Fenerbahce – Galatasaray 1:0 (koniec)
Fenerbahce SK
1:0 (0:0)
Galatasaray SK
Niedziela 08.03.2015, 18:00 • Şükrü Saracoğlu Stadyumu (İstambuł) • Turecka Süper Lig

Koniec meczu!
    Po dziewięćdziesięciu minutach Fenerbahce wygrywa z Galatasarayem 1-0!
    Jedyną bramkę w tym meczu zdobył na dziesięć minut przed końcem meczu Dirk Kuyt! (19:58:29)

90+4

90+3
    Jeszcze próbują z atakiem wyjść goście!

90+1
    Cztery minuty zostały doliczone do regulaminowego czasu gry.

89
    I jeszcze mamy zmianę w drużynie gości.
    W miejsce Altintopa na murawie zameldował się Colak.

88
    Mądrze grają piłkarze gospodarzy z dala od własnej bramki.

86
    Ostatnia zmiana w drużynie gospodarzy.
    Za Sow'a na murawie zameldował się Şahin.

85
    Słabe dośrodkowanie Sneijdera i od bramki grę rozpocznie Volkan.

84
    Korner dla gości.

82
    Szybko mogli doprowadzić do wyrównania goście!
    Burak Yilmaz dostał futbolówkę na dwudziestym metrze i wpadł w pole karne. Turek minął defensywę gospodarzy i uderzył na bramkę Volkana. Jednak piłka przeleciała ponad poprzeczką.

80
    Gol dla Fenerbahçe!

DIRK KUYT!!!

Euforia na trybunach! Fenerbahce prowadzi z Galatasarayem w debrach!
    Potuk dostał futbolówkę na prawej stronie i rozciągnął grę na wolne pole do DIRKA KUYT'A! Holender spokojnie przyjął piłkę, zszedł do środka i z wysokości dwunastego metra uderzył po krótkim rogu bramki Musleri!

79
    Altintop znalazł się z futbolówką na trzydziestym metrze i zdecydował się na uderzenie. Jednak Volkan pewnie złapał piłkę po tym strzale.

77
    I właśnie mamy zapowiadaną zmianę w drużynie Fenerbahce.
    W miejsce Diego na boisku zameldował się Webo.

76
    Szykuje się zmiana w drużynie gospodarzy, ale najpierw zostanie rozegrany rzut rożny.

75
    W końcu z akcją wyszli goście.
    Sneijder zagrał prostopadłą piłkę w kierunku Inana, ale ten znalazł się na pozycji spalonej.

73
    Piłkarze Galatasarayu w ogóle nie istnieją w drugiej połowie. Goście skupieni są tylko na obronie.

71
    Inan zablokował piłkę ręką po strzale Kuyta. Rzut wolny dla gospodarzy i dwadzieścia metrów do bramki Musleri.