Cesena – Empoli 2:2 (koniec) | AC Milan – Juventus 0:1 (koniec)
AC Cesena
2:2 (2:0)
Empoli FC
Sobota 20.09.2014, 18:00 • Stadio Dino Manuzzi, Cesena • Włoska Serie A

Po dość ciekawym meczu Cesena remisuje 2:2 z Empoli. Gospodarze zagrali dobrze w pierwszej odsłonie, ale po przerwie chyba za bardzo nastawili się na defensywę. W efekcie stracili dwie bramki i muszą cieszyć się z jednego punktu. W ekipie przyjezdnych przez około kwadrans grał Piotr Zieliński, ale poza jedną próbą sprytnego podania niczym szczególnym się nie wyróżnił.

MVP dla Ruganiego, za bramkę na wagę remisu i dobrą grę przez pełne 90 minut.

Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne, tylko na lajfy.com! (19:52:41)

90+4

90+3
    Ostatnie minuty należą do Ceseny! Marilungo znowu przedzierał się na lewej stronie, ale zdecydował się na wycofanie piłki. Zła decyzja.

90+1
    Cztery minuty doliczone do regulaminowego czasu tego spotkania.

90
    Marnują znakomitą okazję miejscowi! Wrzutka Renzettiego spada na 5. metr, ale tam w fantastyczny sposób interweniuje Sepe i broni strzał Marilungo, ratując swoją drużynę.

90
    Rzut wolny na 35. metrze dla Ceseny. Jedna z ostatnich szans gospodarzy na gola.

89
    Tavano miał piłkę przed polem karnym rywali i bez chwili namysłu zdecydował się na strzał. Próba ta jednak zablokowana.

88
    Nie poddają się przyjezdni. Widać już jednak duży ubytek sił po obu stronach. Piłka długo krąży w okolicy linii środkowej boiska.

87
    Zmiana w drużynie Empoli FC: z boiska schodzi Verdi, na boisku pojawia się Aguirre.

85
    Rzuty rożne numer 6 i 7 dla Empoli. Niestety dla gości, zupełnie nic z nich nie wynika.

84
    Zmiana w drużynie AC Cesena: z boiska schodzi Defrel, na boisku pojawia się Perico.

83
    Rzut rożny dla gospodarzy. Ogromne zamieszanie w szesnastce Empoli, przy piłce był Cascione, ale nie zdążył nawet oddać strzału.

82
    Kontratak Empoli, Vecino ładnie znalazł na środku Zielińskiego, ten z pierwszej piłki dogrywał do Tavano, który wychodził na czystą pozycję, ale w ostatniej chwili przecinają to defensorzy Ceseny.

81
    Sporo chaosu w środku pola. Straty to z jednej to z drugiej strony. Zawodnicy Ceseny nie forsują już tempa.

80
    Około 10 minut do końca meczu. Inicjatywa po stronie gości, czy drużyna Piotra Zielińskiego dopnie swego?

79
    Rzut wolny na 28. metrze dla Empoli. Fatalne dośrodkowanie i grę będzie wznawiał od własnej bramki Leali.

78
    Ładna indywidualna akcja Vecino w polu karnym rywali, ale jego strzał znakomicie w ostatniej chwili blokuje Zé Eduardo.

77
    Zmiana w drużynie Empoli FC: z boiska schodzi Pucciarelli, na boisku pojawia się Zieliński.