Queens Park – Arsenal 1:2 (koniec) | West Ham – Chelsea 0:1 (koniec) | Man City – Leicester 2:0 (koniec)
Newcastle – Man Utd 0:1 (koniec) | Stoke – Everton 2:0 (koniec) | Tottenham – Swansea 3:2 (koniec)
Liverpool – Burnley 2:0 (koniec)
Tottenham Hotspur
3:2 (1:1)
Swansea City A.F.C.
Środa 04.03.2015, 20:45 • White Hart Lane, Londyn • Angielska Premier League

Łukasz Fabiański nie zaliczy tego wieczoru do udanych. Polak wyciągał piłkę z siatki aż trzykrotnie, ale pocieszeniem może być, że nasz rodak nie miał zbyt wiele do powiedzenia w bramkowych sytuacjach.
    Kolejnym bardzo ważnym wydarzeniem jest zasłabnięcie Gomisa, który został odwieziony do szpitala. Stamtąd jednak doszły wieści, że Francuz poczuł się lepiej. (22:59:13)

Właśnie z takimi meczami kojarzona jest jedna z najlepszych lig na świecie! Zobaczyliśmy grad bramek, a prawdziwe emocje sięgnęły zenitu w końcówce spotkania!
    Tottenham bardzo zasłużenie zdobywa dzisiaj 3 punkty, ponieważ londyńczycy byli po prostu drużyną lepszą w każdym elemencie gry. "Koguty" utrzymywały się przy piłce, wykorzystały więcej bramkowych sytuacji, a także zachowały więcej czujności z "tyłu".

90+4

90+3
    Tottenham zamknięty we własnym polu karnym! Montero dośrodkowuje podobnie, jak przy bramce! Tym razem futbolówka spada na głowę Koreańczyka, a Lloris popisuje się interwencją na wagę 3 punktów! Ale końcówka!

90+2
    Przyjezdni zwęszyli swoją okazję i non stop atakują! Zyskują rzut rożny, a w pole karne biegnie nawet Łukasz Fabiański!

90+1
    Kto by się tego spodziewał! Tottenham całkowicie kontrolował boiskowe poczynania, a teraz londyńczycy będą musieli bardzo uważać na szarżujących gości!

90
    3 minuty doliczone do podstawowego czasu! 180 sekund nadziei Walijczyków na upragniony remis!
    Gylfi SIGURDSSON - 3:2

89
    Gol dla Swansea!

No i co? Swansea zdobywa bramkę kontaktową w ostatnich minutach regulaminowego czasu gry! Montero idealnie dogrywa na nogę niekrytego GYLFI SIGURDSSONA, który pokonuje Llorisa! Brak radości Islandczyka, ale Swansea rzuci się teraz do szaleńczej pogoni!

87
    Soldado wyraźnie czeka na podanie w polu karnym! Teraz Hiszpan już powinien się wpisać na listę strzelców, ale zabrakło mu połowy buta, aby sięgnąć podanie wzdłuż pola bramkowego Fabiańskiego!

86
    Tymczasem trochę nonszalancji wkradło się w blok defensywny Tottenhamu. Stracili oni futbolówkę na własnej połowie i narazili się na groźną kontrę! Na szczęście londyńczyków goście nie stworzyli sobie akcji.

85
    Bardzo spokojnie grają miejscowi, wymieniają podania na własnej połowie i utrzymują się w posiadaniu piłki. Czy Swansea będzie stać na atak w ostatnich minutach?

84
    Przypomnijmy, że obie drużyny sąsiadują ze sobą w tabeli Premier League. Swansea traci do "Kogutów" 4 punkty, a w przypadku dzisiejszej porażki strata powiększy się do 7 "oczek". A na potknięcie "Łabędzi" czekają już 2 zespoły.

82
    Do ataku zabierają się coraz częściej miejscowi. Czują oni, że Swansea jest jeszcze do ukąszenia – czemu mieliby nie poprawić sobie statystyk?

81
    Ostatnie 10 minut przed nami! Walker dośrodkowuje do Soldado, a ten oddaje świetny strzał głową z trudnej pozycji! Fabiański odprowadza piłkę wzrokiem, a ta mija się ze słupkiem dosłownie o milimetry!

79
    Swansea nie istnieje. Goście nie próbują nawet ostrzejszej gry aby przejąć futbolówkę. Wyraźnie brakuje jakiejś walki, która mogłaby doprowadzić do gola kontaktowego.