Wtorek 06.01.2015, 20:45 • Goodison Park, Liverpool • Puchar Anglii

90+4
    Druga połowa skończona.

90+4
    Lukaku jak tur przedziera się w pole karne rywali i centruje, ale piłka została zablokowana. Korner dla gospodarzy, to będzie ostatnia szansa na gola!

90+3
    Szansy na drugą bramkę w spotkaniu szukał Collins! Obrońca West Hamu dostał piłkę w polu karnym rywali, ale zbyt lekko główkował, aby móc zaskoczyć Joela Roblesa.
    Romelu LUKAKU - 1:1

90+1
    Gol dla Evertonu!
    A jednak! Mamy wyrównanie! Zagranie Oviedo z lewej strony boiska w pole karne przyjezdnych. Żaden z obrońców nie zdołał przeciąć lotu piłki, która trafia do ROMELU LUKAKU. Reprezentant Belgii zdołał przyjąć futbolówkę, a potem uderzył nie do obrony!

90
    Cztery minuty dłużej potrwa dzisiejsze spotkanie! Anthony Taylor podjął taką decyzję.

90
    Oviedo centruje z lewej strony boiska na głową Colemana! Na trybunach zrobiło się głośno, ale piłka przelatuje daleko od słupka bramki strzeżonej przez Adriana.

89
    Ostatnia minuta regulaminowego czasu gry przed nami! Czy gospodarze zdołają jeszcze odmienić losy spotkania!? Zobaczymy!

88
    W końcówce spotkania obserwujemy pierwszą żółtą kartkę dla Młotów! Ukarany został napastnik West Hamu Carlton Cole.

87
    Tym razem z prawej strony zagrywał McGeady. Futbolówka dotarła do Oviedo, który chciał uderzyć z pierwszej piłki, jednak kompletnie w nią nie trafił. Adrian zacznie od bramki.

86
    Tym razem akcja Eto'o. Kameruńczyk zagrywał z prawej strony w pole karne Młotów, ale nikt nie doszedł do futbolówki!

85
    Zmiana w drużynie Everton F.C.: z boiska schodzi Besić, na boisku pojawia się McGeady.

85
    To nie jest najlepszy dzień Romelu Lukaku. Napastnik gospodarzy ładnie zrobił sobie miejsce do uderzenia przed polem karnym rywali, ale później fatalnie przestrzelił.

84
    Teraz Barkley wziął sprawy w swoje ręce, a w zasadzie nogi! Pomocnik The Toffees minął kilku rywali i wszedł w pole karne, a następnie zdecydował się na uderzenie! Adrian odbija futbolówkę na korner!

83
    To była wyśmienita okazja! Świetna centra Barkley'a w pole karne w kierunku Romelu Lukaku! Reprezentant Belgii prawie doszedł do futbolówki, jednak na jego drodze stanął Reid!

82
    Mijają kolejne minuty spotkania, a na Goodison Park dalej prowadzi 1:0 West Ham. Najgorsze dla fanów gospodarzy może być to, że ich ulubieńcy nie mają zbytnio pomysłu na grę.