Granada – Malaga 1:0 (koniec) | FC Barcelona – Rayo Vallecano 6:1 (koniec) | Sociedad – RCD Espanyol 1:0 (koniec)
Villarreal – Celta Vigo 4:1 (koniec) | Atletico – Valencia 1:1 (koniec)
Villarreal CF
4:1 (2:0)
Celta de Vigo
Niedziela 08.03.2015, 19:00 • El Madrigal, Villarreal • Hiszpańska LaLiga

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na inne relacje na Lajfy.com! (20:50:09)

Villarreal pewnie pokonuje Celtę Vigo 4:1. Druga połowa zdecydowanie lepsza niż pierwsza i sporo się działo na El Madrigal. Celta zdołała zdobyć bramkę kontaktową i goście uwierzyli w siebie. Nie zdołali jednak wyrównać i gospodarze skarcili ich dwoma dodatkowymi golami. Trzy punkty wędrują więc na konto Villarreal!
    Villarreal pewnie pokonuje Cetlę Vigo 4:1

90+2

90+2
    Jeszcze świetna okazja Villarreal! Dobre prostopadłe podanie z prawej strony dostał Moreno, wbija płasko w środek, ale nie zdołał dobrze uderzyć Vietto.

90+1
    Obie drużyny oddały po 11 strzałów.

90
    Dwie minuty dolicza arbiter.

89
    Nolito wywalczył rzut wolny z lewej strony, szybko wrzuca w pole karne i blisko pomyłki gospodarzy, nieporozumienie wysko wychodzącego Asenjo z obrońcami, ale opanowali sytuację.

86
    Nie odpuszczają gospodarze! Akcja lewą flanka Moreno, ale skutecznie powstrzymywany.
    Gerard MORENO - 4:1

84
    Gol dla Villarrealu!
    Dobijają rywali gospodarze! Ładna akcja rozpoczęta z prawej strony, piłkę ma w środku Pina, który podaje przed pole karne do GERARDA MORENO, który spokojnie wbiega w pole karne i pakuje piłkę do bramki
    Tak z bramki na 3:1 cieszy się Luciano Vietto

82
    Zmiana w drużynie Real Club Celta de Vigo: z boiska schodzi Charles, na boisku pojawia się Larrivey.

80
    Fernandez próbuje szczęścia z dystansu, ale strzał ląduje w trybunach.

79
    Posiadanie piłki: 42% Villareal, 58% Celta.

78
    Ależ szansa Charlesa! Celta przejmuje piłkę na własnej połowie, szybka piłka do przodu, gdzie urywa się obrońcom Charles i wychodzi sam na sam z bramkarzem, jednak za mocno wypuścił sobie piłkę i łapie ją wychodzący Asenjo!