Cesena – US Palermo 0:0 (koniec) | Parma – Atalanta 0:0 (koniec) | Empoli – Genoa 1:1 (koniec)
Chievo – AS Roma 0:0 (koniec) | Udinese – Torino 3:2 (koniec) | Napoli – Inter 2:2 (koniec)
AC Cesena
0:0 (0:0)
US Città di Palermo
Niedziela 08.03.2015, 12:30 • Stadio Dino Manuzzi, Cesena • Włoska Serie A

Dziękuje serdecznie za śledzenie relacji z tego spotkania zapraszając jednocześnie na kolejne relacje ze spotkań Serie A, które odbędą się już za półgodziny, a relacje z każdego spotkania przeprowadzi portal lajfy.com (14:29:03)

90+5

90+4
    Futbolówka po wrzutce z rzutu wolnego opuszcza pole karne gości i sędzia kończy spotkanie.

90+4
    Dybala fauluje swojego rywala na około 35 metrze i teraz gospodarze mają okazje na dośrodkowanie w pole karne rywali.

90+3
    Sprzed własnego pola karnego od wrzutu piłki z autu wzowią gracze Ceseny.

90+2
    Krótko rozegrany rzut wolny i przyjezdni wznowią grę od autu.

90+2
    Faulowany na około 40 metrze zawodnik Palermo i goście będą mieli rzut wolny, po którym ujrzymy centre w kierunku bramki Ceseny.

Druga połowa potrwa co najmniej cztery minuty dłużej.

89
    Zmiana w drużynie US Città di Palermo: z boiska schodzi Barreto, na boisku pojawia się Chochev.

89
    Podanie do Dybali i w ostatniej chwili wślizgiem na rzut rożny wybija Volta.

88
    Bardzo długo przy piłce utrzymują się zawodnicy z gości, którzy wycofują futbolówkę na własną połowę.

87
    Dwukrotnie szanse na zdobycie bramki z rzutu rożnego mieli zawodnicy Ceseny, lecz za drugim razem strzał z główki Magnussona ledwo dolatuje do rąk golkipera Palermo.

86
    Centra z głębi pola Brienzy i Andelkovic wybija futbolówkę głową na rzut rożny.

84
    Gracze Palermo rozgrywają piłkę na własnej połowie nie starając się nawet wyjść za połowę.

83
    Wygląda na to, że obie drużyny są zadowolone z remisu, bo żadna z nich nie stara się narzucić swojego stylu gry i gra toczy się przede wszystkim w środkowej części boiska, co wyraźnie psuje widowisko.

82
    Krótko rozegrany rzut wolny i podanie na prawą stronę do Perico, który nie jest w stanie wywalczyć rzutu rożnego.

81
    Maresca fauluje swojego rywala i mamy rzut wolny dla Ceseny z około 30 metrów od bramki Sorrentino.

80
    Zablokowany Rigoni próbował wrzucać z prawej strony boiska, a tak od bramki wznowi Leali.