Villarreal – FC Barcelona 1:3 (koniec) | RCD Espanyol – Bilbao 0:2 (koniec)
1:3 (1:1)
FC Barcelona
Środa 04.03.2015, 20:00 • El Madrigal, Villarreal • Puchar Hiszpanii

Za wspólnie spędzony czas dziękuje Adam Delimat. (21:49:03)

Finałowego rywala "Dumy Katalonii" poznamy już za około dwie godziny. O 22 rozpocznie się bowiem starcie Espanyolu z Athletikiem Bilbao, które wyłoni drugiego finalistę.

Sędzia nie dolicza do regulaminowego czasu gry ani minuty! Barcelona wygrywa na El Madrigal i pewnie, pokonując w dwumeczu Villarreal w stosunku aż 6:2, awansuje do finału Copa del Rey!

90

90
    Messi do Neymara, ten nie zdołał jednak opanować futbolówki.
    NEYMAR - 1:3

88
    Gol dla Barcelony!
    Dośrodkowanie Xaviego wprost na głowę NEYMARA, który wykorzystał lukę w obronie gospodarzy i uderzył głową, pokonując wychodzącego z bramki Asenjo! 3:1 na El Madrigal!

87
    Za mocno dośrodkowywał Alba, radzi sobie z tą wrzutką obrona Villarrealu.

85
    Giovani dos Santos sprzed pola karnego, piłka w bezpiecznej odległości mija bramkę strzeżoną przez ter Stegena.

84
    Samotna akcja Vietto, zupełnie nie wyszło jednak uderzenie Argentyńczykowi w barwach Villarrealu.

82
    Żółtą kartką ukarany kolejny gracz w żółtym stroju – Joel Campbell.

81
    Niezbyt interesująco zapowiada się ostatnie dziesięć minut tego dwumeczu, obie drużyny wolałyby chyba, aby to spotkanie już się zakończyło.

79
    Jeszcze jedna wrzutka w kierunku Vietto, świetnie uprzedza go Mathieu.

77
    Podanie w kierunku Vietto zablokowane, rzut rożny dla gospodarzy.

76
    I jeszcze jedna zmiana, Ivan Rakitić zmienia Mascherano.

75
    Ostatnia zmiana przeprowadzona przez Marcelino, Moi Gomez zastępuje Triguerosa.
    Luis SUAREZ - 1:2

73
    Prostopadłe podanie do LUISA SUAREZA, który kapitalnie wyprzedził Victora Ruiza, minął Asenjo i skierował piłkę do pustej bramki! Losy tego dwumeczu są już rozstrzygnięte!