Pogoń Sdl. – Termalica 1:4 (koniec) | Stomil – Wisła Pł. 0:3 (koniec) | Zagłębie L. – Miedź 0:2 (koniec)
Zagłębie Lubin
0:2 (0:0)
Miedź Legnica
Niedziela 09.11.2014, 14:00 • Dialog Arena (Lubin) • Fortuna 1 Liga

Dziękuje serdecznie za śledzenie relacji z tego spotkania i kłaniam się nisko. Do usłyszenia. (15:59:03)

Derby Dolnego Śląska wygrywają gracze Miedzi Legnica po bramkach z 48 minuty Daniela Ferugi i z 95 minuty meczu Mateusza Szczepaniaka. Zagłębie Lubin przerywa serie meczów bez porażki, która trwała od 23 sierpnia i spada na drugie miejsce w ligowej tabeli, ponieważ w dniu dzisiejszym wygrała swój mecz Termalica Brut-Bet Nieciecza, czyli główny rywal do awansu do ekstraklasy.

90+7

90+5
    Gol dla Miedzi!
    MATEUSZ SZCZEPANIAK zdobywa drugą bramke dla Miedzi i to oni będą się dzisiaj cieszyć z wygrania derbów Dolnego Śląska.

90+4
    Ewidentna zmiana na ukradnięcie kilkunastu sekund. Na boisku pojawił się Bartoszewicz za Kakoko.

90+3
    Skupiony Bledzewski świetnie broni strzał zawodnika gospodarzy.

90+2
    W ataku pozycyjnym zawodnicy z Lubina.

90
    Druga część spotkania potrwa dodatkowe 7 minut ze względu na przerwy w meczu.

90
    Właśnie przed momentem rozpoczęła się ostatnia minuta regulaminowego czasu gry.

87
    Niecelne uderzenie zawodnika z Legnicy i od bramki wznowi Forenc.

86
    Niebezpieczny rzut wolny dla przyjezdnych blisko pola karnego Zagłębia.

85
    Do końca pozostało 5 minut regulaminowego czasu gry.

78
    W miejsce jedynego jak na razie strzelca bramki w tym spotkaniu na placu gry pojawił się Daniel.

75
    Spotkanie ogląda 8 509 kibiców.

75
    Zmiana w drużynie Zagłębie Lubin: z boiska schodzi Błąd, na boisku pojawia się Tosik.

74
    Spotkanie po raz kolejny przerwane tym razem ze względu na zadymienie murawy przez pirotechnike. Na pewno pojawiają się kary finansowe za te wydarzenia ze strony PZPN-u.

70
    Mamy 70 minute spotkania i do końca meczu pozostało 20 minut regulaminowego czasu gry, a od 48 minuty prowadzą goście po bramce Ferugi.

68
    Zmiana w drużynie Zagłębie Lubin: z boiska schodzi Papadopulos, na boisku pojawia się Przybecki.