Granada – Malaga 1:0 (koniec) | FC Barcelona – Rayo Vallecano 6:1 (koniec) | Sociedad – RCD Espanyol 1:0 (koniec)
Villarreal – Celta Vigo 4:1 (koniec) | Atletico – Valencia 1:1 (koniec)
Real Sociedad
1:0 (1:0)
RCD Espanyol Barcelona
Niedziela 08.03.2015, 17:00 • Estadio Anoeta, San Sebastian • Hiszpańska LaLiga

To wszystko z Estadio Anoeta, zapraszamy do reszty relacji na portalu lajfy.com! (18:58:55)

Niezbyt ciekawe spotkanie dobiegło końca i 3 punkty zostają w San Sebastian! Tym samym Real Sociedad odrabia do swoich rywali 3 "oczka" w tabeli Primera Division.
    Bardzo zasłużona wygrana ekipy Davida Moyesa, która miała przewagę przez większość spotkania, a także stworzyła sobie więcej sytuacji. Niestety tylko jedną z nich udało przekuć się na gola.

90+3

90+3
    Ruben Pardo wstaje z murawy, a następnie ogląda on żółtą kartkę. Chyba już nic nie wydarzy się w tym meczu!

90+1
    Agirretxe miał świetną okazję do podwyższenia prowadzenia, ale chyba sam nie miał pomysłu na skończenie akcji! Szybko pokrył go obrońca, a także z bramki wyszedł Casilla.

90+1
    120 sekund dolicza arbiter do regulaminowego czasu gry!

90
    Ostatnia minuta regulaminowego czasu gry! Wydaje się, że Real utrzyma prowadzenie do ostatniego gwizdka!

88
    Bardzo ciekawa sytuacja! Żółtą kartką został ukarany...siedzący na ławce rezerwowych Colotto. Niespotykana sytuacja, ale chyba zbyt dużo dyskutował rezerwowy gości.

87
    Nijak nie mogą sfinalizować swojej akcji goście! Stuani doprowadza ofensywę do końca, ale futbolówka spada na górną siatkę.

85
    Goście nie składają broni i chcą wyrównać! Dobra wrzutka z rzutu wolnego na głowę Caicedo, ale uderzył on z bardzo ostrego kąta, a w dodatku zbyt lekko!

84
    Bergara przewraca piłkarza z Barcelony i także on zostaje ukarany żółtą kartką. Jedne z ostatnich okazji dla gości. Rulli ustawia mur złożony z kilku zawodników!

83
    Fenomenalne prostopadłe podanie do Stuaniego, który uderza głową! Rulli broni, ale różnie mogła zakończyć się ta akcja!

82
    Nie przestają nacierać piłkarze z San Sebastian, którzy raz za razem ponawiają dośrodkowania! Casilla bezbłędnie.

81
    Przypomnijmy, że obie ekipy znajdują się w środkowej części tabeli Primera Division. Real traci aktualnie do swoich rywali 5 punktów, ale za kilka minut może się to zmienić!

80
    Ostatnie 10 minut tegoż spotkania! 10 minut nadziei Espanyolu na zyskanie chociażby punktu w meczu z Realem Sociedad. Wiele lepiej prezentują się miejscowi.

79
    Bardzo mocne uderzenie z rzutu wolnego, ale Casilla radzi sobie z tą "petardą"! Jeszcze atakują gospodarze, ale w końcu tracą posiadanie.

78
    Real będzie miał idealną okazję do podwyższenia prowadzenia! Ręką zagrywał jeden z gości praktycznie na linii pola karnego!

77
    Głupie zachowanie Hectora Moreno, który zostaje ukarany żółtą kartką przez arbitra.