Évian TG – Toulouse 1:0 (koniec) | Lyon – Metz 2:0 (koniec) | Reims – Lens 0:0 (koniec)
Rennes – Caen 1:4 (koniec) | Saint-Étienne – PSG 0:1 (koniec)
Évian Thonon Gaillard
1:0 (1:0)
Toulouse FC
Niedziela 25.01.2015, 14:00 • Parc des Sports, Annecy • Francuska Ligue 1 Uber Eats

Dziękuje serdecznie za śledzenie relacji z tego spotkania. Zapraszając tym samym na resztę niedzielnych wydarzeń na portalu lajfy.com. (16:01:02)

Druga połowa nie przyniosła goli choć okazji do zdobycia po jednej i drugiej stronie bramek nie brakowało. Gospodarze wreszcie przerywają fatalną serię nie wygranych meczów, a goście nadal są pogrążeni w kryzysie, gdyż jest to ich szóste ligowe spotkanie bez zwycięstwa.

90+4

90+3
    Zmiana w drużynie Évian Thonon Gaillard: z boiska schodzi Barbosa, na boisku pojawia się Ramirez.

90+2
    Zagranie wzdłuż piątego metra pola karnego Evian i akcje zamykało dwójka graczy Tuluzy, jednak żaden z nich nie zdążył wślizgiem umieścić piłki w bramce!

90+1
    Prostopadłe podanie pomiędzy dwójkę zawodników do Ben Yeddera, który popychany przewraca się, lecz nie ma mowy o rzucie karnym.

90
    Trzy minuty potrwa jeszcze to spotkanie.

90
    Podanie na prawą stroną boisko blisko narożnika pola karnego do Didota, który starał się wywalczyć rzut rożny dla swojego zespołu, ale grę od bramki wznowi golkiper gospodarzy.

89
    Dośrodkowanie z głębi pola w pole karne Evian i dobrze interweniuje Leroy.

88
    Już niewiele czasu pozostało do końca spotkania, a gracze przyjezdni są coraz bliżej zdobycia gola wyrównującego.

87
    Gospodarze starają się grać jak najdłużej piłką, bo wiedzą, że niewiele czasu pozostało do końca, a są bliscy przerwania fatalnej serii meczów bez zwycięstwa.

86
    Zmiana w drużynie Toulouse FC: z boiska schodzi Blin, na boisku pojawia się Benali.

86
    W sytuacji sam na sam znalazł się Ben Yedder, który jednak nie jest w stanie pokonać wychodzącego z bramki Leroya!

85
    Faul w ataku zawodnika gości i sędzia przerywa akcje i przyznaje rzut wolny dla Evian.

84
    Dosyć przypadkowo na jedenasty metr trafiła futbolówka pod nogi Camusa, który zamiast próbować strzelać, to wdał się jeszcze w niepotrzebny drybling i stracił piłkę.

82
    Wrzutkę z rzutu wolnego wybijają defensorzy Tuluzy, a piłka spada wprost pod nogi Barbosy, który uderzył wysoko nad bramką przyjezdnych.

81
    Po raz kolejny fauluje Grigore, lecz sędzia jest pobłażliwy i nie pokazuje drugiego żółtego kartonika w przeciągu minuty.