Wolfsburg – Hamburg 2:0 (koniec) | Borussia D. – Borussia M. 1:0 (koniec)
Borussia Dortmund
1:0 (0:0)
Borussia Monchengladbach
Niedziela 09.11.2014, 17:30 • Signal Iduna Park, Dortmund • Niemiecka Bundesliga

Gospodarze zdecydowanie mogą odetchnąć! Wszystko za sprawą Kramera, który zdobył dla nich niesamowitą bramkę samobójczą, którą znajdziecie w naszej relacji!

Borussia Dortmund potrzebowała ligowego zwycięstwa, jak wody! 5 ostatnich spotkań zakończyło się bez zdobyczy punktowych, co dla wice-mistrza Niemiec jest istną katastrofą! Z takim właśnie zamiarem już od pierwszego gwizdka wyszli żółto-czarni, którzy właściwie nie opuszczali połowy przeciwników. Nieustające ataki nie przynosiły skutku, a okazji do zdobycia bramki było co nie miara! (19:35:10)

90+4

90+4
    Ostatnia akcja Gladbach, dośrodkowanie w pole karne z prawej flanki, ale obrońcy zgarniają wrzutkę! Ostatni gwizdek sędziego!

90+3
    Teraz to Aubameyang nie kończy akcji w bramce! Brakuje zdecydowania w ostatnich akcjach gospodarzom! A to może się jeszcze zemścić! Klopp mało nie wybuchnie przy linii bocznej!
    Großkreutz nie trafia na 2:0!

90+2
    Großkreutz staje przed szansą na wyjaśnienie sprawy w dzisiejszych derbach! Niemiec świetnie podłączył się do akcji na prawej stronie pola karnego gości, ale strzałem z pierwszej piłki nie trafia w światło bramki!

90+1
    Arbiter doliczył 3 minuty do regulaminowego czasu gry!

90
    Kolejna żółta kartka w dzisiejszym meczu. Ukarany właśnie Włoch, który zaatakował Sommera!

88
    Marco Reus żegnany brawami, które zdecydowanie mu się należą po tym meczu! W jego miejsce wbiega Immobile!

88
    Dortmundczycy cofnęli się na własną połowę. Tylko Aubameyang został w okolicy linii środkowej boiska. Czy coś jeszcze się tu wydarzy? Wejdzie Immobile!

87
    Subotić zaczął bawić się z piłką przed własnym polem karnym i mało co, a by ją stracił! To goście w końcu ruszą na bramkę Weidenfellera!

86
    Zostały już tylko minuty w tym świetnym meczu! Od jakiegoś czasu pogorszyła się gra obu drużyn, ale wciąż mamy nadzieje na emocje w tejże końcówce!

84
    Zmiana w drużynie Borussia Dortmund: z boiska schodzi Papastathopoulos, na boisku pojawia się Ginter.

84
    Sokratis wciąż nie opuścił murawy, ponieważ mocno kulejąc idzie tempem żółwia. W końcu wracamy do gry!

83
    Tak jest, Sokratis Papastathopoulos bardzo brzydko zaatakował nogi rywala i słusznie otrzymuje żółtą kartkę. W dodatku chyba będzie potrzebna zmiana za Greka.