Cagliari – Genoa 1:1 (koniec) | Chievo – Cesena 2:1 (koniec) | Empoli – Lazio 2:1 (koniec)
Juventus – Parma 7:0 (koniec) | US Palermo – Udinese 1:1 (koniec) | Fiorentina – Napoli 0:1 (koniec)
Inter – Hellas Verona 2:2 (koniec) | AS Roma – Torino 3:0 (koniec)
Cagliari Calcio
1:1 (1:0)
Genoa CFC
Niedziela 09.11.2014, 12:30 • Sant'Elia, Cagliari • Włoska Serie A

Dziękuje za uwagę i zapraszam ponownie na lajfy.com! (14:25:36)

Koniec spotkania! Cagliari Calcio po spotkaniu pełnym zwrotów akcji, faulów i zaciętej gry remisuje z Genoa CFC 1:1 dzięki samobójczej bramce Rossettiniego z 53. minuty starcia.

90+3

90+3
    W tym spotkaniu chyba już nic się nie zmieni. Obie drużyny wyraźnie zmęczone.

90+2
    Goście utrzymuję piłkę z dala od własnego pola karnego.

90+1
    Dodatkowe trzy minuty doliczone do dzisiejszego starcia.

90
    Rozpoczyna się już ostatnia minuta regulaminowego czasu gry w dzisiejszym spotkaniu.

88
    Conti strzałem z główki posyła piłkę tuż nad poprzeczkę bramki Perina!

86
    Po raz kolejny kotłuje się pod bramką Perina. Farias ponownie trafia jedynie obok bramki!

85
    Cagliari rusza z kolejnym atakiem na połowę rywala. Jak na razie jednak świetnie spisują się zawodnicy Genui.

83
    Goście grają w dziesiątkę, ale nie przerażają się i atakują na bramkę Cragno.

81
    Kontuzjowany Sau został zniesiony z boiska na noszach. Nie wygląda to zbyt ciekawie.

80
    Ostatniej zmiany dokonują także goście. Izzo za Pinille.

80
    Rozpoczynamy ostatnie dziesięć minut regulaminowego czasu gry.

79
    Ostatnia zmiana w zespole gospodarzy. Ekdal opuszcza boisko. W jego miejsce wchodzi Donsah.

78
    Ogromną okazję zmarnowali teraz gospodarze. Genoa jednak do końca meczu musi grać w dziesiątkę.

77
    Coś nieprawdopodobnego! Perin broni rzut karny po strzale Avelara. Mieliśmy jeszcze dobitkę Longo, ale ten obił jedynie słupek!