Cagliari – Genoa 1:1 (koniec) | Chievo – Cesena 2:1 (koniec) | Empoli – Lazio 2:1 (koniec)
Juventus – Parma 7:0 (koniec) | US Palermo – Udinese 1:1 (koniec) | Fiorentina – Napoli 0:1 (koniec)
Inter – Hellas Verona 2:2 (koniec) | AS Roma – Torino 3:0 (koniec)
Chievo Verona
2:1 (0:0)
AC Cesena
Niedziela 09.11.2014, 15:00 • Marc'Antonio Bentegodi, Verona • Włoska Serie A

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00.

Jedenasta kolejka włoskiej Serie A, spotkanie pomiędzy Chievo Verona i AS Cesena.

Kolejnym niedzielnym spotkaniem rozegranym w ramach jedenastej kolejki ligi włoskiej będzie starcie Verony z Ceseną.

Chievo to aktualnie najgorsza drużyna ligi włoskiej. Verona z dorobkiem 5 punktów po 10 spotkaniach zajmuje ostatnią, dwudziestą lokatę Serie A.

Niewiele lepiej wygląda sytuacja AS Cesena, która w lidze jest aktualnie osiemnasta. Cesena w 10 spotkaniach zgromadziła dwa punkty więcej niż Verona, ma ich aktualnie dokładnie 7.

W ostatniej kolejce Chievo zremisowało bezbramkowo z Sassuolo, a Cesena zremisowała 1:1 z Hellas Veroną.

Ciężko wskazać jednoznacznego faworyta dzisiejszego meczu. Stawka z pewnością jest jednak ogromna. Zwycięzca tego spotkania przy odpowiednim obrocie spraw może nawet opuścić strefę spadkową ligi włoskiej.

Dzisiejszy mecz odbędzie się na 45-tysięcznym Stadio Marcantonio Bentegodi w Veronie.

Na relację z tego meczu zapraszamy na lajfy.com!

Chievo Verona: Bizzarri – Frey (C), Zukanović, Gamberini, Cesar, Radovanović, Schelotto, Hetemaj, Birsa, Meggiorini, Paloschi

Rezerwowi: Bardi, Seculin, Dainelli, Sardo, Biraghi, Mangani, Kupisz, Lazarević, Cofie, Edimar, Bellomo, Pellissier

AC Cesena: Leali – Capelli, Magnusson, Volta, Lucchini, Coppola, De Feudis (C), Carbonero, Defrel, Cascione, Almeida

Rezerwowi: Agliardi, Bressan, Nica, Mazzotta, Krajnc, Valzania, Perico, Garritano, Eduardo, Giorgi, Djurić, Succi.

Zawodnicy pojawiają się na boisku!

Wszystko już gotowe do rozpoczęcia meczu.

Dzisiejszy mecz poprowadzi trójka arbitrów: Tagliavento – Stallone,Vivenzi.

1

1
    Verona rozpoczęła spotkanie że środka boiska!

1
    I już mieliśmy pierwsze uderzenie na bramkę Ceseny. Strzał Zukanovicia został jednak zablokowany.

2
    Gospodarze cały czas w ofensywie. Mamy pierwszy rzut rożny dla Chievo.

4
    Verona wycofała grę na własną połowę. Jak na razie goście nie mogą dojść do piłki.

5
    Sędzia dopatrzył się przewinienia Almeidy. Gra została przerwana.

7
    Jak na razie bardzo spokojny początek tego meczu. Żadna z drużyn nie urządza szarży.

8
    Do piłki dorwali się teraz przyjezdni. Cesena stara się wyprowadzić swoją pierwszą akcję.

10
    Kolejne niecelne uderzenie gospodarzy na bramkę gości. Tym razem uderzał Birsa.

11
    Meggiorini faulował jednego z zawodników Ceseny i sędzia zdecydował się pokazać pierwszą żółtą kartkę.

12
    Goście wznowili grę z rzutu wolnego i niemal momentalnie stracili piłkę na rzecz Chievo.

14
    Zamieszanie pod bramką Lealiego! Kapitanie teraz obronił golkiper gości strzał Meggioriniego!

15
    Mamy jeszcze rzut rożny dla drużyny gospodarzy.

17
    Coraz lepsza gra gospodarzy w ofensywie. Tym razem Chievo znalazło się jednak na pozycji spalonej.

18
    Mozolnie rozkręca się nam to spotkanie. Cesena ciągle nie może odnaleźć się na boisku.

19
    Niezła akcja w wykonaniu przyjezdnych i będziemy mieli rzut rożny.

20
    Dośrodkowanie Magnussona z rzutu rożnego i strzał Defrela obok bramki. Grę wznowi za parę chwil Bizzarri.

22
    Spokojna gra Verony z piłką w okolicach środkowej części boiska.

23
    Przewinienie Almeidy. Mamy kolejną przerwę w grze.

24
    Verona cały czas w posiadaniu futbolówki. Gospodarze nie mogą jednak wprowadzić piłki do pola karnego rywala.

26
    Niecelne uderzenie Schelotto z dystansu. Grę wznowią goście.

27
    I kolejny niecelny strzał ze strony Verony. Tym razem w wykonaniu Birsu.

28
    Ostre starcie Birsy z Magnussonem. Sędzia ponownie dopatrzył się faulu.

30
    Pół godziny gry za nami. Jak na razie mamy bezbramkowy remis. Chievo dotychczas oddało dwa celne strzały. Cesena zero.

31
    Kolejna żółta kartka dla gospodarzy. Tym razem otrzymał ją Gamberini.

33
    "Szaleją" zawodnicy z Verony. Brutalne wejście Hetemaja na Defrela i kolejna żółta kartka dla zawodnika gospodarzy.

34
    Cascione znalazł się na pozycji spalonej. Pierwsza od dłuższego czasu akcja gości przymusowo przerwana.

35
    A teraz na spalonym Almeida. Nie może się nam to spotkanie rozkręcić.

36
    Spokojna gra gospodarzy z piłką na własnej połowie boiska.

37
    Piłka po strzale Paloschiego przelatuje tuż obok bramki strzeżonej przez Lealiego.

38
    Verona ponownie z piłką tuż obok pola karnego Ceseny.

40
    Schelotto obija słupek bramki przyjezdnych. Ależ bliscy zdobycia bramki byli teraz gospodarze!

41
    Indywidualna akcja Carbonero zakończona niecelnym strzałem. Grę wznowi Bizzarri.

43
    Cesena rusza z kolejną ofensywną akcją. Poderwali się do gry na koniec tej połowy goście.

44
    Kolejny niecelny strzał gości na bramkę strzeżoną przez Bizzariego.

45
    Rozpoczęła się ostatnia minuta regulaminowego czasu gry pierwszej połowy spotkania.

45+1
    Jedna dodatkowa minuta doliczona do tej części gry.

45+1
    Czwarta żółta kartka dla gospodarzy w tej połowie. Tym razem przewinił Frey.

45+2

Koniec pierwszej połowy spotkania. Po 45. minutach gry na Stadio Marc'Antonio Bentegodi mamy bezbramkowy remis.

Druga połowa rozpocznie się ok. 16:03.

46

46
    Goście rozpoczęli drugą część spotkania.

46
    Drugą połowę rozpoczynamy od zmiany. Pellissier pojawia się w miejsce Schelotto.

47
    Radovanović uderzał z dystansu, ale dosyć wyraźnie minął się z celem.

48
    Gol dla Chievo!
    Bramkę zdobył SERGIO PELLISSIER.

GOOOOL! Ależ rozpoczynają tą połowę gospodarze! SERGIO PELLISSIER, który przed kilkoma minutami pojawił się na murawie pokonuje Lealiego i otwiera wynik spotkania. 1:0!

50
    Cesena próbuje wyprowadzić atak, ale goście nie mają pomysłu na minięcie defensywy Chievo.

51
    Pierwsza zmiana w szeregach gości. Cascione kończy występ. Jego miejsce zajmuje Djurić.

53
    Uderzenie Almeidy na bramkę gospodarzy zablokowane przez jednego z defensorów Verony.

54
    Ofiarna interwencja Volty, który zablokował strzał Birsy.

55
    Cesena ponownie w posiadaniu futbolówki. Goście stopniowo zbliżają się do pola karnego Chievo.

56
    Ciągle próbują zawodnicy w różowych koszulkach. Ponownie uderzał Almeido, ponownie jednak niecelnie.

57
    Druga zmiana w Cesenie. Boisko opuszcza Magnusson. Jego miejsce zajmuje Mazzotta.

58
    Ah, świetnie teraz wypalił Paloschi, ale zawodnik Verony znalazł się na minimalnym spalonym.

59
    Carbonero ukarany żółtą kartką po faulu na Meggiorinim.

61
    Kolejnej zmiany dokonują także gospodarze. Sardo wchodzi w miejsce Paloschiego.

62
    Niecelne dośrodkowanie Radovanovicia do pola karnego gości.

64
    Przewinienie Volty. Arbiter dyktuje rzut wolny dla zawodników Verony.

65
    Niecelne uderzenie Birsy bezpośrednio z rzutu wolnego na bramkę Leali.

67
    Sporo niedokładnych podań wymieniają zawodnicy Ceseny co znacznie utrudnia przeprowadzenie dobrej akcji.

70
    Ponownie okres niezbyt ciekawej gry na murawie. Od dłuższego czasu nie widzieliśmy celnego strzału.

71
    Verona na pozycji spalonej. Arbiter ponownie zmuszony do przerwania gry.

72
    Chievo będzie miało okazję na zdobycie bramki z rzutu wolnego.

73
    Fatalnie rozegrał ten stały fragment gry Radovanović. Grę od bramki wznawia Leali.

74
    Lucchini z żółtą kartką po faulu na Pellissierze.

75
    Kolejna okazja z rzutu wolnego zmarnowana przez gospodarzy. Nie stoi ten mecz na wysokim poziomie.

76
    Radovanović strzałem z dystansu posyła piłkę wysoko nad bramkę Lealiego.

76
    Ostatnia zmiana w szeregach gości. Coppola opuszcza murawę, w jego miejsce wchodzi Garritano.

77
    Almeida świetnym uderzeniem posyła piłkę tuż obok prawego słupka bramki Bizzarriego.

79
    Szybka kontra gospodarzy i strzał Pellissiera – obok bramki.

80
    Rozpoczynamy finałowe dziesięć minut regulaminowego czasu gry.

81
    Ostatniej zmiany dokonują także gospodarze. Bellomo zastępuje Birse.

82
    Kolejna żółta kartka dla zawodnika Ceseny. Tym razem ukarany Volta.

84
    Carbonero ze świetnej pozycji posłał piłkę jedynie nad bramkę strzeżoną przez Bizzarriego.

85
    Cesana cały czas w ofensywie. Goście robią teraz co tylko są w stanie aby zdobyć bramkę.

87
    Gra przenosi się nam teraz pod bramką Lealiego. Gospodarze z kolejnym rzutem wolnym po faulu Volty.

88
    Gol dla Ceseny!
    Bramkę zdobył MILAN DJURIĆ.

GOOOOOL! A jednak mamy bramkę dla gości! MILAN DJURIĆ huknął sprzed pola karnego, piłka odbiła się od nogi jednego z zawodników Verony i wpadła do bramki Bizzarriego! 1:1!

88
    Djurić ukarany żółtą kartką za zdjęcie koszulki.

90
    Rozpoczęła się ostatnia minuta regulaminowego czasu gry w dzisiejszym spotkaniu.

90

GOOOOL! Coś nieprawdopodobnego! Ależ końcówka meczu w Veronie! SERGIO PELLISSIER ponownie trafia do siatki Lealiego i daje prowadzenie Chievo! 2:1!

90+1
    Cztery dodatkowe minuty doliczone do dzisiejszego spotkania.

90+3
    Gospodarze utrzymują piłkę z dala od własnej bramki.

90+4

Koniec! Po szalonej końcówce spotkania Chievo Verona wygrywa na własnej murawie z AC Cesena 2:1! Zwycięską bramkę zdobył w 90. minucie spotkania Pellissier.

Dziękuje za uwagę i zapraszam ponownie na lajfy.com! (16:52:55)