Sunderland – Everton 1:1 (koniec) | Tottenham – Stoke 1:2 (koniec) | West Bromwich – Newcastle 0:2 (koniec)
Swansea – Arsenal 2:1 (koniec)
West Bromwich Albion F.C.
0:2 (0:1)
Newcastle United
Niedziela 09.11.2014, 14:30 • The Hawthorns, West Bromwich • Angielska Premier League

Koniec spotkania! Po dziewięćdziesięciu minutach drużyna Newcastle United wygrała z West Bromwich Albion 2-0. Bramki dla gości strzelali Perez i Coloccini. (16:20:29)

90+3

90+1
    Trzy minuty zostały doliczone do regulaminowego czasu gry.

90
    Jeszcze rzut rożny będą mieli zawodnicy WBA.

89
    Piłkarzem meczu został wybrany zawodnik Newcastle, Janmaat!

87
    Krótko rozegrali ten rzut rożny zawodnicy Newcastle. Gouffran wyczekał aż piłkarze WBA wyjdą z pola karnego i zagrał wzdłuż siódmego metra w kierunku Pereza. Ten uderzył z pierwszej piłki, ale świetną interwencją popisał się Foster.

86
    Perez wywalczył rzut rożny dla swojej drużyny.

85
    Piłkarze Newcastle mądrze starają się grać z dala od własnego pola karnego.

83
    Ręką teraz zagrywał Sessegon, ale na połowie Newcastle.

81
    Ostatnia zmiana w drużynie West Bromwich Albion!
    Za Cabella'e na murawie zameldował się Taylor.

80
    W ostatnich dziesięciu minutach aż 75% czasu przy piłce utrzymywali się zawodnicy WBA!

79
    Anichebe po błędzie obrońcy przypadkowo znalazł się tuż przed bramkarzem Newcastle. Napastnik przyjął sobie piłkę i bardzo mocno uderzył, ale na jego nieszczęście niecelnie.

78
    Mamy pierwszą i zarazem drugą zmianę w drużynie Newcastle!
    Za Ameobi'ego i Coloccini'ego na murawie meldują się kolejno Gouffran i Williamson.

77
    Mamy ostatnią zmianę w drużynie West Bromwich Albion!
    Za Dorransa na murawie zameldował się Samaras.

76
    Szykuje się ostatnia zmiana w drużynie WBA.

75
    Janmaat teraz nie pozwolił przejść dla Sessegona. Rzut wolny dla West Bromwich Albion.

74
    Piłkarze gospodarzy popełnili jak na razie aż osiem przewinień w tym meczu, przy zaledwie dwóch zawodników Newcastle.