Lechia II – Gryf 3:3 (koniec) | Garbarnia – Wisła II 2:1 (koniec) | Gwardia K. – Rasel 2:0 (koniec)
Polonia/Stal – Oława 2:0 (koniec) | Stal Rz. – Izolator 1:0 (koniec) | Unia T. – Bodzentyn 1:1 (koniec)
Polonia B. – Ozimek 2:0 (koniec) | Olimpia E. – Start Dz. 2:0 (koniec) | Legia II – Radomiak 0:3 (koniec)
Stal Rzeszów
1:0 (0:0)
Izolator Boguchwała
Sobota 20.09.2014, 16:00 • Stadion Miejski, Rzeszów • 3 Liga

To wszystko z Rzeszowa. Dziękuje za uwagę. (17:56:21)

Po dobrym spotkaniu Stal Rzeszów pokonuje Izolator Boguchwała 1:0. Byliśmy świadkami jak na standardy III ligi przyjemnego widowiska. Goście o dziwo postawili Stalowcom twarde warunki. Już na początku mieli dwie dobre szanse. Poźniej przeważała Stal, Izolator jednak co jakiś czas wychodził z groźnymi akcjami. Rzeszowianie ostatecznie wygrywają zasłużenie bo mieli więcej z gry, brawa jednak dla gości za ambitną postawę.

90+3

90+3
    Stal chciała wyjść z kontrą, przerwał ją brzydkim faulem Burak i jeszcze mamy w końcówce żółty kartonik.

90+2
    Po centrze z niego w polu karnym najwyżej do futbolówki wyskakuje jednak Suswam i wybija piłkę.

90+1
    Goście z ogromną determinacją dążą do wyrównania i wywalczają na lewej stronie rzut wolny.

90
    Arbiter doliczył 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

90
    Jeszcze próbuje Stal. Gospodarze ładnie się bronią w końcówce. Utrzymują cieżar gry na połowie gości i mieli jeszcze dodatkowo niezłą szansę. Na prawej stronie szesnastki futbolówka trafiła do Żebrakowskiego ten oddał niezłe uderzenie po ziemi, dobrą interwencją popisał się jednak Pawlus.

90
    Po centrze z niego w polu karnym górą są jednak defensorzy Stali.

89
    Izolator jeszcze szuka wyrównania i wywalcza na lewej stronie rzut rożny.

88
    Jeszcze ostatnia zmiana w Izolatorze. W miejsce A. Wójcika na boisku pojawia się Świder.

87
    Po centrze z niego w polu karnym górą są jednak defensorzy Izolatora.

87
    Po niezłej szybkiej akcji Stalowcy wywalczyli na prawym skrzydle rzut rożny.

85
    Trzecia zmiana w Izolatorze. W miejsce Karwata na boisku pojawia się Rzeźnik.

84
    Nic jednak z prób gości nie wyszło i ponownie Stal w ataku pozycyjnym.

82
    Izolator nieźle prezentujący się w tym spotkaniu się nie poddaje. Goście rozgrywają futbolówkę na połowie Stali szukajac wyrównania.

80
    Rzeszowianie szykowali kolejny atak, brzydkim faulem przerwał go Skiba i został przez arbitra ukarany żółtym kartonikiem.