Zawisza – Górnik Z. 1:2 (koniec) | Ruch – Jagiellonia 5:2 (koniec) | Pogoń – Legia 2:1 (koniec)
Ruch Chorzów
5:2 (3:1)
Jagiellonia Białystok
Niedziela 09.11.2014, 15:30 • Stadion Miejski, Chorzów • PKO Ekstraklasa
    Świetny mecz w Chorzowie! Ruch wysoko, bo aż 5-2 pokonuje Jagiellonię i odnosi pierwsze w tym sezonie zwycięstwo na własnym boisku! Od 31. minuty mieliśmy prawdziwy koncert gry "niebieskich"! Na koniec prezentujemy statystyki!

90+4
    Koniec meczu. (17:23:30)

90+4
    Centra Wasiluka i pewnie łapie piłkę Kamiński.

90+2
    Zmiana w drużynie Ruch Chorzów: z boiska schodzi Grzegorz Kuświk, na boisku pojawia się Patryk Lipski.

90+1
    Minimum trzy minuty dolicza arbiter Marcin Borski.

90
    Rozpoczęła się ostatnia minuta podstawowego czasu gry. Jagiellonia utrzymuje się przy piłce, ale nic z tego nie wynika. Czekamy na informację ile minut zostanie doliczonych.

88
    Mystkowski nie miał szans dojść do piłki zagranej na kilkadziesiąt metrów. Zrezygnowani piłkarze Michała Probierza.

87
    Zmiana w drużynie Ruch Chorzów: z boiska schodzi Rołand Gigołajew, na boisku pojawia się Ján Chovanec.

86
    Pięć minut do końca. Jagiellonia jeszcze próbuje jakieś akcji, z kolei Ruch tylko czeka na kontratak...
    Istotnie, nasza liga jest bardzo nieprzewidywalna...

84
    Przy okazji jakiegoś urazu doznał Gigołajew. Konieczna przerwa w grze.

84
    Niezły strzał Mystkowskiego zza "szesnastki". Odważna decyzja, ale zabrakło około metra, by piłka wpadła do siatki.

82
    Zmiana w drużynie Jagiellonia Białystok: z boiska schodzi Przemysław Frankowski, na boisku pojawia się Łukasz Tymiński.
    Patryk TUSZYńSKI - 5:2

81
    Gol dla Jagiellonii!
    Ależ strzelanina w Chorzowie. Romanczuk najlepiej odnalazł się w zamieszaniu w polu karnym Ruchu, wycofał piłkę do PATRYKA TUSZYŃSKIEGO, a ten plasowanym strzałem pokonał Kamińskiego.
    Grzegorz KUśWIK - 5:1

79
    Gol dla Ruchu!
    GRZEGORZ KUŚWIK płaskim uderzeniem z narożnika pola karnego strzela piątą bramkę dla gospodarzy! Ładne prostopadłe podanie Efira. Nokaut!
    Michał EFIR - 4:1

77
    Koncert Ruchu trwa! Kowalski podał w pole karne do Konczkowskiego, ten zagrał wzdłuż bramki do MICHAŁA EFIRA, który z kilku metrów tylko dopełnił formalności!

Tomasz

Gole: 31. Starzyński (kar.), 41. Kowalski, 45+2. Kuświk, 77. Efir, 79. Kuświk – 18. Romanczuk, 81. Tuszyński

Kartki:   9. Romanczuk (JAG), 45+1. Baran (JAG)

Ruch Chorzów: Kamiński – Konczkowski, Szyndrowski, Stawarczyk (C), Dziwniel – Kowalski, Surma, Starzyński, Zieńczuk (70. Efir), Gigołajew (87. Chovanec) – Kuświk (90+2. Lipski).
    Zmiany: Prus – Helik, Lipski, Tanczyk, Chovanec, Efir, E. Višņakovs.

Jagiellonia Białystok: Drągowski – Waszkiewicz (58. Pawłowski), Madera, Baran, Wasiluk – Frankowski (82. Tymiński), Grzyb (C), Romanczuk, Tuszyński, Dzalamidze (65. Mystkowski) – Piątkowski.
    Zmiany: Słowik – Straus, Porębski, Tymiński, Mystkowski, Pawłowski, Świderski.

Sędziowie: Marcin Borski (Warszawa) – Rafał Rostkowski, Marcin Hankiewicz – Robert Marciniak.