AZS UŚ – Red Devils 5:2 (koniec) | Szczecin – Ruda Śląska 2:5 (koniec) | Głogów – Clearex 2:1 (koniec)
Zduńska Wola – Rekord 2:3 (koniec) | GAF Gliwice – Red Dragons 4:1 (koniec) | AZS Gdańsk – Kraków 1:3 (koniec)
AZS UG Gdańsk
1:3 (1:3)
Wisła Krakbet Kraków
Piątek 06.02.2015, 20:00 • Hala Widowiskowo Sportowa AWFiS, Gdańsk • FOGO Futsal Ekstraklasa

Wisła Krakbet Kraków umacnia się na pozycji lidera, wygrywając w Gdańsku 3:1! Wynik meczu został ustalony jeszcze w pierwszej połowie, po przerwie niestety bramek się już nie doczekaliśmy.

37:21
    Bez bramkarza grają teraz zawodnicy z Gdańska, Tomasz Broner zastąpił Kartuszyńskiego.

32:10
    Po mocnym uderzeniu Pawickiego piłka trafia w słupek!

Za nami pierwsze 20 minut gry, po której Wisła prowadzi w Gdańsku 3:1. Wynik meczu otworzył już w drugiej minucie Morawski, chwilę później wyrównał Kostuch, ale trafienia Vakhuli i Czecha sprawiają, że to goście schodzą do szatni w lepszych nastrojach.

19:27
    Żółta kartka również dla Tomasza Poźniaka.

19:27
    Za pyskówki w kierunku sędziego ukarany Osłowski.

17:32
    To musiał być gol dla gospodarzy! Zawodnicy z Gdańska wyszli trójką z kontrą, Osłowski wyłożył piłkę Poźniakowi, ale ten nie zdołał pokonać bramkarza Wisły!

12:24
    Gol dla Wisły!
    Fatalny błąd Bronera, który kopie prosto w Vakhuli, piłka odbija się od nogi Ukraińca i trafia do MARCINA CZECHA, który wykorzystuje sytuację sam na sam!

11:33
    Na uderzenie bezpośrednio z rzutu wolnego zdecydował się ROMAN VAKHULA, piłka wpadła do bramki obok praktycznie całej drużyny gospodarzy ustawionej na linii!

11:32
    Żółtą kartką ukarany zawodnik gdańszczan.

8:14
    Brzydkie wejście w nogi Bronera, żółta kartka dla Oleksandra Bondara.

2:52
    Gol dla AZS-u UG!
    Szybka odpowiedź gospodarzy i mamy remis! Mocnym strzałem piłkę w bramce umieścił PRZEMYSŁAW KOSTUCH!

2:00
    Szybka akcja gości, w sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się PIOTR MORAWSKI, który zmieścił piłkę między nogami Kartuszyńskiego!