Cagliari – Genoa 1:1 (koniec) | Chievo – Cesena 2:1 (koniec) | Empoli – Lazio 2:1 (koniec)
Juventus – Parma 7:0 (koniec) | US Palermo – Udinese 1:1 (koniec) | Fiorentina – Napoli 0:1 (koniec)
Inter – Hellas Verona 2:2 (koniec) | AS Roma – Torino 3:0 (koniec)

Bramkę zdobył SERGIO PELLISSIER.

GOOOOL! Coś nieprawdopodobnego! Ależ końcówka meczu w Veronie! SERGIO PELLISSIER ponownie trafia do siatki Lealiego i daje prowadzenie Chievo! 2:1!

88
    Djurić ukarany żółtą kartką za zdjęcie koszulki.

88
    Gol dla Ceseny!
    Bramkę zdobył MILAN DJURIĆ.

GOOOOOL! A jednak mamy bramkę dla gości! MILAN DJURIĆ huknął sprzed pola karnego, piłka odbiła się od nogi jednego z zawodników Verony i wpadła do bramki Bizzarriego! 1:1!

84
    Carbonero ze świetnej pozycji posłał piłkę jedynie nad bramkę strzeżoną przez Bizzarriego.

82
    Kolejna żółta kartka dla zawodnika Ceseny. Tym razem ukarany Volta.

81
    Ostatniej zmiany dokonują także gospodarze. Bellomo zastępuje Birse.

77
    Almeida świetnym uderzeniem posyła piłkę tuż obok prawego słupka bramki Bizzarriego.

76
    Ostatnia zmiana w szeregach gości. Coppola opuszcza murawę, w jego miejsce wchodzi Garritano.

74
    Lucchini z żółtą kartką po faulu na Pellissierze.

61
    Kolejnej zmiany dokonują także gospodarze. Sardo wchodzi w miejsce Paloschiego.

59
    Carbonero ukarany żółtą kartką po faulu na Meggiorinim.

58
    Ah, świetnie teraz wypalił Paloschi, ale zawodnik Verony znalazł się na minimalnym spalonym.

57
    Druga zmiana w Cesenie. Boisko opuszcza Magnusson. Jego miejsce zajmuje Mazzotta.

51
    Pierwsza zmiana w szeregach gości. Cascione kończy występ. Jego miejsce zajmuje Djurić.

48

GOOOOL! Ależ rozpoczynają tą połowę gospodarze! SERGIO PELLISSIER, który przed kilkoma minutami pojawił się na murawie pokonuje Lealiego i otwiera wynik spotkania. 1:0!

46
    Drugą połowę rozpoczynamy od zmiany. Pellissier pojawia się w miejsce Schelotto.

45+1
    Czwarta żółta kartka dla gospodarzy w tej połowie. Tym razem przewinił Frey.

40
    Schelotto obija słupek bramki przyjezdnych. Ależ bliscy zdobycia bramki byli teraz gospodarze!

33
    "Szaleją" zawodnicy z Verony. Brutalne wejście Hetemaja na Defrela i kolejna żółta kartka dla zawodnika gospodarzy.

31
    Kolejna żółta kartka dla gospodarzy. Tym razem otrzymał ją Gamberini.

14
    Zamieszanie pod bramką Lealiego! Kapitanie teraz obronił golkiper gości strzał Meggioriniego!

11
    Meggiorini faulował jednego z zawodników Ceseny i sędzia zdecydował się pokazać pierwszą żółtą kartkę.