TAF Toruń – Pszczyna 1:1 (koniec) | Ruda Śląska – Lubawa 2:3 (koniec) | Łęczyca – Tychy 4:0 (koniec)
Wieliczka – Kmiecin 3:2 (koniec) | PA Nova Gliwice – Sobek 2:1 (koniec) | Pawłowice – Poznań 5:3 (koniec)
Lubawa – Pszczyna 4:3 (koniec) | Ruda Śląska – TAF Toruń 0:2 (koniec) | Łęczyca – UKS Chrzanów 4:3 (koniec)
Rekord – Wieliczka 3:2 (koniec) | Poznań – Sobek 4:2 (koniec) | Pawłowice – PA Nova Gliwice 6:4 (koniec)
TAF Toruń
1:1 (1:0)
UKS Centrum Pszczyna
Sobota 21.03.2015, 09:00Młodzieżowe Mistrzostwa Polski U-18

Dziękuje za uwagę i już teraz zapraszam na relację z kolejnego meczu, już za kilka minut Gwiazda Ruda Śląska zmierzy się z Contractem Lubawa, zapraszam! (09:48:37)

W pierwszym meczu drugiego dnia MMP w futsalu U-18 TAF Toruń remisuje z UKS Centrum Pszczyna 1:1.

22:59
    Ależ było blisko! Świetny przechwyt w środku pola Petlaua, ten próbuje sam wykończyć kontratak, ale ponownie nie trafia do siatki ze znakomitej sytuacji!

22:05
    Świetna szansa TAF-u, minimalnie chybił teraz Krzysztof Petlau.

21:34
    Czas dla trenera drużyny z Torunia.

21:14
    Tym razem uderzał na bramkę drugi z braci Dragon, Mateusz, ale również jego próba niecelna.

20:36
    W odpowiedzi zawodnicy TAF-u, jednak świetnie w bramce Centrum Przemysław Niesyto.

20:24
    Kolejna próba Wojciecha Dragona, ale jego strzał zablokowany.

19:58
    Prostopadłe podanie z głębi pola Dragona, ale uprzedził rywala Mateusz Bąk.

19:12
    Z ostrego kąta uderzał Wojciech Dragon, ale piłka po jego strzale ląduje na bocznej siatce.

18:19
    "Na przebój" poszedł prawą stroną Zboralski, ale za mocno wypuścił sobie piłkę, z bramki wychodzi bramkarz UKS-u i uprzedza rywala.

17:48
    Piłkarze z Pszczyny spokojnie rozgrywają piłkę w okolicy linii środkowej boiska.

17:04
    Mocny strzał z dystansu Kamila Żemły, ale blokują to uderzenie rywale.

16:28
    Ucierpiał w starciu z rywalem jeden z zawodników drużyny z Torunia, przerwa w grze.

15:30
    Gol dla Pszczyny!
    WOJCIECH DRAGON celnie uderza z lewej strony, tym razem kapituluje Matusz Bąk, mamy remis!

14:26
    Wojciech Dragon "szukał" podaniem swojego brata Mateusza, ale ten nie doszedł do piłki zagranej w okolice pola karnego rywali.

14:01
    Od początku drugiej połowy jesteśmy świadkami "zmasowanego" ataku piłkarzy UKS Centrum Pszczyna.