Dynamo – Estoril 1:0 (koniec) | Karabach – Dnipro 1:2 (koniec) | Zurich – Villarreal 3:2 (koniec)
Apollon – Borussia M. 0:2 (koniec) | HJK – Torino 2:1 (koniec) | Kopenhaga – Club Brugge 0:4 (koniec)
Asteras – Tottenham 1:2 (koniec) | Besiktas – Partizan 2:1 (koniec) | Astra – Celtic 1:1 (koniec)
Dinamo Z. – FC Salzburg 1:5 (koniec) | Panathinaikos – PSV 2:3 (koniec) | Saint-Étienne – Inter 1:1 (koniec)
Guingamp – Dinamo M. 2:0 (koniec) | Fiorentina – PAOK 1:1 (koniec) | Lokeren – Trabzonspor 1:1 (koniec)
Legia – Charków 2:1 (koniec) | Feyenoord – Rijeka 2:0 (koniec) | Sevilla – Standard 3:1 (koniec)
Wolfsburg – FK Krasnodar 5:1 (koniec) | Everton – Lille 3:0 (koniec) | Sparta – Slovan 4:0 (koniec)
Napoli – Young Boys 3:0 (koniec) | Dynamo Kij. – Aalborg 2:0 (koniec) | Rio Ave – FCSB 2:2 (koniec)
Panathinaikos AO
2:3 (2:1)
PSV Eindhoven
Czwartek 06.11.2014, 19:00 • Stadion Apostolos Nikolaidis, Ateny • Liga Europy UEFA

Żegnam się z państwem dziękując za spędzony ze mną czas. Teraz wszystkie oczy zwrócone są ku Warszawie gdzie swój mecz za moment rozpocznie Legia Warszawa, a relacja ze spotkania na portalu lajfy.com na która serdecznie zapraszam. (21:05:02)

Przybyli na mecz kibice na pewno nie żałują wydatnych pieniędzy, ponieważ mecz stał na wysokim poziomie i obejrzeliśmy w dniu dzisiejszym w Atenach pięć bramek. Wynik 2-3 dla gości wydaje się być sprawiedliwy choć jak pisałem przed spotkaniem, że Panathinaikos "tanio skóry nie sprzedadzą" i tak właśnie było, bo do 64 minuty "Koniczynki" prowadziły 2-1, lecz napór gości przebił się ostatecznie przez mur Ateńczyków i doprowadzili do remisu. W 78 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego najwyżej do główki wyskoczył Wijnaldum, który ustalił wynik meczu.

90+8

90+7
    Ostatnia zmiana w tym spotkaniu. W miejsce Narsingha pojawia się na boisku Jozefzoon.

90+7
    Strata piłki przed własnym polem karnym z prawej strony boiska przez gości i podanie na piąty metr zostaje wybite na rzut rożny.

90+6
    Centra w pole karne z 25 metrów i na piąty metr wychodzi Zoet pewnie chwytając futbolówke.

90+5
    Centra w pole karne wykonaniu Narsingha i Stelle piąstkuje przed własne pole karne.
    Świetna okazja dla PSV na podwyższenie prowadzenie.

90+3
    Maher znalazł się w świetnej sytuacji w polu karnym i uderza w lewy róg bramki i w ostatniej chwili interweniuje Stelle wybijając piłke na róg.

90+3
    Sędzia główny spotkania doliczył 7 minut do podstawowego czasu gry, więc mecz potrwa jeszcze 4 minuty.

90+2
    Jeden z graczy, który ucierpiał w starciu nie może kontynuować gry i w jego miejsce pojawia się na boisku Hendrix.

90
    Sytuacja nam się przedłuża jeden z graczy PSV już zmienił zakrwawioną koszulke i za moment powinniśmy wiedzieć ile doliczył arbiter główny.

89
    Jeden zawodników wstał o własnych siłach, drugi natomiast nadal nie podnosi się z murawy, więc musi to być coś poważniejszego.

88
    Nadal udzielana jest pomoc dwójkom zawodników PSV przez służby medyczne na pewno sędzia to zapamięta i doliczy do tego dwie, trzy minuty.

87
    Centra z rzutu wolnego i niebezpieczne zderzenie głowami dwójki graczy i sędzia przerywa akcje gwizdkiem by mogła być udzielona pomoc zawodnikom.

86
    Rzut wolny dla gospodarzy na 40 metrze po faulu na Karelisie.

85
    W ataku gospodarze, którzy atakują lewym skrzydłem boiska i Nano schodzi z piłką do środka skąd decyduje się na strzał, ale wysoko nad bramką Zoeta.

84
    Centra z prawej strony boiska w pole karne PSV i z bramki wychodzi Zoet i pewnie chwyta tą wrzutke.

83
    W środkowej strefie faulowany zawodnik gości i wszystko dostrzega sędzia główny spotkani i odgwizduje rzut wolny dla przyjezdnych.