Dynamo – Estoril 1:0 (koniec) | Karabach – Dnipro 1:2 (koniec) | Zurich – Villarreal 3:2 (koniec)
Apollon – Borussia M. 0:2 (koniec) | HJK – Torino 2:1 (koniec) | Kopenhaga – Club Brugge 0:4 (koniec)
Asteras – Tottenham 1:2 (koniec) | Besiktas – Partizan 2:1 (koniec) | Astra – Celtic 1:1 (koniec)
Dinamo Z. – FC Salzburg 1:5 (koniec) | Panathinaikos – PSV 2:3 (koniec) | Saint-Étienne – Inter 1:1 (koniec)
Guingamp – Dinamo M. 2:0 (koniec) | Fiorentina – PAOK 1:1 (koniec) | Lokeren – Trabzonspor 1:1 (koniec)
Legia – Charków 2:1 (koniec) | Feyenoord – Rijeka 2:0 (koniec) | Sevilla – Standard 3:1 (koniec)
Wolfsburg – FK Krasnodar 5:1 (koniec) | Everton – Lille 3:0 (koniec) | Sparta – Slovan 4:0 (koniec)
Napoli – Young Boys 3:0 (koniec) | Dynamo Kij. – Aalborg 2:0 (koniec) | Rio Ave – FCSB 2:2 (koniec)
Dinamo Zagrzeb
1:5 (0:1)
FC Red Bull Salzburg
Czwartek 06.11.2014, 19:00 • Maksimir, Zagrzeb • Liga Europy UEFA

To tyle z Stadion Maksimir w Zagrzebiu, za uwagę dziękuje Kamil Kaźmierczak! (21:01:22)

Oczywiście Red Bull Salzburg dzięki tej wygranej zapewnił sobie udział w 1/16 finału Ligi Europy.

Nic do końca spotkania się nie wydarzyło i mamy okazałe zwycięstwo gości z Salzburga. Pięć bramek w drugiej połowie wynagrodziło nam nudną pierwszą połowę. Goście zasłużenie wygrali w dzisiejszym spotkaniu – byli wyraźnie lepsi, bardziej zorganizowani i naprawdę szkoda, że nie oglądamy tej ekipy w Lidze Mistrzów.

90+4

90
    Trzy minuty doliczone.

89
    Centra w pole karne gospodarzy ze stałego fragmentu gry. Obrońcy oddalają jednak zagrożenie.

89
    Faul ze strony gospodarzy. Z lewej strony boiska będą rozpoczynać goście.

88
    Zmiana w drużynie FC Red Bull Salzburg: z boiska schodzi Hinteregger, na boisku pojawia się Schiemer.

87
    Żółtą kartkę otrzymuje Laimer (FC Red Bull Salzburg).
    Jonatan SORIANO - 1:5

85
    Gol dla Salzburga!
    JONATAN SORIANO z hattrickiem! Długa piłka zagrana do przodu właśnie do Soriano. Hiszpan opanował piłkę, wypracował sobie pozycję do strzału i ze skraju pola karnego pokonał bramkarza.

83
    Fernandes oddał mocny strzał z narożnika pola karnego. Piłka po jego uderzeniu poleciała nad poprzeczką.

81
    Miejscowi kibice opuszczają stadion.

80
    Simunović dopuszcza się faulu na rywalu i ogląda za to przewinienie kartkę koloru żółtego.

77
    Zmiana w drużynie FC Red Bull Salzburg: z boiska schodzi Keita, na boisku pojawia się Laimer.

76
    Ademi dopuszcza się przewinienia w środku pola i ogląda żółty kartonik.
    BRUNO - 1:4

72
    Ależ akcja gości, ależ asysta Ilsankera. Podanie na 14. metr przez Jonatana Soriano własnie do tego gracza, ten podcinką podaje do MASSIMO BRUNO, który uderza przy słupku i nie daje szans bramkarzowi. Ależ druga połowa w wykonaniu obu ekip!

Kamil Kazmierczak

Gole: 60. Henruquez – 40. Jonatan Soriano, 59. Kampl, 64. Jonatan Soriano, 72. Bruno, 85. Jonatan Soriano

Kartki:   15. Ivo Pinto (DNZ), 51. Brozović (DNZ), 76. Ademi (DNZ), 80. Simunović (DNZ) – 50. Ilsanker (SLZ), 52. Ulmer (SLZ), 87. Laimer (SLZ)

Dinamo Zagrzeb: Eduardo – Ivo Pinto, Simunović, Taravel, Ibanez – Soudani, Brozović, Ademi, Antolić (C) (69. Andrijasević), Cop (60. Fernandes) – Henriquez.

Zmiany: Jezina – Sigali, Andrijasević, Pivarić, Vukojević, Fernandes, Wilson Eduardo.

FC Red Bull Salzburg: Gulacsi – Ankersen, Andre Ramalho, Hinteregger (88. Schiemer), Ulmer – Keita (77. Laimer), Ilsanker, Kampl, Leitgeb – Sabitzer (31. Bruno), Jonatan Soriano (C).

Zmiany: Walke – Schmitz, Schiemer, Caleta-Car, Laimer, Bruno.

Główny: Michael Koukoulakis (GRE).
    Asystenci: Michael Karsiotis (GRE), Christos Baltas (GRE).
    Techniczny: Chrysoula Kourompylia (GRE).
    Bramkowi:Andreas Pappas (GRE), Anastasios Papapetrou (GRE).