FC Koln – Eintracht 4:2 (koniec) | Paderborn – Bayer 0:3 (koniec)
SC Paderborn 07
0:3 (0:0)
Bayer Leverkusen
Niedziela 08.03.2015, 17:30 • Benteler Arena, Paderborn • Niemiecka Bundesliga

Koniec meczu! Po fantastycznej końcówce Leverkusen i zarazem słabej dla gospodarzy, to ostatecznie "Aptekarze" zwyciężają na terenie rywala i zdobywają trzy bardzo ważne punkty jeżeli chodzi o walkę o europejskie puchary! (19:23:28)

90+4
    SON - 0:3

90+3
    Gol dla Bayeru!

GOOOOOOOOOOOOOOL! Kiessling zagrywa do środka na Brandta, ten natychmiast wycofuje za siebie, a tam HUENG MIN SON z dystansu pokonuje po raz drugi dzisiaj bramkarza Paderborn! Nie zasłużyli na taki rozmiar porażki!

90
    Wydawało się, że będzie bramka, ale zagranie w pole karne kończy się strzałem, który zbija w bok spokojnie Leno. Wygląda na to, że będziemy mieli jeszcze jedną okazję na gola.

88
    Papadopoulos faulował atakującego gracza gospodarzy wywoływali kibice z pobliskich trybun. Oczywiście nie można się wzorować na ich opinii, a więc gramy dalej, bez przerwy.

86
    Kutschke fauluje w ataku i Daniel Siebert widząc to, nie zawahał się odgwizdać faulu. Będziemy mieli rzut wolny w bezpiecznej odległości od bramki gospodarzy.
    SON - 0:2

84

GOOOOOOOOOOOOOL! Kapitalne zagranie na dalszy słupek, gdzie piłkę głową zbija Castro, a na 7. metrze, żadnych szans na interwencję golkiperowi nie daje już świetnie ustawiony HUENG MIN SON! Mamy po meczu!

82
    Brandt przyjmuje dośrodkowanie, ale nie uderza piłki dokładnie, jego płaski strzał leci w kierunku środka bramki. Bramkarz broni i odpiera atak, ale nie było większego zagrożenia.

80
    Już tylko dziesięć minut pozostało do zakończenia tego pojedynku i wygląda na to, że gospodarze nie dadzą rady wyrównać. To bowiem "Aptekarze" utrzymują się cały czas przy piłce.

78
    Ostatni zmiana dla gości i gospodarzy. Lakić za Heinlotha oraz Bellarabi zmieniony przez Rolfesa.

76
    Teraz Bayer idzie natychmiast za ciosem i stara się szukać kolejnej bramki, choć łatwo im o to nie będzie. Jeżeli chodzi o Paderborn, to tutaj zawodnicy będą czekali na kontry.
    PAPADOPOULOS - 0:1

73

GOOOOOOOOOOOOL! Genialna, wysoka dosyć centra Castro nad głowami defensorów do wychodzącego na 5. metr KYRIAKOSA PAPADOPOULOSA, a Grek zdobywa bramkę przy uderzeniu główką, tyłem do bramki! 1:0 dla Bayeru!

72
    Nuda, nuda i jeszcze raz nuda – tak może opisać kilka ostatnich minut spotkania, w których nie dzieje się dosłownie nic ciekawego. Jak tak dalej pójdzie, to dziś zaśniemy przy komentowaniu.

70
    I jeszcze jedna rotacja dla gospodarzy. Koc opuszcza plac gry, a teraz kolej na Wemmera.

Gole: 73. Papadopoulos, 84. Son, 90+3. Son

Kartki:   62. Ziegler (PDN) – 37. Spahić (LEV)

SC Paderborn 07: Kruse – Hartherz, Hunemeier, Strohdiek, Heinloth (78' Lakić) – Ziegler (66' Bakalorz), Rupp – Stoppelkamp, Meha, Koc – Kutschke

Rezerwowi: Bakalorz, Wemmer, Vrancić, Kachunga, Lakić, Luck, Ducksch

Bayer Leverkusen: Leno – Hilbert, Toprak, Spahić (56' Papadopoulos), Wendell – Bellarabi (78' Rolfes), Castro, Reinartz, Son – Drmić (68' Brandt), Kiessling

Rezerwowi: Rolfes, Papadopoulos, Boenisch, Brandt, Kresić, Yurchenko

Sędziowie: Siebert – Osmers, Seidel – Zwayer