PSG – Caen 2:2 (koniec) | Nantes – Bastia 0:2 (koniec) | Toulouse – Rennes 2:1 (koniec)
Lens – Évian TG 0:2 (koniec) | Lille – Nice 0:0 (koniec) | Monaco – Montpellier 0:0 (poz.)
Lille OSC
0:0 (0:0)
OGC Nice
Sobota 14.02.2015, 20:00 • Grand Stade Lille Métropole, Lille • Francuska Ligue 1 Uber Eats

Dziękujemy państwu za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na dalsze sportowe emocje z Ligue 1 w relacjach lajfy.com! (21:56:27)
    Statystyki z tego spotkania:

OSC Lille remisuje bezbramkowo z OGC Nice. Za nami naprawdę przeciętny pojedynek, a mogliśmy się spodziewać zdecydowanie większych emocji. Najlepszą okazję w spotkaniu dla gospodarzy zmarnował w doliczonym czasie gry Boufal. Wcześniej piłkę do bramki gospodarzy skierował Carlos Eduardo, jednak sędziowie uznali niesłusznie, że był on na spalonym. W takim wypadku oba teamy dzielą się punktami w tym meczu.

90+4
    Piłka meczowa i uderzenie Boufala:

90+3
    Gospodarze wymieniają podania na połowie rywala. Piłka dociera do Boufala, który minął jednego z rywali i uderzył technicznie z dwunastu metrów! Piłka ostatecznie przelatuje minimalnie nad bramką gości!

90+1
    Sędzia decyduje się na doliczenie aż czterech minut do regulaminowego czasu gry tego spotkania.

90
    Jednak z ostatnich akcji gości również kończy się niepwoodzeniem. Ostatnia zmiana w meczu. Miejsce Eduardo zajmuje Constant.

89
    Corchia podbiegł blisko pola karnego przeciwnika, ale tam popisuje się niecelnym dośrodkowaniem.
    Niestety nie mamy zbyt wielkich emocji w tym pojedynku:

87
    Od wrzutu z autu wznowią grę piłkarze Girarda. Starają się oni kraść kolejne sekundy i wyczekują końca tego meczu.

86
    W końcu udało się zamknąć rywali na ich połowie boiska. OGC Nicea wspaniale wymienia kolejne podania w kierunku bramki przeciwników.

85
    Ostatnia zmiana w zespole miejscowym. Za Balmonta pojawia się Delaplace.

84
    Mendes przejął piłkę i pobiegł z nią w kierunku pola karnego rywali. Wtedy jednak nie udało mu się już minąć przeciwnika.

83
    Nicea konstruuje akcję na prawym skrzydle. Tam jednak defensorzy miejscowego zespołu udanie wybijają futbolówkę.

82
    Jak pokazały powtórki zawodnik przyjezdnego zespołu ucierpiał w starciu z Corchia. Plea nie był w stanie grać dalej. Zastępuje go Bosetti.

80
    Palun na prawym skrzydle podłączył się do akcji ofensywnej. Jak się okazało na boisku leży jeden z zawodników gości i sędzia musiał przerwać grę.

79
    Od własnej połowy akcję w ataku pozycyjnym rozgrywają zawodnicy Nicei. Nie są jednak w stanie kolejny raz dojść do pozycji strzeleckiej.