Irlandia – Gibraltar 7:0 (koniec) | Szkocja – Gruzja 1:0 (koniec) | Rumunia – Węgry 1:1 (koniec)
Armenia – Serbia 1:1 (koniec) | Polska – Niemcy 2:0 (koniec) | Finlandia – Grecja 1:1 (koniec)
Irlandia Północna – W-y Owcze 2:0 (koniec) | Albania – Dania 1:1 (koniec)
Irlandia Północna
2:0 (2:0)
W-y Owcze
Sobota 11.10.2014, 20:45 • Windsor Park, Belfast - Irlandia Północna • Eliminacje Mistrzostw Europy

Niespodzianki nie było. Irlandia Północna pewnie pokonuje Wyspy Owcze 2:0. W drugiej połowie nic się nie zmieniło i w zasadzie drugie 45 minut mogłyby się nawet nie odbyć, ponieważ nie wydarzyło się wówczas zupełnie nic ciekawego.
    Tak więc Wyspy Owcze wciąż bez punktów w eliminacjach, natomiast Irlandia Północna zgarnia kolejne 3 i ma ich już 6! (22:49:04)

90+3

90+3
    Będzie jeszcze szansa dla gości z rzutu wolnego! Chyba ostatnia! Niestety dośrodkowanie pewnie wybijają obrońcy i oddalają grę od własnej szesnastki.

90+1
    Zmiana w drużynie Wyspy Owcze: z boiska schodzi P. Justinussen, na boisku pojawia się Bartalstovu.

90
    3 minuty doliczone do regulaminowego czasu gry!

88
    Irlandia Północna także prowadzi 2:0, ale z Wyspami Owczymi i nie wydaje się, aby jakieś zmiany miały nastąpić w kolejnych minutach.

POLSKA 2:0 NIEMCY!!! COŚ NIESAMOWITEGO!

85
    Moim zdaniem w końcówce przycisną jeszcze goście, ale na dwie bramki chyba szans nie mają. Zupełnie stanęła gra w dzisiejszym meczu.

84
    Schodzi najlepszy zawodnik dzisiejszych zawodów, strzelec drugiej bramki – Kyle Lafferty! W jego miejsce Magennis.

81
    Zmiana w drużynie Wyspy Owcze: z boiska schodzi Holst, na boisku pojawia się Olsen.

80
    Tymczasem to Irlandia Północna stanie przed szansą z rzutu wolnego. 4-osobowy mur ustawiony przez Nielsena i właśnie nad murem poleciała futbolówka! Na posterunku bramkarz!

79
    To już nie wygląda jak mecz eliminacyjny. Piłkarze chodzą po murawie, wszyscy chyba już myślą o prysznicu.

77
    Zupełnie nic ciekawego jeszcze się nie wydarzyło. Minuty lecą, a piłkarze coraz wolniej wymieniają podania nawet nie przesuwając się pod bramkę któregoś z bramkarzy.

75
    Zmiana w drużynie Wyspy Owcze: z boiska schodzi Klettskard, na boisku pojawia się Hanson.

74
    Bardzo czysto grają piłkarze w dzisiejszym meczu. Nie ma niepotrzebnych faulów, a tym bardziej niebezpiecznych zachowań.

73
    Dośrodkowanie z rzutu rożnego gości pewnie wyłapuje Carroll. To jeden z nielicznych kontaktów z piłką irlandzkiego golkipera.

72
    Zostało 20 minut grania. Irlandia chyba już myślami w szatni ze zdobytymi 3 punktami. Żeby tylko to się nie zemściło, bo Wyspy Owcze także dochodzą do głosu.

70
    McCourt kończy akcję strzałem, niestety niecelnym! Wieje nudą w Belfaście w tych drugich 45 minutach. Miejmy nadzieje, że to się jeszcze zmieni.

Wiktor Bukowski

Gole: 6. McAuley, 20. Lafferty

Kartki:   36. Ferguson (NIR) – 15. Naes (FRO)

Spudłowany karny!: 37. Benjaminsen (NIR), bramkarz Carroll obronił

Irlandia Północna: Carroll – Ferguson, Hughes, McAuley (56' McCullough), C. McLaughlin – Ward, Norwood, Baird, Davis, McGinn (67' McCourt) – K. Lafferty (84' Magennis)

Zmiany: McGovern, Mannus – McGivern, McCullough, C. Evans, Clingan, McCourt, Magennis, Reeves, McKay

W-y Owcze: Nielsen – V. Davidsen, P. Justinussen (90'+1 Bartalstovu), Nattestad, Gregersen – Hansson, Benjaminsen, Naes – Klettskard (75' Hanson), Edmundsson, Holst (81' Olsen)

Zmiany: Thomsen, Gestson – Mellemgaard, Baldvinsson, B. Hansen, Sørensen, S. Vatnhamar, Olsen, Bartalstovu, Djurhuus, A. Hansen

Sędziowie: Alon Yefet – Danny Krasikow, Amihay Yehoshua Mozes – Sharon Eyal (wszyscy Izrael)