Olympique – Rennes 3:0 (koniec) | Lorient – Reims 0:1 (koniec) | Metz – Bastia 3:1 (koniec)
Nantes – Nice 2:1 (koniec) | Toulouse – Caen 3:3 (koniec)
FC Nantes
2:1 (2:0)
OGC Nice
Sobota 20.09.2014, 20:00 • Stade de la Beaujoire, Nantes • Francuska Ligue 1 Uber Eats

To wszystko z Stade de la Beaujoire. Dziękuje za uwagę. (21:52:23)

Po dobrym spotkaniu Nantes pokonuje Nicea 2:1. Goście po przerwie zaprezentowali się o wiele lepiej. Postawili się gospodarzom i postraszyli ich zdobywając kontaktowego gola. W końcówce Nantes pokazało jednak klasę ponownie mocno nacisnęło i powinno zdobyć kolejnego gola to się nie udało, ale utrzymali spokojnie wygraną. Tak więc z starcia sąsiadów w tabeli górą wychodzi ekipa gospodarzy.

90+3

90+2
    Gospodarze świetnie się bronią. Utrzymują cieżar gry na połowie gości, oddalając zagrożenie spod własnego pola karnego.

90
    Arbiter dolicza 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

89
    Goście jeszcze nie odpuszczają. Przetrwali cieżki okres, uspokoili nieco sytuację i teraz próbują ataku pozycyjnego.

86
    Po centrze z niego uderzał Djilobodji piłka leci jednak ponad bramką.

85
    Po chwili kolejna próba gospodarzy i wywalczają na prawej stronie rzut rożny.

84
    I kolejna groźna akcja Nantes! Tym razem po prostopadłym zagraniu na prawej stronie piłka trafiłą do Deaux ten wpadł z nią w szesnastkę i oddał uderzenie, jednak minimalnie obok bramki!

82
    Nantes opanowało sytuacje po straconym golu. Kolejny ich atak i ponownie są o krok od zdobycia trzeciej bramki. Po ładnym prostopadłym zagraniu na lewej stronie szesnastki znalazł się N'Koudou oddał mocne uderzenie po którym futbolówka ponownie minimalnie mija bramkę, tym razem o centymetry lewy słupek!

80
    Ostatnia zmiana w Nantes. W miejsce Shechtera na boisku pojawia się Bangoura.

79
    Nantes ponowiło szybko akcje. W środku pola piłka trafiła do N'Koudou ten ruszył z nią i oddał mocne uderzenie z około 20 metrów i piłka leci minimalnie ponad bramką!

78
    Po centrze z niego nie wynikło jednak nic ciekawego.

77
    Nic jednak z prób Nicei ciekawego nie wyszło i z szybkim atakiem wychodzi Nantes po którym wywalcza na prawej stronie rzut rożny.

74
    Goście "poczuli krew". Gospodarze nerwowo się cofnęli i Nicea wymienia podania na ich połowie.

72
    Szkoleniowiec gości chce odrobić straty i dokonuje trzeciej roszady. W miejsce Hulta na boisku pojawia się Rafetraniaina
    Jordan AMAVI - 2:1

70
    Gol dla Nice!
    Bramkę zdobył JORDAN AMAVI.

I niezła gra gości po przerwie przynosi efekt! Zdobywają oni kontaktowego gola! Po chytrzej centrze na krótkim słupku znalazł się JORDAN AMAVI i precyzyjnym uderzeniem głową umieścił futbolówkę w siatce!