Cagliari – Genoa 1:1 (koniec) | Chievo – Cesena 2:1 (koniec) | Empoli – Lazio 2:1 (koniec)
Juventus – Parma 7:0 (koniec) | US Palermo – Udinese 1:1 (koniec) | Fiorentina – Napoli 0:1 (koniec)
Inter – Hellas Verona 2:2 (koniec) | AS Roma – Torino 3:0 (koniec)
Chievo Verona
2:1 (0:0)
AC Cesena
Niedziela 09.11.2014, 15:00 • Marc'Antonio Bentegodi, Verona • Włoska Serie A

Dziękuje za uwagę i zapraszam ponownie na lajfy.com! (16:52:55)

Koniec! Po szalonej końcówce spotkania Chievo Verona wygrywa na własnej murawie z AC Cesena 2:1! Zwycięską bramkę zdobył w 90. minucie spotkania Pellissier.

90+4

90+3
    Gospodarze utrzymują piłkę z dala od własnej bramki.

90+1
    Cztery dodatkowe minuty doliczone do dzisiejszego spotkania.

90
    Gol dla Chievo!
    Bramkę zdobył SERGIO PELLISSIER.

GOOOOL! Coś nieprawdopodobnego! Ależ końcówka meczu w Veronie! SERGIO PELLISSIER ponownie trafia do siatki Lealiego i daje prowadzenie Chievo! 2:1!

90
    Rozpoczęła się ostatnia minuta regulaminowego czasu gry w dzisiejszym spotkaniu.

88
    Djurić ukarany żółtą kartką za zdjęcie koszulki.

88
    Gol dla Ceseny!
    Bramkę zdobył MILAN DJURIĆ.

GOOOOOL! A jednak mamy bramkę dla gości! MILAN DJURIĆ huknął sprzed pola karnego, piłka odbiła się od nogi jednego z zawodników Verony i wpadła do bramki Bizzarriego! 1:1!

87
    Gra przenosi się nam teraz pod bramką Lealiego. Gospodarze z kolejnym rzutem wolnym po faulu Volty.

85
    Cesana cały czas w ofensywie. Goście robią teraz co tylko są w stanie aby zdobyć bramkę.

84
    Carbonero ze świetnej pozycji posłał piłkę jedynie nad bramkę strzeżoną przez Bizzarriego.

82
    Kolejna żółta kartka dla zawodnika Ceseny. Tym razem ukarany Volta.

81
    Ostatniej zmiany dokonują także gospodarze. Bellomo zastępuje Birse.

80
    Rozpoczynamy finałowe dziesięć minut regulaminowego czasu gry.

79
    Szybka kontra gospodarzy i strzał Pellissiera – obok bramki.

77
    Almeida świetnym uderzeniem posyła piłkę tuż obok prawego słupka bramki Bizzarriego.

76
    Ostatnia zmiana w szeregach gości. Coppola opuszcza murawę, w jego miejsce wchodzi Garritano.