Saint-Étienne – Lorient 2:0 (koniec) | Guingamp – Lille 0:1 (koniec) | Montpellier – Lyon 1:5 (koniec)
AS Saint-Étienne
2:0 (0:0)
FC Lorient
Niedziela 08.03.2015, 14:00 • Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne • Francuska Ligue 1 Uber Eats

Dziękuje za uwagę i zapraszam ponownie na lajfy.com! (15:50:51)

Koniec spotkania! AS Saint-Etienne po dobrej drugiej połowie pokonuje na własnym boisku FC Lorient 2:0 i zapisuje do ligowej tabeli kolejne trzy punkty!

90+3

90+2
    Zawodnicy obydwu drużyn powoli wyczekują już końcowego gwizdka arbitra.

90+1
    Trzy dodatkowe minuty doliczone do dzisiejszego spotkania.
    Max-Alain GRADEL - 2:0

90
    Gol dla Saint-Étienne!
    Bramkę zdobył MAX-ALAIN GRADEL.

GOOOL! Gospodarze przypieczętowują swoje zwycięstwo! Hamouma świetnie podał do MAXA-ALAINA GRADELA, który pewnie pokonuje Lecomte i mamy 2:0 dla Saint-Etienne!

90
    Rozpoczęła się ostatnia minuta regulaminowego czasu gry w dzisiejszym spotkaniu.

88
    Goście próbują jeszcze zaatakować na bramkę Ruffiera.

87
    Kolejna żółta kartka dla zawodnika gospodarzy. Tym razem ukarany został Karamoko.

85
    Żółtą kartkę za faul na jednym z zawodników gości otrzymał Clément.

82
    Kolejna próba strzału w wykonaniu gospodarzy. Tym razem szczęścia próbował Lemoine.

80
    Rozpoczyna się ostatnie dziesięć minut regulaminowego czasu gry w dzisiejszym spotkaniu.

79
    Ostatnia zmiana w szeregach FC Lorient. Bruno za Jeannota.

78
    Drugiej zmiany dokonują goście. Philippoteaux schodzi z boiska, jego miejsce zajmuje Barthelme.

78
    Gospodarze ponownie bardzo bliscy zdobycia gola! Gradel jednak ze świetnej pozycji strzela obok bramki!

76
    Rzut rożny dla Lorientu, strzał i dobra interwencja Perrina.
    Yohan MOLLO - 1:0

Dawid Szewczyk

Gole: 75. Mollo, 90. Gradel

Kartki:   55. Gradel (SET), 85. Clément (SET), 87. Karamoko (SET) – 59. Ndong (LOR)   67. Ndong (LOR)

AS Saint-Étienne: Ruffier – Clerc, Perrin, Karamoko, Théophile-Catherine – Clément, N'Guémo (63. Corgnet), Lemoine – Hamouma, Erdinç (72. Mollo), Gradel

Zmiany: Moulin – Madianga, Corgnet, Mollo, van Wolfswinkel, Monnet-Paquet

FC Lorient: Lecomte – Miguel Da Silva, Bellugou, Lautoa, Le Goff – Philippoteaux (78. Barthelme), N'Dong, Mesloub, Guerreiro (69. Mostefa) – J. Ayew, Jeannot (79. Bruno)

Zmiany: Chaigneau – Mostefa, Diallo, Abdullah, Wachter, Barthelme, Bruno

Sędziowie: M. Lesage – A. Bremont, S. Denis