Nadwiślan Góra
1:2 (1:0)
Raków Częstochowa
Niedziela 09.11.2014, 13:00 • Stadion im. Józefa Waliczka - Góra • 2. Liga

Koniec! Nadwiślan po pierwszej połowie prowadził jedną bramką, ale pogoń Rakowa Częstochowa przez drugie 45 minut przyniosła skutek i ostatecznie to goście wygrali 2:1!

Przypomnijmy, że obie drużyny sąsiadowały ze sobą w tabeli! Tym samym Raków zgarnia 3 punkty i odskakuje od Nadwiślana! Dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy do innych na naszym portalu! (14:58:07)

90+5

90+4
    Chyba już nic nie wydarzy się na stadionie w Górze! Raków oddala grę na połowę Nadwiślana i upływają ostatnie sekundy!

90+3
    Nadwiślan atakuje prawym skrzydłem, ale Wojciech Jurek marnuje całą ofensywę katastrofalnym dośrodkowaniem! Spokojnie od bramki wznowi Wróbel.

90+2
    Jeszcze rzut wolny przyznany ekipie z Częstochowy. Raków umiejętnie utrzymuje się przy piłce.

90+1
    4 minuty doliczone do regulaminowego czasu gry! Będzie się działo!

90
    Zmiana w drużynie Raków Częstochowa: z boiska schodzi Brzęczek, na boisku pojawia się Żurawski.

89
    Wróbel długo zwleka z wybiciem piłki sprzed własnej bramki i "kradnie" tym samym kilka cennych sekund.

88
    Nadwiślan musi zaryzykować i zaatakować większą liczbą zawodników! Raków z pewnością nieco się cofnie, aby bronić wyniku.

87
    Zmiana w drużynie Nadwiślan Góra: z boiska schodzi Furczyk, na boisku pojawia się Legierski.

87
    Zmiana w drużynie Raków Częstochowa: z boiska schodzi Kmieć, na boisku pojawia się Kowalczyk.

85
    Gol dla Rakowa!

Teraz już mamy bramkę dla częstochowian, którzy wychodzą na prowadzenie! Balogun dośrodkował na 5. metr, gdzie skiksował przy próbie wybicia piłki jeden z obrońców! PRZEMYSŁAW MOŃKA był czujny i pewnym strzałem pokonał Florka!

84
    Piłka znów wpada do bramki Florka, ale gol po raz drugi nie zostaje uznany! Wszystko za sprawą jednego z graczy Rakowa, który będąc na spalonym trącił strzał Reimana!

83
    Świetne przyspieszenie z drugiej strony! Świeży Joshua Balogun popędził z piłką na prawej stronie, po czym postanowił zgrać do środka! Tam interwencja obrońcy przerwała napór gości!

82
    Wojciech Reiman jest kolejnym graczem Rakowa, który zgarnia żółtą kartkę!

81
    To już musiała być bramka! Niesamowitym, jak na drugą ligę, podaniem popisał się pomocnik Nadwiślana, który prostopadle wyłożył piłkę Setli! Ten w akcji sam na sam strzela prosto we Wróbla! Kończył akcję Furczyk niecelnym uderzeniem!

80
    Nie można odmówić piłkarzom zaangażowania, ponieważ nikt tutaj nie odstawia nogi! Sporo walki jest w środkowej strefie boiska, ale nie przekłada się to na akcje podbramkowe.

78
    Raków próbował wywalczyć rzut rożny przy linii końcowej, ale obrońca Nadwiślana nie dał się obić piłką i od bramki wznowi grę Florek.

77
    Ustało nam trochę tempo gry w tym meczu. Dawno nie było akcji podbramkowej, miejmy nadzieję, że to się jeszcze zmieni.