Garbarnia – Sparta 4:2 (koniec) | Karvina – Rozwój 4:1 (koniec) | Olimpia G. – Stomil 3:0 (koniec)
Puszcza – Poronin 3:0 (koniec)
Garbarnia Kraków
4:2 (0:2)
Sparta Kazimierza Wielka
Sobota 14.02.2015, 10:15 • Boisko treningowe Garbarni, Kraków • Spotkania towarzyskie

Za wspólnie spędzony czas dziękuje Adam Delimat. (11:55:45)

Po świetnej drugiej połowie Garbarnia wygrywa ze Spartą Kazimierza Wielka w stosunku 4:2! Do przerwy to goście prowadzili 2:0, ale trafienia Ferensa, Piszcza i dwa gole Siedlarza sprawiły, że Garbarnia wygrywa kolejny sparing.

90

88
    Wciąż w ofensywie Garbarnia, gospodarze utrzymują się od jakiegoś czasu przy piłce.

86
    Wrzutka Siedlarza na głowę Jaroszyńskiego, piłka przeleciała obok słupka.

83
    Techniczny strzał Ferensa, niewiele brakowało, a futbolówka zmierzałby w światło bramki.

81
    Gol dla Garbarni!
    Kapitalne uderzenie MARCINA SIEDLARZA bezpośrednio z rzutu wolnego, bez szans na interwencję był Jeziorek!

79
    W świetnej sytuacji Ferens przegrywa pojedynek z bramkarzem gości! Po chwili dobijał Szewczenko, ale również on nie zdołał skierować piłki do bramki.

76
    Błąd Jeziorka, który we własnym polu karnym traci piłkę na rzecz Siedlarza, zawodnik Garbarni kopnął piłkę końcem buta, ale w trudnej sytuacji skierował ją ponad poprzeczką!

74
    Piłkę do bramki kieruje MARCIN SIEDLARZ! W ciągu minuty "Brązowi" ze stanu 1:2 doprowadzili do 3:2!

74
    W polu karnym faulowany Tomasz Kalicki, rzut karny dla Garbarni!

73
    Znakomita indywidualna akcja NORBERTA PISZCZKA, który minął rywala, przełożył sobie piłkę na prawą nogę i huknął przy długim słupku! "Brązowi" doprowadzają do remisu!

70
    Nieudana akcja gospodarzy, od własnej bramki grę wznowi Jeziorek.

67
    Całkowicie nieudana próba Kalickiego, piłka poszybowała wysoko ponad poprzeczką.

66
    Szewczenko zbyt długo holował piłkę i w końcu ją stracił. Ukraiński napastnik Garbarni powinien zagrywać w tej sytuacji do niekrytego Kalickiego.

64
    Skutecznie w defensywie Baliga, od rzutu rożnego rozpocznie Sparta.

62
    Świetne prostopadłe podanie Kalickiego, w sytuacji sam na sam znalazł się PIOTR FERENS, który nie dał się ściągnąć do parteru i pokonał bramkarza! Garbarnia łapie kontakt!

60
    Ze sporego dystansu uderzał Jaroszyński, młody obrońca Garbarni nie zdołał zaskoczyć bramkarza Sparty.

58
    Dobre dogranie Kaczora do Pietrasa, ten w świetnej sytuacji nie zdołał jednak pokonać Jeziorka!

Adam Delimat

Gole: 62. Ferens, 73. Piszczek, 74. Siedlarz (kar.), 81. Siedlarz – 12. Wołowski, 18. Kozieł

Garbarnia Kraków: 1.połowa: Jakub Sypniewski – Zawodnik Testowany, Krzysztof Kalemba, Tomasz Baliga, Damian Szymonik – Tomasz Liput, Karol Kostrubała, Marek Masiuda, Mariusz Stokłosa, Marcin Siedlarz – Yevhen Szewczenko.
    2,połowa: Damian Drzewiecki – Norbert Piszczek, Tomasz Baliga, Mateusz Kowalski, Antoni Jaroszyński – Piotr Kaczor, Tomasz Kalicki, Łukasz Pietras, Piotr Ferens – Marcin Siedlarz, Yevhen Szewczenko.

Sparta Kazimierza Wielka: Michał Iliński (46. Sławomir Jeziorek) – Jan Kret (46. Mariusz Adamczyk), Konrad Tyrpuła (46. Kamil Kłoda), Zawodnik Testowany, Łukasz Stalmach – Marcin Kawula, Dariusz Zawadzki, Michał Tyrka, Daniel Cyganek – Mateusz Wołowski (46. Łukasz Stępień), Krzysztof Kozieł.

Sędziowie: Radosław Wilk – Zbigniew Marszałem, Daniel Kozioł