Queens Park – Arsenal 1:2 (koniec) | West Ham – Chelsea 0:1 (koniec) | Man City – Leicester 2:0 (koniec)
Newcastle – Man Utd 0:1 (koniec) | Stoke – Everton 2:0 (koniec) | Tottenham – Swansea 3:2 (koniec)
Liverpool – Burnley 2:0 (koniec)
Tottenham Hotspur
3:2 (1:1)
Swansea City A.F.C.
Środa 04.03.2015, 20:45 • White Hart Lane, Londyn • Angielska Premier League

90+3
    Tottenham zamknięty we własnym polu karnym! Montero dośrodkowuje podobnie, jak przy bramce! Tym razem futbolówka spada na głowę Koreańczyka, a Lloris popisuje się interwencją na wagę 3 punktów! Ale końcówka!
    Gylfi SIGURDSSON - 3:2

89
    Gol dla Swansea!

No i co? Swansea zdobywa bramkę kontaktową w ostatnich minutach regulaminowego czasu gry! Montero idealnie dogrywa na nogę niekrytego GYLFI SIGURDSSONA, który pokonuje Llorisa! Brak radości Islandczyka, ale Swansea rzuci się teraz do szaleńczej pogoni!

87
    Soldado wyraźnie czeka na podanie w polu karnym! Teraz Hiszpan już powinien się wpisać na listę strzelców, ale zabrakło mu połowy buta, aby sięgnąć podanie wzdłuż pola bramkowego Fabiańskiego!

81
    Ostatnie 10 minut przed nami! Walker dośrodkowuje do Soldado, a ten oddaje świetny strzał głową z trudnej pozycji! Fabiański odprowadza piłkę wzrokiem, a ta mija się ze słupkiem dosłownie o milimetry!

78
    Rose zostaje zastąpiony przez Daviesa i limit zmian w Tottenhamie zostaje wyczerpany.

76
    Czas na kolejne zmiany. Harry Kane jednak nie wpisze się na listę strzelców w tym spotkaniu. W jego miejsce wbiega Soldado.

72
    Zmiana w drużynie Swansea City A.F.C.: z boiska schodzi Shelvey, na boisku pojawia się Montero.

67
    Tottenham nie poprzestaje na trzech bramkach i dąży do kolejnej! Teraz to Harry Kane oddaje świetny strzał będąc tyłem do bramki, ale Fabiański broni! Ten wolej mógł zaskoczyć Polaka!

65
    Strzelec ostatniego gola zostaje zmieniony przez Dembele! To pierwsza roszada w ekipie Tottenhamu.

62
    Dier fauluje rywala zaledwie kilka metrów od własnego pola karnego! Czyżby kolejna okazja do strzelenia gola? Czekamy na to!
    Andros TOWNSEND - 3:1

60
    Gol dla Tottenhamu!

Kłopoty mieli gospodarze, ale wyszła z tego fantastyczna kontra! ANDROS TOWNSEND popędził z futbolówką przez całą połowę Swansea, a w polu karnym jeszcze zwiódł obrońcę! Łukasz Fabiański kapituluje dzisiaj po raz trzeci!

59
    "Łabędzie" przesuwają się do przodu i wywalczają drugi rzut rożny w tym spotkaniu. Dobre dośrodkowanie w szesnastkę i Lloris z największymi problemami broni strzał z kilku metrów!
    Ryan MASON - 2:1

51

Chcieliśmy emocji, więc je mamy! Tottenham po raz drugi w dzisiejszym meczu obejmuje prowadzenie, a wszystko za sprawą RYANA MASONA, który przejął podanie od Eriksena i mocnym strzałem pokonał naszego rodaka!

47
    Bardzo szybko przechodzą do ataku przyjezdni! Shelvey dochodzi do strzału z niewielkiej odległości, ale Lloris fenomenalnie paruje piłkę na rzut rożny! Ależ okazja "Łabędzi"!

45
    Aż 6 minut doliczone do pierwszej połowy! Gramy więc w najlepsze!

42
    Teraz zrobiło się groźnie pod bramką Polaka! Doskonałe dośrodkowanie w okolice czwartego metra i Fabiański mija się z piłką! Aż dziw, że nikt nie zamknął tej akcji! Będzie jeszcze korner dla gospodarzy.
    Ki SUNG-YONG - 1:1

19

Goście zyskują rzut wolny w dogodnej odległości od bramki Llorisa! Sigurdsson odpala strzał bezpośrednio ze stałego fragmentu gry, ale futbolówka zatrzymuje się na słupku! Ponawiają akcję goście i dopinają swego! SUNG-YONG KI z bardzo ostrego kąta pokonuje golkipera i doprowadza do wyrównania!

12
    Oczywiście konieczna jest zmiana. W miejsce kontuzjowanego Gomisa wbiega Oliveira. Dopiero teraz od środka rozpoczyna po golu Swansea!

10
    Trybuny zamilkły, sytuacja sygląda bardzo poważnie! W końcu Gomis zwieziony zostaje z boiska na noszach, a kibice żegnają go brawami!

9
    Wciąż opatrywany jest Gomis, który nie podnosi się z boiska. Co tam się stało? Kamery nie pokazują żadnych powtórek. Gomis najprawdopodobniej zemdlał bez kontaktu z innym zawodnikiem.
    Nacer CHADLI - 1:0

7

Łukasz Fabiański już w siódmej minucie musi wyciągać piłkę z siatki! Kapitalne dośrodkowanie Rose'a z lewej strony na nogę NACERA CHADLI, który nie miał problemów ze skierowaniem futbolówki do siatki!