Dynamo – Estoril 1:0 (koniec) | Karabach – Dnipro 1:2 (koniec) | Zurich – Villarreal 3:2 (koniec)
Apollon – Borussia M. 0:2 (koniec) | HJK – Torino 2:1 (koniec) | Kopenhaga – Club Brugge 0:4 (koniec)
Asteras – Tottenham 1:2 (koniec) | Besiktas – Partizan 2:1 (koniec) | Astra – Celtic 1:1 (koniec)
Dinamo Z. – FC Salzburg 1:5 (koniec) | Panathinaikos – PSV 2:3 (koniec) | Saint-Étienne – Inter 1:1 (koniec)
Guingamp – Dinamo M. 2:0 (koniec) | Fiorentina – PAOK 1:1 (koniec) | Lokeren – Trabzonspor 1:1 (koniec)
Legia – Charków 2:1 (koniec) | Feyenoord – Rijeka 2:0 (koniec) | Sevilla – Standard 3:1 (koniec)
Wolfsburg – FK Krasnodar 5:1 (koniec) | Everton – Lille 3:0 (koniec) | Sparta – Slovan 4:0 (koniec)
Napoli – Young Boys 3:0 (koniec) | Dynamo Kij. – Aalborg 2:0 (koniec) | Rio Ave – FCSB 2:2 (koniec)
Feyenoord Rotterdam
2:0 (2:0)
HNK Rijeka
Czwartek 06.11.2014, 21:05 • Stadion Feijenoord (De Kuip), Rotterdam • Liga Europy UEFA

To tyle na dziś! Dziękujemy serdecznie za uwagę! (22:55:00)

Koniec tego spotkania! Feyenoord po bardzo dobrej pierwszej połowie pokonuje HNK Rijeka 2-0. Druga część gry była zdecydowanie słabsza, gospodarze praktycznie nie zagrozili bramce Vargicia, ale o tym za kilka dni nikt już nie będzie pamiętał. Holendrzy zainkasowali bardzo ważne trzy punkty!

90+3

90+2
    Dwukrotnie w krótkim odstępie czasu na spalonym złapany Kazim-Richards. Kradną ponadto cenne sekundy gospodarze.

90+1
    O minimum trzy minuty przedłużone zostało to spotkanie.

90
    Dziewięćdziesiąta minuta meczu. Za moment dowiemy się ile zostanie doliczone do drugiej połowy.

88
    Fatalna wrzutka Leovaca. Próba zagrania na dalszy słupek, ale wykonanie bardzo złe.

88
    Kolejny stały fragment gry dla Rijeki. Do bramki Vermeera nieco bliżej niż przed momentem. Może tym razem?

88
    Sporo fauli w ostatnim czasie. Nikt tutaj nie odpuszcza.

87
    Teraz rzut wolny dla Rijeki spod linii bocznej, ale wybijają futbolówkę daleko poza pole karne gospodarze.

85
    Immers zaatakował łokciem przeciwnika. Arbiter nie miał wyjścia i pokazał mu żółtą kartkę.
    Niezawodna Opta. Skuteczność gospodarzy godna podziwu.

84
    Dośrodkowanie Toornstry teraz znacznie lepsze, jednak bardzo dobrze spisała się obrona Feyenoordu.

83
    Pierwsza od dość dawna ofensywna akcja Feyenoordu. Dość przypadkowo gospodarze wywalczyli rzut wolny.

81
    Jeszcze dziesięć minut. Dziesięć minut nadziei dla Chorwatów. Ich gra w drugiej połowie – w porównaniu z pierwszą częścią gry – może się w miarę podobać.

80
    Błąd w przyjęciu piłki Krstanovicia. Gdyby nieco lepiej zachował się zawodnik Rijeki, stanął by "oko w oko" z Vermeerem.

79
    Zmiana w drużynie HNK Rijeka: z boiska schodzi Tomečak, na boisku pojawia się Vešović.

77
    To był dobry kontratak Rijeki! Kramarić otrzymał piłkę w polu karnym, ale jakby zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału! Napastnik gości został zablokowany w ostatniej chwili.

76
    Kwadrans do końca! Od kilku minut ponownie mecz się wyrównał. Goście jakby stracili nieco impet i teraz to Feyenoord powoli dochodzi do głosu.

Tomasz

Gole: 9. El Ahmadi, 20. Immers

Kartki:   28. Ahmadi (FEY), 85. Immers (FEY) – 15. Sharbini (RIJ), 30. Samardžić (RIJ), 67. Leovac (RIJ)

Feyenoord Rotterdam: Vermeer – Wilkshire (73 Boulahrouz), van Beek, Kongolo, Nelom – El Ahmadi, Clasie (C), Toornstra – Immers – Kazim-Richards, Manu (62 Boëtius)

Zmiany: Mulder – Boulahrouz, Karsdorp, Vilhena, Boëtius, Başaçikoğlu, te Vrede

HNK Rijeka: Vargić – Tomečak (79 Vešović), Samardžić, Lešković, Leovac – Jugović, Jajalo, Cvijanovič, Sharbini (C) (50 Kvržić), Moisés Magalhães (61 Krstanović) – Kramarić

Zmiany: Prskalo – Mitrović, Bertoša, Vešović, Močinić, Kvržić, Krstanović

Sędziowie: Craig Thomson – Stuart Stevenson, Francis Connor – David McGeachie (Szkocja)