Cagliari – Genoa 1:1 (koniec) | Chievo – Cesena 2:1 (koniec) | Empoli – Lazio 2:1 (koniec)
Juventus – Parma 7:0 (koniec) | US Palermo – Udinese 1:1 (koniec) | Fiorentina – Napoli 0:1 (koniec)
Inter – Hellas Verona 2:2 (koniec) | AS Roma – Torino 3:0 (koniec)
Chievo Verona
2:1 (0:0)
AC Cesena
Niedziela 09.11.2014, 15:00 • Marc'Antonio Bentegodi, Verona • Włoska Serie A

Dziękuje za uwagę i zapraszam ponownie na lajfy.com! (16:52:55)

Koniec! Po szalonej końcówce spotkania Chievo Verona wygrywa na własnej murawie z AC Cesena 2:1! Zwycięską bramkę zdobył w 90. minucie spotkania Pellissier.

90+4

90+3
    Gospodarze utrzymują piłkę z dala od własnej bramki.

90+1
    Cztery dodatkowe minuty doliczone do dzisiejszego spotkania.

90
    Gol dla Chievo!
    Bramkę zdobył SERGIO PELLISSIER.

GOOOOL! Coś nieprawdopodobnego! Ależ końcówka meczu w Veronie! SERGIO PELLISSIER ponownie trafia do siatki Lealiego i daje prowadzenie Chievo! 2:1!

90
    Rozpoczęła się ostatnia minuta regulaminowego czasu gry w dzisiejszym spotkaniu.

88
    Djurić ukarany żółtą kartką za zdjęcie koszulki.

88
    Gol dla Ceseny!
    Bramkę zdobył MILAN DJURIĆ.

GOOOOOL! A jednak mamy bramkę dla gości! MILAN DJURIĆ huknął sprzed pola karnego, piłka odbiła się od nogi jednego z zawodników Verony i wpadła do bramki Bizzarriego! 1:1!

87
    Gra przenosi się nam teraz pod bramką Lealiego. Gospodarze z kolejnym rzutem wolnym po faulu Volty.

85
    Cesana cały czas w ofensywie. Goście robią teraz co tylko są w stanie aby zdobyć bramkę.

84
    Carbonero ze świetnej pozycji posłał piłkę jedynie nad bramkę strzeżoną przez Bizzarriego.

82
    Kolejna żółta kartka dla zawodnika Ceseny. Tym razem ukarany Volta.

81
    Ostatniej zmiany dokonują także gospodarze. Bellomo zastępuje Birse.

80
    Rozpoczynamy finałowe dziesięć minut regulaminowego czasu gry.

79
    Szybka kontra gospodarzy i strzał Pellissiera – obok bramki.

77
    Almeida świetnym uderzeniem posyła piłkę tuż obok prawego słupka bramki Bizzarriego.

76
    Ostatnia zmiana w szeregach gości. Coppola opuszcza murawę, w jego miejsce wchodzi Garritano.

76
    Radovanović strzałem z dystansu posyła piłkę wysoko nad bramkę Lealiego.

75
    Kolejna okazja z rzutu wolnego zmarnowana przez gospodarzy. Nie stoi ten mecz na wysokim poziomie.

74
    Lucchini z żółtą kartką po faulu na Pellissierze.

73
    Fatalnie rozegrał ten stały fragment gry Radovanović. Grę od bramki wznawia Leali.

72
    Chievo będzie miało okazję na zdobycie bramki z rzutu wolnego.

71
    Verona na pozycji spalonej. Arbiter ponownie zmuszony do przerwania gry.

70
    Ponownie okres niezbyt ciekawej gry na murawie. Od dłuższego czasu nie widzieliśmy celnego strzału.

67
    Sporo niedokładnych podań wymieniają zawodnicy Ceseny co znacznie utrudnia przeprowadzenie dobrej akcji.

65
    Niecelne uderzenie Birsy bezpośrednio z rzutu wolnego na bramkę Leali.

64
    Przewinienie Volty. Arbiter dyktuje rzut wolny dla zawodników Verony.

62
    Niecelne dośrodkowanie Radovanovicia do pola karnego gości.

61
    Kolejnej zmiany dokonują także gospodarze. Sardo wchodzi w miejsce Paloschiego.

59
    Carbonero ukarany żółtą kartką po faulu na Meggiorinim.

58
    Ah, świetnie teraz wypalił Paloschi, ale zawodnik Verony znalazł się na minimalnym spalonym.

57
    Druga zmiana w Cesenie. Boisko opuszcza Magnusson. Jego miejsce zajmuje Mazzotta.

56
    Ciągle próbują zawodnicy w różowych koszulkach. Ponownie uderzał Almeido, ponownie jednak niecelnie.

55
    Cesena ponownie w posiadaniu futbolówki. Goście stopniowo zbliżają się do pola karnego Chievo.

54
    Ofiarna interwencja Volty, który zablokował strzał Birsy.

53
    Uderzenie Almeidy na bramkę gospodarzy zablokowane przez jednego z defensorów Verony.

51
    Pierwsza zmiana w szeregach gości. Cascione kończy występ. Jego miejsce zajmuje Djurić.

50
    Cesena próbuje wyprowadzić atak, ale goście nie mają pomysłu na minięcie defensywy Chievo.

48

GOOOOL! Ależ rozpoczynają tą połowę gospodarze! SERGIO PELLISSIER, który przed kilkoma minutami pojawił się na murawie pokonuje Lealiego i otwiera wynik spotkania. 1:0!

47
    Radovanović uderzał z dystansu, ale dosyć wyraźnie minął się z celem.

46
    Drugą połowę rozpoczynamy od zmiany. Pellissier pojawia się w miejsce Schelotto.

46
    Goście rozpoczęli drugą część spotkania.

46

Druga połowa rozpocznie się ok. 16:03.

Koniec pierwszej połowy spotkania. Po 45. minutach gry na Stadio Marc'Antonio Bentegodi mamy bezbramkowy remis.

45+2

45+1
    Czwarta żółta kartka dla gospodarzy w tej połowie. Tym razem przewinił Frey.

45+1
    Jedna dodatkowa minuta doliczona do tej części gry.

45
    Rozpoczęła się ostatnia minuta regulaminowego czasu gry pierwszej połowy spotkania.

44
    Kolejny niecelny strzał gości na bramkę strzeżoną przez Bizzariego.

43
    Cesena rusza z kolejną ofensywną akcją. Poderwali się do gry na koniec tej połowy goście.

41
    Indywidualna akcja Carbonero zakończona niecelnym strzałem. Grę wznowi Bizzarri.

40
    Schelotto obija słupek bramki przyjezdnych. Ależ bliscy zdobycia bramki byli teraz gospodarze!

38
    Verona ponownie z piłką tuż obok pola karnego Ceseny.

37
    Piłka po strzale Paloschiego przelatuje tuż obok bramki strzeżonej przez Lealiego.

36
    Spokojna gra gospodarzy z piłką na własnej połowie boiska.

35
    A teraz na spalonym Almeida. Nie może się nam to spotkanie rozkręcić.

34
    Cascione znalazł się na pozycji spalonej. Pierwsza od dłuższego czasu akcja gości przymusowo przerwana.

33
    "Szaleją" zawodnicy z Verony. Brutalne wejście Hetemaja na Defrela i kolejna żółta kartka dla zawodnika gospodarzy.

31
    Kolejna żółta kartka dla gospodarzy. Tym razem otrzymał ją Gamberini.

30
    Pół godziny gry za nami. Jak na razie mamy bezbramkowy remis. Chievo dotychczas oddało dwa celne strzały. Cesena zero.

28
    Ostre starcie Birsy z Magnussonem. Sędzia ponownie dopatrzył się faulu.

27
    I kolejny niecelny strzał ze strony Verony. Tym razem w wykonaniu Birsu.

26
    Niecelne uderzenie Schelotto z dystansu. Grę wznowią goście.

24
    Verona cały czas w posiadaniu futbolówki. Gospodarze nie mogą jednak wprowadzić piłki do pola karnego rywala.

23
    Przewinienie Almeidy. Mamy kolejną przerwę w grze.

22
    Spokojna gra Verony z piłką w okolicach środkowej części boiska.

20
    Dośrodkowanie Magnussona z rzutu rożnego i strzał Defrela obok bramki. Grę wznowi za parę chwil Bizzarri.

19
    Niezła akcja w wykonaniu przyjezdnych i będziemy mieli rzut rożny.

18
    Mozolnie rozkręca się nam to spotkanie. Cesena ciągle nie może odnaleźć się na boisku.

17
    Coraz lepsza gra gospodarzy w ofensywie. Tym razem Chievo znalazło się jednak na pozycji spalonej.

15
    Mamy jeszcze rzut rożny dla drużyny gospodarzy.

14
    Zamieszanie pod bramką Lealiego! Kapitanie teraz obronił golkiper gości strzał Meggioriniego!

12
    Goście wznowili grę z rzutu wolnego i niemal momentalnie stracili piłkę na rzecz Chievo.

11
    Meggiorini faulował jednego z zawodników Ceseny i sędzia zdecydował się pokazać pierwszą żółtą kartkę.

10
    Kolejne niecelne uderzenie gospodarzy na bramkę gości. Tym razem uderzał Birsa.

8
    Do piłki dorwali się teraz przyjezdni. Cesena stara się wyprowadzić swoją pierwszą akcję.

7
    Jak na razie bardzo spokojny początek tego meczu. Żadna z drużyn nie urządza szarży.

5
    Sędzia dopatrzył się przewinienia Almeidy. Gra została przerwana.

4
    Verona wycofała grę na własną połowę. Jak na razie goście nie mogą dojść do piłki.

2
    Gospodarze cały czas w ofensywie. Mamy pierwszy rzut rożny dla Chievo.

1
    I już mieliśmy pierwsze uderzenie na bramkę Ceseny. Strzał Zukanovicia został jednak zablokowany.

1
    Verona rozpoczęła spotkanie że środka boiska!

1

Dzisiejszy mecz poprowadzi trójka arbitrów: Tagliavento – Stallone,Vivenzi.

Wszystko już gotowe do rozpoczęcia meczu.

Zawodnicy pojawiają się na boisku!

Chievo Verona: Bizzarri – Frey (C), Zukanović, Gamberini, Cesar, Radovanović, Schelotto, Hetemaj, Birsa, Meggiorini, Paloschi

Rezerwowi: Bardi, Seculin, Dainelli, Sardo, Biraghi, Mangani, Kupisz, Lazarević, Cofie, Edimar, Bellomo, Pellissier

AC Cesena: Leali – Capelli, Magnusson, Volta, Lucchini, Coppola, De Feudis (C), Carbonero, Defrel, Cascione, Almeida

Rezerwowi: Agliardi, Bressan, Nica, Mazzotta, Krajnc, Valzania, Perico, Garritano, Eduardo, Giorgi, Djurić, Succi.

Na relację z tego meczu zapraszamy na lajfy.com!

Dzisiejszy mecz odbędzie się na 45-tysięcznym Stadio Marcantonio Bentegodi w Veronie.

Ciężko wskazać jednoznacznego faworyta dzisiejszego meczu. Stawka z pewnością jest jednak ogromna. Zwycięzca tego spotkania przy odpowiednim obrocie spraw może nawet opuścić strefę spadkową ligi włoskiej.

W ostatniej kolejce Chievo zremisowało bezbramkowo z Sassuolo, a Cesena zremisowała 1:1 z Hellas Veroną.

Niewiele lepiej wygląda sytuacja AS Cesena, która w lidze jest aktualnie osiemnasta. Cesena w 10 spotkaniach zgromadziła dwa punkty więcej niż Verona, ma ich aktualnie dokładnie 7.

Chievo to aktualnie najgorsza drużyna ligi włoskiej. Verona z dorobkiem 5 punktów po 10 spotkaniach zajmuje ostatnią, dwudziestą lokatę Serie A.

Kolejnym niedzielnym spotkaniem rozegranym w ramach jedenastej kolejki ligi włoskiej będzie starcie Verony z Ceseną.

Jedenasta kolejka włoskiej Serie A, spotkanie pomiędzy Chievo Verona i AS Cesena.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00.