczka.

0:2
    Skuteczny atak kończący Timea Bacsinszky. Nie pozostawia on cienia wątpliwości, która z zawodniczek jest tu bardziej doświadczona.

15-30
    W kolejnej wymianie górą okazała się szwajcarska tenisistka i coraz bliżej jest ona wygrania tego gema.

15-15
    Ale i ją bardzo wyraźnie zawodzi pierwszy serwis (50% skuteczności), dzięki temu teraz właśnie Linette zdobywa punkt.

0-15
    Wyżej rozstawiona zawodniczka wydaje się teraz kontrolować przebieg rywalizacji i bardzo pewnie kończy kolejny atak.

0:1
    Najgorszy z możliwych scenariuszy stał się faktem i już w pierwszym gemie Bacsinszky przełamuje Linette!

30-40
    Będzie szansa na przełamanie Polki już na samym początku decydującej partii!

30-30
    Niestety tym razem nie trafia pierwszego podania, a z drugiego skutecznie returnuje Bacsinszky.

30-15
    W kolejnej akcji również daje o sobie znać jej serwis, który wyraźnie poprawiła z czasem tego pojedynku.

15-15
    Z dobrą rotacją posłała teraz Magda pierwszą piłkę i wygrywa wymianę.

0-15
    Po dłuższej przerwie wracamy na kort. Tym razem przy serwisie Polki dobrze rozpoczyna punktowanie Timea.

6:4
    Już pierwsza z nich kończy się sukcesem i z dalekiej podróży powróciła Polka! Wydawało się, że niżej rozstawiona tenisistka poddaje się powoli, ale wykorzystała słabszy moment w grze rywalki i wróciła do gry!

40-15
    Niesamowity scenariusz mamy w tym drugim secie! Dwie piłki setowe ostatecznie będą teraz dla naszej reprezentantki!

30-15
    Myli się Bacsinszky w ataku i coraz bliżej wygrania partii nasza rodaczka!

15-15
    Rozsądnie i mądrze teraz akcję rozprowadziła Timea i zdobywa bardzo pewnym winnerem punkt.

15-0
    Świetnie rozpoczęła Linette tą partię i tylko trzy piłki dzielą ją od wygrania tego seta!

5:4
    Niestety bardzo szybko mamy przełamanie powrotne! Po półtorej godzinie tej rywalizacji losy drugiego seta wydają się nadal sprawą otwartą!

15-40
    Fatalnie toczy się ten gem dla Linette! Dwie szanse na przełamanie Polki ma Szwajcarka!

15-30
    Stara się walczyć o tego gema nasza rodaczka! Wygrywa teraz akcję skutecznym forehandem.

0-30
    Chybiła pierwszy serwis Polka, a przy drugim z dobrą rotacją świetnie zachowała się szwajcarska tenisistka.

0-15
    Na nieszczęście dla Polki teraz nie pomaga jej słaby serwis i skutecznie korzysta z tej okazji przeciwniczka.

5:3
    Magda Linette przełamuje Szwajcarkę i jest o krok od wygrania w drugim secie tego pojedynku!

A-40
    Świetnie rozegrana akcja przez Magdę procentuje piłką na przełamanie swojej rywalki!

40-40
    I tym razem zawodzi pierwsze podanie Szwajcarkę, co skrzętnie wykorzystuje nasza krajanka!

30-40
    Zepsuła pierwszy serwis Bacsinszky, ale nie wykorzystuje tej okazji Polka i po drugim serwisie pakuje kortówkę w siatkę.

30-30
    Niestety w końcu zaczęła trafiać winnery wyżej rozstawiona tenisistka. Jednak jeszcze nie jest nic stracona, a Magda wyraźnie powalczy o zwycięstwo w tym gemie!

30-15
    Przebudziła się po dłuższym okresie Szwajcarka i kolejny raz dał o sobie znać jej kończący forehand.

30-0
    Świetna seria naszej rodaczki! Bardzo zbliża się możliwość wyjścia na prowadzenie z przewagą przełamania nad rywalką!

15-0
    Linette punktuje dobrze na rozpoczęcie tego gema i wyraźnie daje sygnał rywalce, że nie odda jej tego seta tak łatwo, jak poprzedniego.

4:3
    Jednak już przy kolejnej krótkiej wymianie górą jest Polka i wychodzi ona na prowadzenie w secie drugim!

40-15
    Pierwsza z piłek na wygranie gem nie trafiona, po akcji rozpoczętej drugim serwisem.

40-0
    Zapowiada się na pierwszy od dawna spokojnie wygramy gem serwisowy przez naszą zawodniczkę.

30-0
    Cały czas solidnie rozgrywa teraz akcję Polka i nie daje dojść do głosu wyżej rozstawionej rywalce.

15-0
    Teraz Magda jakby niesiona falą powodzenia punktuje kolejny raz trafionym atakiem.

3:3
    Jest jeszcze większa szansa po spudłowaniu pierwszego serwisu! I tak się też stało, jak wymarzyła sobie nasza rodaczka! Skutecznym returnem kończy tą partię i mamy przełamanie powrotne!

A-40
    Kolejna szansa na przełamanie rywalki! Polka korzysta z okazji drugiego serwisu przeciwniczki i skutecznie atakuje!

40-40
    Nie udało się wykorzystać nadarzającej się okazji, ale trzeba przyznać, że teraz wymianę cały czas prowadziła Szwajcarka.

40-30
    Będzie ku temu bardzo dobra okazja! Psuje pierwszy serwis Szwajcarka, a po drugim wszystko na jedną kartę postawiła Polka i punktuje!

30-30
    Szybko poprawia się jednak nasza tenisistka i doprowadza do wyrównania w tym gemie! Może nadarzy się okazja na zdobycie powrotnego przełamania w drugim secie!

15-30
    Dłuższa wymiana obu tenisistek zakończona prostym i niewymuszonym błędem Magdaleny Linette.

15-15
    Dobra akcja naszej zawodniczki i skutecznie wykańcza akcję forehandem.

0-15
    Timea nie zamierza się jednak załamywać poprzednią partią, gdyż w dalszym ciągu ma przewagę jednego przełamania.

2:3
    Tym razem nie powróciły demony przeszłości z poprzedniego seta i już ta okazja została przez Linette zakończona zwyciężeniem własnego podania!

A-40
    Po chyba najdłuższej wymianie w tym pojedynku mamy punkt dla naszej rodaczki po prostym błędzie bardziej utytułowanej zawodniczki!

40-40
    Skutecznie broni się Magda, a dobry serwis przyszedł jej z pomocą w odpowiednim momencie!

40-A
    Niestety już po chwili mamy kolejną szansę na przełamanie naszej rodaczki!

40-40
    Udało się jeszcze wybronić Magdzie z tej opresji i doprowadzić do stanu równowagi.

30-40
    Bardzo zła seria naszej rodaczki! Tym razem z prowadzenia 30:0 przegrała kolejne trzy piłki i teraz musi bronić się przed przełamaniem!

30-30
    Pierwsze podanie ląduje na siatce. Kolejne okazuje się bardzo słabej jakości i tym razem znowu Timea wykorzystuje błąd rywalki.

30-15
    Tym razem pierwsze podanie było zdecydowanie zbyt słabe i rywalka nie miała najmniejszych problemów ze skutecznym returnem.

30-0
    Szybko punktuje teraz nasza reprezentantka. Nie przeszkodził jej teraz nawet w dalszym ciągu źle spisujący się pierwszy serwis.

15-0
    Dobry, mocny serwis do środka kortu i źle odbiera go Szwajcarka.

1:3
    Wygrywa z trudnościami tą partię Timea i po godzinie gry wygrywa 1:0 w setach oraz 3:1 w drugiej rozgrywce!

40-A
    Bacsinszky nie daje za wygraną i skutecznie winnerem kończy dobrze rozegraną akcję.

40-40
    Dobrze broni się tym razem Linette i wykorzystuje pierwszy zepsuty serwis przez swoją przeciwniczkę.

40-A
    Drugi raz z rzędu mamy dobry wyrzucający serwis wyżej rozstawionej zawodniczki i Linette nie udaje się przebić kortówki.

40-40
    Wyrównuje stan w tym gemie reprezentantka Szwajcarii i serwuje po swoją zdobycz punktową.

40-30
    Jest okazja na przełamanie powrotne! Trzymajmy kciuki za naszą reprezentantkę! Wszystko przez podwójny błąd serwisowy rywalki!

30-30
    Magda wykorzystała źle posłany serwis przez rywalkę i dobrze zaatakowała w kort.

15-30
    Wychodzi na prowadzenie przy swoim podaniu Szwajcarka po dobrej akcji, rozpoczętej odpowiednim serwisem.

15-15
    Pomimo chybionego pierwszego serwisu, drugi okazuje się zdecydowanie bardziej precyzyjny i nie radzi sobie z nim Polka.

15-0
    Dobrze rozpoczyna po krótkim odpoczynku Linette i skutecznie returnuje.

1:2
    Bardzo słaby gem serwisowy w wykonaniu naszej reprezentantki i wyraźnie wygrywa tą partię wyżej rozstawiona tenisistka!

0-40
    Seryjnie pudłuje teraz pierwsze serwisy Magda i bez najmniejszych problemów korzysta z tych okazji Bacsinszky.

0-30
    Tym razem mimo dobrego podania Szwajcarka decyduje się na natychmiastowe ataki, z którymi nie radzi sobie Polka.

0-15
    Źle tym razem rozpoczyna Polka. Pierwszy serwis zupełnie nietrafiony, natomiast drugi bez mocy przeleciał na drugą stronę i wykorzystuje to rywalka.

1:1
    Tak samo jak wcześniej Linette, tym razem Timea pewnie wygrywa swoje podanie!

15-40
    Na niewiele może się to zdać, gdy w następnym serwisie wygrywającą piłkę posyła Szwajcarka.

15-30
    Nie trafiła minimalnie Timea pierwszego podania i bardzo dobrze wykorzystała ta okoliczność Polka.

0-30
    Kolejny raz punktuje bardzo dobrze szwajcarska tenisistka.

0-15
    Swoje podanie skutecznie rozpoczyna Linea Bacsinszky od szybkiej akcji po dobrym serwisie.

1:0
    W bardzo szybkich okolicznościach i trafiając pierwszym serwisem gem trafia na konto naszej reprezentantki!

40-15
    Wypracowała sobie odpowiednią przewagę Polka i nie powinna mieć problemów z wygraniem tego gema.

30-15
    Rozkręciła się Linette na początku drugiego seta i skutecznym winnerem wygrywa wymianę.

15-15
    Dobrze zachowała się teraz Magda przy siatce i zupełnie zaskoczyła swoją rywalkę.

0-15
    Pierwszy punkt w drugim secie ląduje na koncie lepiej prezentującej się tenisistki w tym meczu.

2:6
    Nie trafia Szwajcarka pierwszego serwisu. Po drugim słabszym jednak Polka nie odpowiedziała mocnym returnem i tym samym skazała się na skuteczną kontrę swojej rywalki! Po 43. minutach rywalizacji Magdalena Linette przegrywa z Bacsinszky 2:6 w pierwszym secie!

15-40
    Dwie piłki setowe dla wyżej rozstawionej w tym turnieju Timey Bacsinszky!

15-30
    Timea nadal spokojnie realizuje swoje założenia przedmeczowe i atakuje w wolną strefę kortu.

15-15
    Nie poddaje się Polka i wygrywa krótką wymianę, myląc atakiem swoja przeciwniczkę.

0-15
    Trafia pierwszy serwis i wyrzuca Magdę poza obręb kortu, po czym kończy winnerem na drugą stronę boiska.

2:5
    Sport bywa jednak czasem okrutny! Wielokrotnie miała Magda okazję na wykończenie swojego gema serwisowego, ale seryjnie je marnowała! Tym samym Bacsinszky coraz bliżej wygrania pierwszego seta!

40-A
    I to ona teraz staje przed szansą na drugie przełamanie naszej zawodniczki!

40-40
    Nic bardziej mylnego! Timea po drugim serwisie Polki bardzo dobrze i mądrze returnuje nie do obrony dla naszej rodaczki!

A-40
    Może tym razem się uda. Skuteczny serwis wyrzucający, po czym wykończenie udanym forehandem.

40-40
    Nieprawdopodobny scenariusz! Nie jest w stanie wyprowadzić dwóch skutecznych akcji pod rząd nasza reprezentantka!

A-40
    Świetny pierwszy serwis Polki, z którym zupełnie nie radzi sobie zaskoczona rywalka!

40-40
    Niestety bardzo zależy Szwajcarce na tej partii i bardzo dobrze rozgrywa kolejną wymianę.

A-40
    Może tym razem szczęście uśmiechnie się do Polki i trafi winnerem, a nie wyrzuci piłki za linię boiska.

40-40
    Kolejny raz nie udaje się zapunktować naszej rodaczce kończącym atakiem.

A-40
    Kolejna szansa dla Polki na skończenie swojego gema serwisowego.

40-40
    Broni się skutecznie Szwajcarka, ale dzięki pomocy rywalki – Polka popełnia podwójny błąd serwisowy. Mijają trzydzieści cztery minuty tej rywalizacji.

A-40
    Znowu zawodzi pierwszy serwis! Dzisiaj naprawdę, pomimo dwóch asów, strasznie słabo wychodzi gra Magdy w tym elemencie! Po chwili jednak zdobywa punkt po drugim podaniu.

40-40
    W najgorszym momencie psuje pierwszy serwis Magda! Jednak po chwili posyła bardzo rozsądny drugi i nie poradziła sobie z nim Timea!

30-40
    Niestety będzie szansa na przełamanie Polki dla Timey Bacsinszky.

30-30
    Nie daje odskoczyć przeciwniczce wyżej rozstawiona tenisistka i kończy akcję winnerem.

30-15
    Drugi w tym spotkaniu as serwisowy Magdaleny Linette!

15-15
    Polka nie trafiła pierwszego serwisu. Drugi natomiast posłała z dobrą rotacją, z którą nie potrafiła sobie poradzić rywalka.

0-15
    Rozpędzona wyżej rozstawiona tenisistka teraz bardzo szybko kończy wymiany ze swoją rywalką.

2:4
    Jest okazja dla Polki – rywalka nie trafiła pierwszego podania! Jednak już przy drugim bardzo skutecznie serwuje i wygrywa po walce swój gem serwisowy!

30-40
    Magda Linette stara się jeszcze włączyć o powrotne przełamanie, ale nie będzie jej o to łatwo w tym momencie.

15-40
    Szybka akcja z mocnym serwisem i kończącym atakiem w wykonaniu Szwajcarki.

15-30
    Wyżej sklasyfikowana zawodniczka po dłuższej wymianie punktuje i jest coraz bliżej wygrania własnego podania.

15-15
    Chybiła pierwszy serwis Timea, a po słabej jakości drugim podaniu Linette skutecznie returnuje.

0-15
    Mocny i wyrzucający pierwszy serwis zmusza Magdę do błędu i nieciągniętego returnu.

2:3
    Mamy pierwsze przełamanie w tym spotkaniu! Bardzo dzielnie broniła się młodsza tenisistka, jednak nie udało jej się zapobiec utracie własnego podania już przy czwartej szansie rywalki!

40-A
    Niestety zawodzi pierwszy serwis Magdy, a przy drugim bardzo dobrze returnuje Szwajcarka!

40-40
    Trzy okazje na przełamanie Magdy zostały wybronione i Linette wraca do gry w tym gemie!

30-40
    Dobrze odpowiada nasza reprezentantka na mocny return swojej rywalki.

15-40
    Przy pierwszym breakpoincie dobrze atakuje nasza zawodniczka i zdobywa punkt.

0-40
    Kolejny słaby pierwszy serwis Polki i będziemy mieli trzy okazje na przełamanie naszej rodaczki!

0-30
    Coraz lepiej czuje się w tym meczu rywalka Polki. Musi uważać Magda, aby nie dać się przełamać przeciwniczce!

0-15
    Słabej jakości pierwszy serwis Linette i punktuje Szwajcarka.

2:2
    Bez większych trudności wygrała Timea swoje podanie i po niespełna dziewiętnastu minutach mamy remis 2:2!

15-40
    Bardzo szybka i skuteczna akcja Bacsinszky i to ona zbliża się do wygrania tego gema.

15-30
    Drugi z rzędu punkt dla rozkręcającej się Szwajcarki.

15-15
    Nietrafiony pierwszy serwis Bacsinszky, ale drugi był zagrany zbyt precyzyjnie, aby nasza reprezentantka mogła skutecznie odpowiedzieć.

15-0
    Bardzo dobrze weszła w ten mecz nasza rodaczka i skutecznie zdobywa punkt przy błędzie rywalki.

2:1
    Magda Linette zmusza do błędu swoją przeciwniczkę i wygrywa bez straty punktu swoje podanie!

40-0
    Zapowiada się naprawdę łatwy gem serwisowy dla naszej reprezentantki.

30-0
    Kolejny raz zawodzi pierwsze podanie, ale wybrania się Magda drugim serwisem i punktuje.

15-0
    Nie trafia Linette pierwszym serwisem. Jednak drugi był na tyle dobry, że zmusił rywalkę do błędu.

1:1
    Niestety mimo naprawdę wielkiej walki nie udało się Magdzie urwać tego gema serwisowego rywalce!

40-A
    Pierwszy raz po dobrej akcji to ona będzie miała szansę na wygranie gema.

40-40
    Niesamowity scenariusz pisze się w tym gemie! Już czwartą piłkę na przełamanie broni skutecznie Timea!

A-40
    Nieskuteczny pierwszy serwis Bacsinszky. Po drugim znacznie słabszym broni się Polka i wyprowadza skuteczną akcję! Już czwarta okazja na przełamanie!

40-40
    Dobrze odpowiada Timea na akcję naszej reprezentantki i kończy skutecznie wymianę.

A-40
    Będzie jeszcze jedna szansa po podwójnym błędzie serwisowym rywalki!

40-40
    Niestety dwa breakpointy zostały skutecznie wybronione przez rywalkę Magdy!

40-30
    Pierwsza z nich kończy się niepowodzeniem po skutecznej akcji rywalki.

40-15
    Świetny scenariusz dla Polki! Będzie miała nasza krajanka dwie szanse na przełamanie Timey!

30-15
    Po dłuższej wymianie pierwsza myli się wyżej rozstawiona zawodniczka. Czyżby rysowała się szansa dla Magdy na przełamanie rywalki?!

15-15
    Dobrze odpowiada nasza reprezentantka skutecznym returnem.

0-15
    Pierwszy punkt zdobyty po skutecznej akcji, po pierwszym serwisie.

1:0
    I tak też się staje! Po trochę ponad dwóch minutach Linette wygrywa swoje podanie, kończąc asem serwisowym!

40-30
    Jest szansa dla Magdy na zakończenie po dwóch minutach własnego gema serwisowego.

30-30
    Dobry pierwszy serwis owocuje złym odegraniem rywalki.

15-30
    Coraz gorzej rysuje się ten gem dla naszej reprezentantki. Bardzo szybko punktuje Szwajcarka.

15-15
    Niestety teraz słabo zagrywa swoje podanie i dobrze returnuje rywalka.

15-0
    Pierwszy serwis Magdy nieudany, jednak już po drugim skutecznie zdobywa punkt.

0:0

Na to spotkanie zapraszamy państwa bardzo serdecznie już w najbliższy poniedziałek o godzinie 8:30 do relacji w lajfy.com!

Wyżej rozstawiona tenisistka nie musiała zmagać się we wcześniejszej rundzie tego turnieju. Magda natomiast pewnie pokonała swoją przeciwniczkę Yang 2:0.

Bilans tegorocznych zmagań naszej reprezentantki nie jest imponujący. Rozegrała zaledwie trzydzieści spotkań, z czego wygrała zaledwie 10. Dwadzieścia razy musiała uznawać wyższość swojej rywalki. Zarobiła w tym sezonie swoją grą 43,538$. Ogólnie bilans podczas całej kariery nie jest najgorszy i wynosi 172 wygrane oraz 119 przegranych. Ogólnie jej zyski w tenisie sięgają 178,097$.

Szwajcarska tenisistka zarobiła w tym roku na kortach 231,863$. Wygrywała w obecnym sezonie 46 pojedynków, a przegrała jedynie trzynaście razy. Jeśli chodzi o całą karierę tej zawodniczki, to zwyciężała ona 291 spotkań, natomiast schodziła z kortu pokonana 161 razy. Łącznie zarobiła już w tenisowej przygodzie 1,480,485$.

Magda Linette jest dwudziestodwuletnią Polką i zajmuje 152 miejsce w klasyfikacji WTA. Profesjonalną karierę rozpoczęła w roku 2009. Nie zdobywała jeszcze żadnego tytułu jeśli chodzi o grę deblową oraz pojedynczą w najbardziej prestiżowych tenisowych rozgrywkach.

Rywalką Polki w poniedziałkowy poranek jest Timea Bacsinszky. Szwajcarka ma dwadzieścia pięć lat i znajduje się obecnie na 69 miejscu w rankingu WTA. W karierze zdobyła jeden tytuł w singlowych pojedynkach oraz aż trzy jeśli chodzi o grę podwójną.