West Bromwich – West Ham 4:0 (koniec) | Crystal Palace – Liverpool 1:2 (koniec)
Crystal Palace F.C.
1:2 (1:0)
Liverpool F.C.
Sobota 14.02.2015, 18:30 • Selhurst Park, Londyn • Puchar Anglii

Liverpool tym samym dołącza do West Bromwich, które pokonało dzisiaj 4:0 West Ham United. Więcej rozstrzygnięć jutro!
    Dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy do innych na portalu lajfy.com! (20:32:35)

Świetne widowisko na Selhurst Park dobiega końca! Liverpool zdołał wyrównać, a następnie sam objął prowadzenie, którego nie wypuścił już do końca!
    Bardzo dużo zmieniło się po wejściu na boisko "Super Mario", który w zasadzie ma udział 90% w ostatecznym golu.
    The Reds meldują się w kolejnej fazie Pucharu Anglii, a Crystal Palace musi spakować manatki!

90+6

90+5
    Chyba już nic nie wydarzy się w tym spotkaniu! Sędzia nie kończy meczu po 5 doliczonych minutach i pozwala jeszcze grać piłkarzom.

90+4
    W końcu futbolówka trafia do Balotelliego, który wywalczył jeszcze rzut wolny. Zyskują bardzo ważny czas przyjezdni.

90+3
    Liverpool spokojnie czeka na rozwój akcji. Crystal Palace jest w posiadaniu, ale nie potrafi przedrzeć się przez szczelną defensywę.

90+2
    Fatalnie przestrzelił to Gayle, który postanowił uderzyć z dystansu. Mignolet wznowi od bramki, ale golkiper Liverpoolu dostaje żółtą kartkę za opóźnianie gry.

90+1
    Już z atakiem zabierają się miejscowi! Emre Can narzeka na sędziego, który co prawda podyktował rzut wolny, ale nie dał żółtej kartki zawodnikowi gości. Rzut wolny i może być ciekawie w polu karnym The Reds!

90
    Ostatnia minuta regulaminowego czasu gry! Arbiter postanawia jednak doliczyć kolejne 5! Czy Crystal Palace wyrówna stan rywalizacji?

89
    Lambert jest świeży i szybki, więc zyskuje nad zmęczonymi obrońcami! Dobrze pobiegł do zagrania od Mario Balotelliego i uderzył tylko w blokującego go stopera!

88
    Ależ dośrodkowanie Warda w stronę Campbella! Anglik nie był w stanie sięgnąć mocnej wrzutki, ale pomysł był zacny!

87
    Miejmy nadzieję, że w ostatnich minutach jeszcze coś się wydarzy w Londynie! Po ostatniej bramce w zasadzie niewiele się działo.

86
    Dann pomaga sobie rękami próbując powstrzymać Włocha. Udaje mu się to, ale nieprzepisowo! Krótko z rzutu wolnego wznawiają grę goście – teraz oni będą szanować posiadanie i kraść cenne sekundy!

85
    Henderson! Anglik bardzo ładnie przyjął piłkę w polu karnym i zaraz przed linią końcową chciał wystawić ją do nabiegającego Balotelliego! Obrońca przecina to zagranie i wykopuje piłkę jak najdalej!

84
    Emre Can skutecznie podłącza się pod ofensywę swojej ekipy. Obił on nogi rywala i futbolówka wypada poza linię boczną zaraz przy narożniku. Nie oddają piłki przyjezdni.

82
    Ponownie to goście przejmują inicjatywę. Crystal Palace opada z sił z każdą minutą i widać, że ciąży na nich ta bramka straty.

81
    Balotelli wybiegł z futbolówką pod linię końcową i mądrze się przy niej utrzymał. Gdy podbiegło do niego dwóch rywali, wtedy oddał piłkę do partnera. W ataku pozycyjnym wciąż Liverpool.

79
    Ciekawą akcję przeprowadzają gracze w żółtych koszulkach! Znów zakotłowało się pod bramką londyńczyków, ale obrońcy ostatecznie oddalają zagrożenie.