Kłaj – Przeworsk 1:2 (koniec) | Rekord – Gniezno 2:1 (koniec) | Wikielec – FC Toruń 4:1 (koniec)
Łęczyca – Nowiny 2:2 (koniec) | Sobek – Bochnia 4:3 (koniec) | TAF Toruń – Słupsk 0:2 (koniec)
Red Dragons – Lubawa 1:2 (koniec) | Chrzanów – GAF Gliwice 3:2 (koniec) | Gniezno – Przeworsk 1:5 (koniec)
Rekord – Kłaj 5:0 (koniec) | Nowiny – FC Toruń 3:1 (koniec) | Łęczyca – Wikielec 3:0 (koniec)
Słupsk – Bochnia 1:1 (koniec) | TAF Toruń – Sobek 1:9 (koniec) | GAF Gliwice – Lubawa 3:1 (koniec)
Chrzanów – Red Dragons 1:1 (koniec)
SChLF Chrzanów
1:1 (0:0)
Red Dragons Pniewy
Sobota 07.02.2015, 21:00Młodzieżowe Mistrzostwa Polski U-16

Dziękuje za uwagę i zapraszam na pozostałe sportowe emocje na portalu LAJFY.COM! (22:07:10)

Po ciekawej drugiej połowie mamy remis 1:1. Przewagę mieli zawodnicy z Chrzanowa, ale nie potrafili jej w pełni wykorzystać

Gol dla Red Dragons!

Mamy wyrównanie! strzał z dystansu PAWŁĄ HIRSZFELDA zaskakuje bramkarza!

18:25
    Obie drużyny próbują grać teraz szybkim atakiem, ale brakuje dokładności przy wykończeniu akcji

17:12
    Faul w środku pola SChLF, to trzeci tej ekipy

16:15
    Gol dla Chrzanowa!

Przewaga zespołu z Chrzanowa w końcu udokumentowana. Bramkę zdobywa JAKUB JOCHYMEK!

15:30
    Korner dla SChL, kolejne strzały blokowane przez defensorów Red Dragons

15:15
    Rzut wolny na prawej flance dla SChLF , strzał zablokowany, przy piłce nadal ekipa z Chrzanowa

14:20
    Spokojna interwencja golkipera z Chrzanowa po strzale z dystansu

13:10
    Zmarnowali teraz kontrę pniewianie, zabrakło dobrego ostatniego podania

13:00
    Kapitalne dwie interwencje Dymka! Zatrzymane uderzenia z bliskiej odległości!

12:50
    Zablokowane uderzenie z rzutu wolnego

12:50
    Pierwsze przewinienie w tej połowie Red Dragons

12:00

Za moment druga połowa spotkania, raczej nie należy spodziewać się zbyt wielu emocji

8:50
    Niepewna interwencja golkipera z Chrzanowa po strzale z dystansu, korner dla drużyny z Pniew. Źle jednak rozegrany, przy piłce SChLF