Aberdeen – Celtic 1:2 (koniec)
Aberdeen F.C.
1:2 (1:1)
Celtic F.C.
Niedziela 09.11.2014, 13:30 • Pittodrie Stadium, Aberdeen • Szkocka Premier League

Po bardzo emocjonującym spotkaniu Celtic pokonuje na wyjeździe Aberdeen 2:1. Mecz był bardzo wyrównany, ale na przestrzeni pełnych 90 minut to goście grali lepiej. W dodatku, mimo gry w osłabieniu, po czerwonej kartce dla Browna, zespół ten zdołał strzelić bramkę w ostatnich minutach. Łukasz Załuska rozpoczął ten pojedynek bardzo zdenerwowany, ale z każdą chwilą radził sobie coraz pewniej.

Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne, tylko na lajfy.com! (15:25:54)

90+4

90+3
    Ostatnie sekundy meczu, bardzo mądrze grają Celtowie, uniemożliwiając gospodarzom wyprowadzenie akcji.

90+2
    Dogranie z lewego skrzydła na 17. metr do McGinna, ten uderza bardzo mocno bez przyjęcia, lecz świetnie wyłapuje tą próbę Załuska!

90+1
    Trzy minuty doliczone przez sędziego do regulaminowego czasu tego spotkania.

90
    Gol dla Celticu!
    Coś nieprawdopodobnego! Drugi rzut rożny z rzędu dla przyjezdnych, piłka po dośrodkowaniu z narożnika przez Johansena spada na 4. metr pod nogi VIRGILA VAN DIJKA, który z najbliższej odległości pakuje ją do siatki!

89
    Mulgrew bardzo sprytnie uderzył z okolicy połowy boiska. Piłka rykoszetuje i goście mają rzut rożny.

87
    Duże zamieszanie w polu karnym Celticu i kilka uderzeń w kierunku bramki Załuski. Dobrze każdą próbę blokują defensorzy gości.

86
    Limit zmian wykorzystany przez obie ekipy. Przed nami ostatnie pięć minut meczu, plus to co doliczy sędzia.

85
    Zmiana w drużynie Aberdeen F.C.: z boiska schodzi Pawlett, na boisku pojawia się Monakana.

84
    Gra w przewadze sprawia, że bardzo szybko wysokim pressingiem zaczynają podchodzić miejscowi. Zobaczymy jak poradzą sobie z tym Celtowie.

83
    McGinn sam chciał rozstrzygnąć ten stały fragment gry. Piłkarz gospodarzy zdecydował się na uderzenie, ale posyła futbolówkę wyraźnie ponad poprzeczkę.

82
    Brown dostaje żółtą kartkę za to przewinienie, a jako że miał już jedną na swoim koncie, zostaje odesłany do szatni.

81
    Szybki kontratak gospodarzy, Jack dogrywa na lewe skrzydło do McGinna, który ogrywa Browna, a po chwili zostaje przez niego faulowany. Rzut wolny na 19. metrze.

79
    Dwa rzuty rożne pod rząd dla piłkarzy w czerwonych strojach. Żaden z nich nie stworzył zagrożenia pod bramką Załuski.

78
    Zmiana w drużynie Celtic F.C.: z boiska schodzi Matthews, na boisku pojawia się Lustig.

78
    Szybka akcja prawą stroną gospodarzy, do dośrodkowania na długim słupku dochodzi Pawlett, jednak jego uderzenie dobrze broni Załuska!