Villarreal – FC Barcelona 1:3 (koniec) | RCD Espanyol – Bilbao 0:2 (koniec)
RCD Espanyol Barcelona
0:2 (0:2)
Athletic Bilbao
Środa 04.03.2015, 22:00 • Estadi Cornellà-El Prat, Barcelona • Puchar Hiszpanii

Rewanżowe spotkanie na Estadi Cornellà-El Prat za nami! Zasłużenie triumfują dzisiaj 2:0 piłkarze Athleticu Bilbao! Taki wynik premiuje ich awansem do finału Pucharu Hiszpanii, gdzie zmierzą się z FC Barceloną!

Dziękujemy Państwu za relację i zapraszamy na inne transmisje jedynie na lajfy.com! (23:55:38)

90+4

90+3
    Po udanej interwencji w obronie Gurpegiego od rzutu rożnego ostatnią minutę gry będą zaczynać gospodarze.

90+2
    Mijają kolejne minuty doliczonego czasu gry. Na boisku nie dzieje się nic ciekawego. Mógł sobie darować arbiter to doliczenie.

90
    Ten mecz będzie trwa jednak dłużej niż podstawowe dziewięćdziesiąt minut. Arbiter doliczył dodatkowe cztery minuty.

90
    Zmiana w drużynie Athletic Bilbao: z boiska schodzi Inaki Williams, na boisku pojawia się Laporte.

88
    Tym razem po dośrodkowaniu Benata główkował San Jose i niewiele mu zabrakło do zdobycia gola! Piłka przeleciała tuż obok słupka!

88
    Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Benata główkował Aduriz. Piłkę dobija Pau Lopez i przy dobitce również sobie radzi!

87
    Szarżującego Aduriza fauluje jeszcze Alvaro Gonzalez. Arbiter postanowił ukarać jeszcze zawodnika gospodarzy żółtym kartonikiem.

85
    Na trybunach Estadi Cornellà-El Prat coraz mniej kibiców! Fani Espanyolu nie wierzą już w awans swojego zespołu!

84
    Zmiana w drużynie Athletic Bilbao: z boiska schodzi Muniain, na boisku pojawia się Benat.

83
    Ostatnie kilka minut do zakończenia spotkania, ale w tym fragmencie meczu lepiej spisują się goście. Athletic nie straci już awansu do finału.

81
    Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego główkował Aduriz, ale zbyt lekko, aby zaskoczyć dobrze ustawionego Pau Lopeza.

80
    Tymczasem korner po zablokowanym dośrodkowaniu z prawego skrzydła wywalczyli sobie przyjezdni.

79
    Zza pola karnego uderzał teraz Victor Sanchez, ale piłka poszybowała obok bramki. Aż się nie chce wierzyć, że tam nie było rykoszetu.

78
    W starciu z Juanem Fuentesen ucierpiał Muniain, który leży teraz na murawie. Chwilowa przerwa w grze z tego powodu.
    Inaki Williams marnuje dobrą sytuację!

77
    Zagranie do Inakiego Williamsa, który wygrał pojedynek bark w bark z Alvaro Gonzalezem! Potem uderzył jednak obok bramki z ostrego kąta, a mógł podawać jeszcze do lepiej ustawionego kolegi!